STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım

Beşiktaş dengesiz bir takım , bir maçta süper oynayıp diğer maçta yine zerre futbol oynamadan mağlup olma şansları yüksek bana göre uzun maratonda Beşiktaş bu senede başarılı olamayacak arada böyle galibiyetler alır ama.

Fatih Terim hala anadolu da topcu arasin. yigite 2.5 milyon döksün fln. yazik günah. Oguzhan 1 milyona mi ne gitti.

Beşiktaşa yenilen takım küme düşürülmeli yazacaktım,baktım kasımpaşa hariç diğer 3 takım da düşme hattındaymış zaten :D

3-0 Elazigspor

0-3 Karabükspor

3-0 Mersin (mac daha bitmedi)

Gelecek maclarimiz mersin karabuk elazig

kesin 9 puan aliriz raha olun bjk 3 gol atip hic yememisse biz 4-5 tane sallariz rahat olun

fener ordu eses fln sekil maclari war..

puan farki 5 den 7 ye yukselir arenada cakip 10 yapariz olay biter :ayatollah:

18 haftada uplarim bunu :yenieek:

bjk ile fener daha ligin ilk 5 te olan takımlarıyla 1 maç yaptı veya yapmadı

biz ilk8de olan herkesle yaptık.

fbnin arka arkaya es es gençler vs maçı var.akhisar maçındaki gibi oynarlarsa farkı açarız

bjkde bursa antalya ile yapıcak.normal şartlar altında antalyadan puan alamaz ama bücür şifo yatırır takımı

Beşiktaş,Kasımpaşa dışında hangi dişli takımı yenmiş?Kasımpaşa'da Şota'yla rezalet bir takım oldu zaten.G.Antep'e,Sivas'a yenilmiş mesela.Hele Antalya,Ordu,G.Birliği gibi dişli takımları yensin o zaman konuşuruz.

Oğuzhan kiralık değil mi, sakin olun. Alırız. :b5:

Üst Alt