STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Fenerbahçe play off'u bi kenara bırakırsak 2012 yılında 3 (üç) deplasman kazanmış: ikisi düşen manisa ve ankaragücü deplasmanları, biri düşecek olan akhisar.

Maçın özetini şimdi izledim.Bu maçı nasıl eses 1 gol atarak bitirmiş inanılmaz hakkaten.Bu fb deki bal kimsede yok.Kimse sevinmesin bence bu skora.Adamlar balçıktan altın 1 puan çırarmış bence.Bizim defansa laf atıyoruz bunlarınki bizdende kötü.

Maçın özetini şimdi izledim.Bu maçı nasıl eses 1 gol atarak bitirmiş inanılmaz hakkaten.Bu fb deki bal kimsede yok.Kimse sevinmesin bence bu skora.Adamlar balçıktan altın 1 puan çırarmış bence.Bizim defansa laf atıyoruz bunlarınki bizdende kötü.

Kızma ama Yobo-Bekir hattı , Cris ve Dany'den daha iyi.

Kızma ama Yobo-Bekir hattı , Cris ve Dany'den daha iyi.

Yok neden kızayım.Herkesin görüşüne saygım vardır.Semih ve Dany oldugunu düşünürsek defans hattımızı bence bizim ikili daha iyi.Onlarda bekir ve Egemen baya kazma adamlar.Yobo iyi sadece.

Maçın özetini daha yeni izledim izlemez olaydım bu maç nası 1 1 biter ya nası bi bal kullanıyo bu adamlar :mad:

maçı izleyememiştim. şimdi özeti izledim ligtv'de.

anlamıyorum ben bu işi. bize gelince her seferinde top class vuruşlarla topu ağlara gönderen adamlar, fenere gelince her topu volkanın üstüne yada rahatça uzanabileceği yerlere uruyolar. ondan sonra volkan iyi muslera kötü oluyor.

Üst Alt