STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

aldığı topları Burak'a gol attırma merakı yüzünden yine çok top ezdi o da takım gibi berbattı iyi oynayan kim vardı diye soracak olursan ban Engini beğendim oyuna girdikten sonra iyi işler yaptı

hamit iyi oynuyordu ama çıkartıldı. attıgı asist mükemmeldi. tam ayarında attı topu.

Abi bu nedir.? Karabük'ten 3 gol yemek nedir.? Ne oluyor.? Geçen sene ki ruh nereye gitti.?

Ah Fatih hoca Ah.. Golden hemen önce foruma girdim tam böyle giderse gol yeriz yazacaktım ki golü yedik. O nasıl bir defans kurgusu. Gol nasıl yenilir diye sorulan soruya sadece ilk golün videosunu izlettirmek yeterli olurdu sanırım..

Eboe ne zaman ileri çıksa bir türlü geri dönemiyor. Bu adam sağ bek oynayamaz. Koy Sabri'yi beke, Eboe açık oynasın. Koskoca Galatasaray takımında sol bek alternatifleri Balta, Rieira, Çağlar. Kalecisi desen kova. Hiç kimse çıkıp da Muslera'yı korumaya kalkmasın. Kalesine gelen her topu yiyen kaleci iyi kaleci değildir. Haftalardır Aykut ile ne dalgalar geçildi ama takımı, Terim'in takımından 3 puan geride, yarın kazanırsa aynı puanda olacak. Avrupa'da 10 puanla lider hem de Galatasaray'ın grubuna nispeten daha zor bir grupta. Medyaya, gazetelere bakıyorsun Terim'i kutsuyorlar. Tek kelime eleştiri yok.

Eboe ne zaman ileri çıksa bir türlü geri dönemiyor. Bu adam sağ bek oynayamaz. Koy Sabri'yi beke, Eboe açık oynasın. Koskoca Galatasaray takımında sol bek alternatifleri Balta, Rieira, Çağlar. Kalecisi desen kova. Hiç kimse çıkıp da Muslera'yı korumaya kalkmasın. Kalesine gelen her topu yiyen kaleci iyi kaleci değildir. Haftalardır Aykut ile ne dalgalar geçildi ama takımı, Terim'in takımından 3 puan geride, yarın kazanırsa aynı puanda olacak. Avrupa'da 10 puanla lider hem de Galatasaray'ın grubuna nispeten daha zor bir grupta. Medyaya, gazetelere bakıyorsun Terim'i kutsuyorlar. Tek kelime eleştiri yok.
modlar şu fenerliye cezayı basmadınız mı hala

muslera kova, aykut üstün zeka,fener avrupada akhisardan bile kötü limasolla oynuyo ve çok zor grupmuş sevgili renkdaşlar.

Ne fenerlisi ne cezası. Görüşümü yazdım yanlış mı yazdıklarım sen onu söyle. Hakaret etmiyorum bu yorumumda kimseye.

ne görüşü be feneri övmekten başka bişey yazmıyosun. başlarım senin görüşüne.geçen bi başlıkta da hakemlerin bize puan kazandırdığını söylüyodun.

Burak > Elmander

Tek forvette iş yapamaz Elmander.

Yok hocam. Elmander > Burak.

Burak ilk önce Top nasil saklanir ögrensin. Ondan sonra nasil Pas yapilir. Ve en sonunda Futbol zekasini gelisdirsin.

Tek forvet, dedin, topu saklamasin lazim. Simdi cikan olur, yok Burakin bitirici Elmander den daha iyi. Bence bitirici anlaminda bukadar cok fark yok.

Benim ilk tercihim Elmander dir.

muslera kova, aykut üstün zeka,fener avrupada akhisardan bile kötü limasolla oynuyo ve çok zor grupmuş sevgili renkdaşlar.

Çok zor grup demedim, Galatasaray'ın grubuna göre ortalamada daha zor dedim. Ayrıca Muslera'nın Galatasaray'ı kurtardığı tek maç var mı bu sezon. Her gelen top gol. Böyle kaleciliği babam da yapar. Bazen sıradışı şeyler yapacaksın ki kumaşını belli edeceksin. Muslera'nın alternatifleri ondan beter o da ayrı konu.

Çok zor grup demedim, Galatasaray'ın grubuna göre ortalamada daha zor dedim. Ayrıca Muslera'nın Galatasaray'ı kurtardığı tek maç var mı bu sezon. Her gelen top gol. Böyle kaleciliği babam da yapar. Bazen sıradışı şeyler yapacaksın ki kumaşını belli edeceksin. Muslera'nın alternatifleri ondan beter o da ayrı konu.

ya fenerlisin uzatma işte.volkan milli takımda çok sıradışı işler yapıyo.musleradan veyahut başka bi kaleciden görmeye gerek yok.

ne görüşü be feneri övmekten başka bişey yazmıyosun. başlarım senin görüşüne.geçen bi başlıkta da hakemlerin bize puan kazandırdığını söylüyodun.

Fenerbahçe'yi övmek gibi bir derdim yok. Ama o kadar eleştirilen Aykut ile pamuklara sarılan İmparator'un performansı arasında pek fark yok.

hafızlar bugece oyuncular yüzünden kesin ceza yiyicem. söylemedende edemiyorum kahroluyorum

Üst Alt