STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

bizde ortaya çıkartalımda bunları uzatmayalım. beşiktaşlı tinerciler uzatıyor. hala 93 te herifler.

Sadece tinerciler değil ki.3-5 taraftara bakarak bunu söylemem ben adamlar çaycısından tut da bilmem neyine kadar aynı.Hep başarısızlıklarını hakeme atıyorlar veya Galatasaray şike yaptı diyorlar.

arena'da illa 8 10 maçta bir çakan oluyor biz hiç bir zaman fenev gibi 40 50 maçlık yenilmeme serisi felan yakalayamayacağız

en cok sinirlendiyim sey duran toplardan 1 tanede tehlikeli pozisiyonumuz yokk yokk yokk

Maçı izlemedim ama Melo ve Balta ikilisini görünce beraberlik tahmini yapmıştım.

Dışarda United'e yenildik,

İçerde braga ya yenildik, cluj u yenemedik,

Mersin ile berabere kaldık karabük'e yenildik,

Gençler ve bjk ile berabere kaldık ..

Koskoca Galatasaray Futbol Takımının oyun taktiği Selçuk==============> Burak ise burada çok büyük bir sorun vardır...

Fizik ve moral açıdan dibe vurmuş bir takımımız , saldır Allah saldır devamlı saldır oynatan Hakan Balta'yı 90 dakika sahada tutan bir hocamız ve karşımızda dünyanın en iyi takımlarından Manchester UNİTED...

Şu görünürde durum hiç ama hiç iç açıcı değil...

Bizimle oynayan takımların planları hep kusursuz tutmak zorunda mıdır arkadaş?

Futboldan nefret eder hale geldim artık.

Bizimle oynayan takımların planları hep kusursuz tutmak zorunda mıdır arkadaş?

Futboldan nefret eder hale geldim artık.

Planları tutuyor çünkü hiç bir planı cezalandıramıyoruz.

Adamlar 11 kişi kapanıyor.

Topu kanatlara açıyormuyuz? Hayır.

18 önünde verkaçlar deniyor muyuz? Hayır.

Duran toplarda bir organizasyonumuz var mı? Evet. Emre Çolak rakip defansı bel seviyesinde vurarak bonus topluyor.

Adamlar tam takım üzerimize geliyor.

Top kapınca hızlı çıkıyormuyuz? Hayır. Kendi sahamızda kendi aramızda paslaşıp adamların defansa dönüp iyice yerleşmelerini bekliyoruz.

Adamlar yerleştikten sonra yine kendi sahamızda kendi aramızda paslaşmaya devam ediyoruz.

Bu paslaşmalarda verkaç var mı? Hayır.

Boşa kaçıp top isteme var mı? Hayır.

Forvetin top alıp dağıtması var mı? Evet. Umut ve Burak topları alıp rakipe ikram ediyor.

Adamlar Karabük gibi defansta beklerken orta sahada hızlı adamlarla fırsat kolluyor.

Orta sahada kalabalık olabiliyor muyuz? Hayır.

Top kaybedince rakibe basıyor muyuz? Hayır.

Orta sahadan gelen adamları takip ediyor muyuz? Hayır.

Özetle rakip ne yaparsa yapsın hiç bir karşı hareketimiz yok. Sürekli kontrol, sürekli pas, sürekli ileride bas, sürekli top kaybet, sürekli gol ye. İşte bizim sistem bu.

bu seneki maçlarda başarısız gözukmemizin sebebi çok basit elmander ve enginin oynamaması ve buna selçuk ve melonun formsuzluğu bu 4 oyuncu bir şekilde geçenseneki hallerine dönecektir

bu seneki maçlarda başarısız gözukmemizin sebebi çok basit elmander ve enginin oynamaması ve buna selçuk ve melonun formsuzluğu bu 4 oyuncu bir şekilde geçenseneki hallerine dönecektir

Ayni zamanda ulfa nin gidisi direk.ligin en az gol yiyeninden en cok yiyenlerden bir takim olduk

Kaybedilen 3 puandan ziyade oynanan oyun çok büyük talihsizlik. Takımı suçlamamak lazım yine de. Kafalar Cluj maçından beri Manchester maçında. Mental olarak hazırlan(a)madığımız o kadar belli ki... Hala lider olmanın ve Antalya'nın kaybetmesiyle lider kalmanın getirdiği rahatlık takımı olumsuz anlamda etkiliyor. Milli maç, yorgunluk falan hikaye. Benim fikrim, takımın aklı sahada değildi.

Deplasman maçları bir yere kadar kabul edilebilir ama Arena'da oynanan maçlardan en az kayıpla ayrılmamız şart. Hala lider olmamız takımı sarsmıyor belli ki. Bir soğuk duş etkisi lazım. Gel gelelim rakipler sağ olsun biz hiç şımarık değilmişiz gibi bizi bir güzel şımartıyorlar. İnşallah sene sonunda bu puanları mumla aramayız.

Kaybedilen 3 puandan ziyade oynanan oyun çok büyük talihsizlik. Takımı suçlamamak lazım yine de. Kafalar Cluj maçından beri Manchester maçında. Mental olarak hazırlan(a)madığımız o kadar belli ki... Hala lider olmanın ve Antalya'nın kaybetmesiyle lider kalmanın getirdiği rahatlık takımı olumsuz anlamda etkiliyor. Milli maç, yorgunluk falan hikaye. Benim fikrim, takımın aklı sahada değildi.

Deplasman maçları bir yere kadar kabul edilebilir ama Arena'da oynanan maçlardan en az kayıpla ayrılmamız şart. Hala lider olmamız takımı sarsmıyor belli ki. Bir soğuk duş etkisi lazım. Gel gelelim rakipler sağ olsun biz hiç şımarık değilmişiz gibi bizi bir güzel şımartıyorlar. İnşallah sene sonunda bu puanları mumla aramayız.

Kusura bakmayın da bu kadar beklenti varsa ve de tonla paraları alıyorlarsa her maç kar kışl taraftar demeden çıkıp oynayacaklar.

Fenerbahçe berabere kalır, Antalya kazanır ve bu futbolla hala nasıl ikinciyiz diye şaşırır yola devam etmeye çalışırız. Ödevine en çok ders çalışması gereken kişi sanki Terim gibi. Geçmiş olsun hepimize umarım takım en kısa zamanda toparlanır.

Sarı Kırmızı sevgiyle...
Eh yaklaşmışım, üstüne bir de bonus gibi ikinci değil birinciyiz hala. Şaka gibi hem de bu futbolla.

bu macta da cok pozisyon verdik di mi?hakem penaltımızı vermedi ve sağbek erdem kırmızı görmedi ama kötüydük diye hatırlıyorum

Üst Alt