STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Yedek kulübesinde ömer çatkıçı gördüğüm an maç 1 2 di ve beraberlik için baskı yapmaya başlamış 4 korner kullanmıştık üstüste ,ama o sıfatsız suratı gördüğümde yenileceğimizden emindim, bu adam ayak bastığı anda bir uğursuzluk çöküyor takımın üzerine ,keline neyse...

herkes crise yüklenmiş ama dany neden gözden kaçıyor?? pozisyon bılgısı 0 bu arkadasın..mac 2-1 ken ikinci yarının basındakı mehmet yıldızın pozısyonunu acın ızleyın, dany ne yapıyor????

Mersin ve Karabük maclarından sadece 1 puan aldık şaka gibi...

Birde arkadaşlar kimse eboue den bahsetmiyor. Sezon başında beri vasat takımdan dolayımı yoksa bireysel mı anlamadım.

Yediğimiz 2.gol resmen amatör takım golü izledikçe çıldırmamak elde değil..

Semih-X oynamak gerek o x belki Melo bile olabilir yeterki biraz hızlı ve pozisyon bilgisi olsun..

Rakipler bize karsi kapaniyor. 10 kisi kendi yari sahalarinda bizi karsiliyorlar. Forvetleri ve ortasahalari bizim ortasahamizi karsiliyorlar. Defanslari da cezasahasi onunde hat olusturuyorlar. Takim olarak adam adama savunma yapiyorlar. Biz bu duruma karsi ne yapiyoruz?

Rakibin istedigi seyi yapiyoruz.

Forvetler en uca kadar ilerliyor, ortasahamiz rakip forvet ve ortasaha arasina gomuluyor, sayi ustunluklerini kirabilmek icin beklerimiz de one dogru cikiyor. Stoperlerimiz de ortasahaya kadar cikiyorlar. Herkes birilerinin kucaginda oldugu icin pas atacak adam bulamiyoruz. Iki stoper kendi arasinda paslasmaya basliyor. Arada ortasahadan biri stoperlerin yanina geliyor, o da stoperlerle paslasip geri gidiyor, adamlarin kucagina.

Kimse inisiyatif alip adam eksiltmeye calismiyor, cunku takim olarak ondeyiz.

Forvetler biraz gelip verkaclara istasyon olmuyorlar cunku top kontrolleri iyi degil. Geri geldiklerinde de onlar da stoperlerin yanina kadar geliyorlar.

Cizgiye inebilen kanat orada birsey yapamiyor, klasik orta yapiyor ve onu da defans cok kolay uzaklastiriyor. Topun dustugu yerde de ozellikle ceza sahasi onunde adamimiz olmuyor.

Yani soylemeye calistigim hem atak organizasyonumuz yok, bilincsiz atak yapiyoruz, hem de defans guvenligini birakiyoruz.

Rakipler bizi tabiki cözecek. Salak degiller sonucta. E böyle bir defansa da sahipsen, puan almak o kadar da mucize olmaz.

Böyle dandik bir defansa sahipken, 9 kisiyle suursuzca saldirmak neyin kafasi, onu da anlamis degilim.

Biraz sakin olmak bu kadar mi zor? Akilli, kontrollü oynamak bu kadar mi zor?

Defansi gectim, hücumda toplasan 2 tane akilli oyuncumuz yok. Ne yaptigini bilen.

Valla umarim devre arasinda 2-3 yerinde hamle yapma sansimiz olur. Yoksa isimiz zor bu sene.

anlaşılan hocanın kafasında manu maçı vardı ve bunu oyuncularada yansıttı. hatta maçtan önce, eğer bir kaza olacaksa bu maçta olsun manu maçında değil demiş. oyuncularda etkilenmiş bundan. maçın son 10 dakikasındaki acizliğimiz herşeyi gösteriyor. sanki karabük değilde fener le oynuyorduk gibi yenilgiyi kabullenmiş bir halimiz vardı. yazık ya sen koskoca Galatasaraysın. adam gibi bir baskı kursan son 10 dakikada bile 3 tane atardık şu kötü halimizle bile ama ne pres vardı nede inanç. artık bu alışkanlik haline geldi malesef.

bu maçın telafisi ancak deplasmanda bir derbi yada bursa galibiyeti ile olur. yoksa işimiz zor kalan maçlarda.

leş futbol büyük hakem hatasınıda arada kaynattı bu arada burak'a yapılan net penaltıydı selçuk dereli rıdvan dilmen bir çok kişi net penaltı dedi haksız bir penaltı alsak 3 ay konuşulur özellikle sporx penaltımıydı diye 50 haber yapardı

Lan şu başlığı görünce gülüyorum yemin ediyorum ya. Ligin en rezil takımından kendi sahamızda 3 gol yedik.

Kadromuzda o kadar çok boşa maaş alan adam var ki gerçekten yazık.Ceyhun,Furkan,Aydın,Sercan,Gökhan bu adamları madem hiç kullanmayacaksın niye kadroda tutuyorsun be hocam.Hamit ve Burak dışında elle tutulur transferimiz yok.Danny yerine çok daha sağlam adamlar bulabilirdik. Amrabat yerine de öyle ama hoca illa Amrabatı istedi, o kadar istediği adamı da yedek kulübesinde çürütüyor.Şöyle 5 6 maç üst üste oynatsa belki bir şeyler olacak olmadı yollanır zaten.Cris transferine zaten diyecek bir şey yok son 10 yılın akıl ve mantık olarak en fiyasko transferlerinde ilk 3 te kendine yer bulur.

Bizim takım ne sezon başında abarttığımız kadar iyi, ne de şu an ki kötülediğimiz kadar kötü.Bu takımın ligde şampiyon olması lazım Ş.liginde en kötü 3.olması lazım.Şu an eleştirilecek en öncelikli isim Fatih hocadır.Çok garip işler yapıyor en hafif tabirle akıl tutulması yaşıyor maçlarda.Bir an önce kendine gelmesi lazım yoksa iş işten geçecek.

Manu maçına gelince bana göre kesinlikle kazanacağız ama takım olarak o maçtaki galibiyet sorunlarımızı örterse çok kötü olur bizim için.

Şampiyon olmamız tabikide kesinlikle azım.Fakat şampiyonluğu kaybetmemizde şu kadroyla süpriz olmaz.

Bizim en büyük sorunumuz akıl.Hem yönetim(futbol yönetimi olarak) hem teknik ekip hemde taraftarlar olarak inanılmaz bir akıl tutulması yaşıyoruz.Vede bununda düzeleceğini düşünmüyorum.

Umut ve Burak yılmazla iyi oyun oynayabileceğini düşünen Fatih Terimden bu yönde umudum yok.

Başkan ve yönetiminin klübe bağlılığı zaten ortada.Diğer yönetimlerden farkı yok.O zamanda gene kadroyu ucuz olsun benim olsun zihniyetiyle şişirecekler ve burada krizler geçirmeye devam edeceğiz.

leş futbol büyük hakem hatasınıda arada kaynattı bu arada burak'a yapılan net penaltıydı selçuk dereli rıdvan dilmen bir çok kişi net penaltı dedi haksız bir penaltı alsak 3 ay konuşulur özellikle sporx penaltımıydı diye 50 haber yapardı

O penaltı gol olsa da çok bir şey değişmezdi emin ol renktaş.1-3 biteceğine 2-3 ya da 2-4 biterdi.

O penaltı gol olsa da çok bir şey değişmezdi emin ol renktaş.1-3 biteceğine 2-3 ya da 2-4 biterdi.

ilk yarı attıgımız gol ofsayt degildi galiba. birde erdemin sarısı vardı. elle top kesti 2. sarıdan atılması lazımdı. bizede hakemler hata yapabiliyorlar yani. bunuda konuşsunlar. neyse bu başlıgı görmek istemiyorum. şu takımdan 3 yemek zaten zoruma gitti.

ilk yarı attıgımız gol ofsayt degildi galiba. birde erdemin sarısı vardı. elle top kesti 2. sarıdan atılması lazımdı. bizede hakemler hata yapabiliyorlar yani. bunuda konuşsunlar.

Biz bunları sürekli öne çıkarıp ajitasyon yapacak bir kulüp değiliz,olmadık da.Beşiktaş gibi ezik kulüpler bunu yapar.

Biz bunları sürekli öne çıkarıp ajitasyon yapacak bir kulüp değiliz,olmadık da.Beşiktaş gibi ezik kulüpler bunu yapar.

bizde ortaya çıkartalımda bunları uzatmayalım. beşiktaşlı tinerciler uzatıyor. hala 93 te herifler.

melo yerine yekta cris yerine semih hakan yerinede riera umutun yerinede elamnder oynasadı maçı kazanmıştık. mümkün solsa danyi çıkartıcam ama adam yok başka

Üst Alt