STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak

Diğerlerine bir şey diyemem ama 8-9 kişi defans ne hiledir ne hurdadır.Bu sene,geçen seneki gibi iyi değiliz.Bahane uydurmadan,hile hurda demeden bunu kabul etmeliyiz bence.

Hep farklı açıdan balkıyorsun olaya. 2 takıma karşı yapılan maçları iyi izle analiz et birine karşı 8 kişi defansa yığılırken diğerine gel paşam geç demeyen yok.

Ondan sonra burada vay efendim fener kazandı biz kaybettik leşiz biz kötüyüz. Bu ikisini değerlendirmek için yapılanları göz önüne alıp öyle konuşmalı.

Fenerbahçe ile Galatasaray'ın sezon başından beri oynadıkları maçlar ve aldıkları sonuçlar incelendiğinde çok ilginç bir tablo çıkıyor ortaya. Fenerbahçe bu sezon yenik duruma düştüğü maçlarda geriden gelerek tam tamına 17 puan almış ve öne geçtiği hiçbir maçı da kaybetmemiş. Şu andaki puanları da 31 olduğuna göre aldıkları puanların yarısından fazlasını ilk golü yedikleri maçlarda almışlar. Öte yandan Galatasaray'a baktığımda bu sezon geriye düştükten sonra aldığı 2 puan var; biri 2.haftadaki Beşiktaş derbisinde son dakikalardaki penaltıyla gelen puan bir de içerideki G.antep maçında alınan beraberlik. Yani toplamda Galatasaray geri düştükten sonra sadece 2 puan alabilmiş. Galatasaray öne geçtiği maçlarda ise tam 6 puan yitirmiş. Yani Galatasaray geri düştükten sonra maç çeviremiyor. Dahası Fenerbahçe ise gol yedikten sonra puan veya puanlar almayı bir alışkanlık haline getirdi. Son 2 hafta bile herşeyi özetliyor. Biz, K.paşa maçında öne geçip maç veriyoruz. Fener, Elazığı ile 2-0'dan berabere kalıp bu hafta geriden gelip maç alıyor. Birincisi, ben büyük takımım diyorsan geri de düşsen afallamayacaksın. Panik yapmadan maçı kazanmaya odaklanacaksın. Sakin kalamazsan kazanamazsın. Ben, G.saray maçlarını izlerken rakip takım öne geçtiği anda maçtan umudumu kesiyorum. Ama Fenerbahçe 2-0 geri de düşse maçın hiçbir zaman bitmediği ortada. Bu konuda Fatih Hoca'nın futbolcularına özel terapi yapması gerek.

Şu forumda övüldüğü kadar Antuda övülmüyor bu takım arkadaş ne fenermiş ya... 17 puan toplamış ben şans yardım etmeseydi küme düşmeye oynardı dediğimde bana sallayanlar vardı, Defans yapmasını biliyor vs diye.. işte ortada...

Ha gelelim Fener'e puan olarak bizden kötüler... Deplasman olarak 2. galibiyetlerini aldılar.. bilmem kaç maçı çevirmişlerde bilmem ne.. 19 maçın 13'ünde geriye düşmek de aynı oranda başarısızlıktır. O yüzden Fener, Final maçlarını kazanamıyor işte bu mantıkla gittiği için geriye düşüyor sonra panik yapıyor çeviremiyor.. Ulan büyük takım diyoruz şu diyoruz bu diyorum 19 maçın sadece 6'sında öne geçebilmişler hala gelmiş övenler var burada.. Biz çok gol yiyoruz falan diyor herkes adamlarla gol yeme sayımız eşit... Fener balına rağmen...

2-0 yenikken maç çevirebiliyorlar çünkü rakip de bu korkuyla oynuyor.. 3-0 da olsa bu korkuyla oynuyor.. Bizden tek iyi yaptıkları şey duran toplar ve uzaktan şutlar.. Bizde daha iyi ayaklar olmasına rağmen adamlar şansla falan uzaktan hiç pozisyon yokken oyundan kopacak durumdayken yada maç biterken golu buluyorlar..

Hep farklı açıdan balkıyorsun olaya. 2 takıma karşı yapılan maçları iyi izle analiz et birine karşı 8 kişi defansa yığılırken diğerine gel paşam geç demeyen yok.

Ondan sonra burada vay efendim fener kazandı biz kaybettik leşiz biz kötüyüz. Bu ikisini değerlendirmek için yapılanları göz önüne alıp öyle konuşmalı.

Onların kendi tercihi odur.Her takıma aynı taktikle çıkacaklar diye bir şey yok.Elazığ kapandı işte geçen hafta,ne oldu sonucu?

Geçen yıl nasıl takır takır kazanıyorduk?İyiysen iyisindir,kötüysen her şeye bir kılıf bulursun.

Şu forumda övüldüğü kadar Antuda övülmüyor bu takım arkadaş ne fenermiş ya... 17 puan toplamış ben şans yardım etmeseydi küme düşmeye oynardı dediğimde bana sallayanlar vardı, Defans yapmasını biliyor vs diye.. işte ortada...

Ha gelelim Fener'e puan olarak bizden kötüler... Deplasman olarak 2. galibiyetlerini aldılar.. bilmem kaç maçı çevirmişlerde bilmem ne.. 19 maçın 13'ünde geriye düşmek de aynı oranda başarısızlıktır. O yüzden Fener, Final maçlarını kazanamıyor işte bu mantıkla gittiği için geriye düşüyor sonra panik yapıyor çeviremiyor.. Ulan büyük takım diyoruz şu diyoruz bu diyorum 19 maçın sadece 6'sında öne geçebilmişler hala gelmiş övenler var burada.. Biz çok gol yiyoruz falan diyor herkes adamlarla gol yeme sayımız eşit... Fener balına rağmen...

2-0 yenikken maç çevirebiliyorlar çünkü rakip de bu korkuyla oynuyor.. 3-0 da olsa bu korkuyla oynuyor.. Bizden tek iyi yaptıkları şey duran toplar ve uzaktan şutlar.. Bizde daha iyi ayaklar olmasına rağmen adamlar şansla falan uzaktan hiç pozisyon yokken oyundan kopacak durumdayken yada maç biterken golu buluyorlar..

Senelerdir böyle aslında.

fenerin bu maçı alması büyük hayal kırıklığı yarattı bende. %90 puan kaybı bekliyordum. Ama Allah'ın belası balları hep yanlarında şerefsizlerin.

Bizim taktik bu sene istedigimiz gibi gitmedi, form düsükler, rakiplerin bbize karsi dikkaatli olmalari. Ama Transferlen bana göre olur.

Fener ise en iyi 2 Oyuncusunu kaybetti... Emre ve Alex bu takimin herseyidi. Alexn ölüsü yine garanti 8-10 gol atar, Emre de bu takimi atesleyen adam di, koskoca Barosu bitiren adam. Ikisi en az 2 sene o düzeyde oynarlardi, sagolsun Aykut Hoca gerek yokken daha da bozdu takimi. Emre gibi orta saha oyuncusu yok türkiyede, topu kapan, rakipe dis gösteren, kirmizi kart dogru dürüz görmeyen, paslari harika olan oyuncu. Su anki Orta saha bizim Elano lu Topali orta saha gibi yetenek desen vardi Elano da, Raul filan da öyle, ama her mac hap yutmus gibi galibiyeti isteyen adam yok iste... Topal zaten dogru dürüz pas veremiyor. Takimda tek Sow futbolcu

Üst Alt