STSL 12/13 H:2 | Bursaspor 0-1 İstanbul BB | Maç Sonucu | 26 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Bursaspor 0-1 İstanbul BB | Maç Sonucu | 26 Ağustos

a6752stsllogo.png

bursaspor.png
c80ecv.png
45509istanbulbelediye.png

bursa-ataturk.jpg

Spor Toto Süper Ligi 2012/13 Sezonu 2.Hafta

Bursaspor - İstanbul BB

Bursa Atatürk Stadyumu

26 Ağustos

19:00

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Bursaspor - İstanbul BB | 26 Ağustos | 19.00

Bu ligde umutlu oldugum tek takim Bursaspor ve biraz da Kasimpasa (dikis tutturabilirlerse) Diger takimlarda bir isik göremiyorum acikcasi. Bursaspor bizimle birlikte en iyi top oynayan ekip. Sike'de durus sergiledikleri icin gecen sezon da Bursaspor'u desteklemistim, bu sezonda bizimle birlikte Bursaspor'u destekliyorum. Istanbul Belediye'de sürekli zevk veren takimlardan birisidir. Haftanin derbi ile birlikte en güzel maci olacaktir bence. Zemini de ligin en iyi zeminidir (Arena-SS ve Inönü'den bile iyi). Islerin iyi gittigi Bursaspor bu sezon hakemlere falan kurban gitmezse Ligde sampiyonluga oynayabilecek ve bizi Oyun olarak zorlayabilecek tek takim olarak görüyorum.

Haftanın en zevkli maçı budur diyen zihniyet Galatasaray'ı ve Avrupa liglerini takip etmiyordur.

Güzel mac olur bencede. Batalla Reis fishi ceker

#Bursaspor'un ilk 11'i: Carson; Basser, Ömer, İbrahim Öztürk, Vederson; Sestak, N'Diaye, Adem, Ferhat Kiraz; İsmail Haktan; Bangura

#İstanbulBB'nin ilk 11'i: Eduardo; Geraldes, Metin, Can Arat, Ekrem; Cihan, Mahmut, Holmen; Visca, Webo, Tom

Bursaspor´un rotasyonu kaldiracak kadro kalitesi yok. Hele en iyi 3 oyuncusunu dinlendirecek lüksleri yok.

Isler degisti. Favorim IBB

Bursa bunu gecen sezonki playofflarda da yapmisti zaten. Ozan,Batalla,Pinto,Musa yedeklerde. 5 Oyuncusundan yoksun cikacaklar maca. Serdar Aziz'de sakat. Yinede Bursa kazanir.

Bu arada LigTV'deki kalite LigTV 2 ve 3'de yok. Kaliteli kameralari LigTV 1 kullaniyor sadece. Bunu mac öncesi programinda bir kez daha gördük. Ses kalitesi de LigTV'ye nazaran biraz daha düsük. Stad fazla dolmamis Bursa'da, Twente macinda full cekmisti stad.

Üst Alt