STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

karaktersız adı toraman lua luanın aılesıne anasına kufur etmıs adam mactan sonra acıkladı bu ftbol sahada tartısabılırz kavgada edebılırz ama ınsanın aılesıne kufur etmek ne demek en cok buna kızdım falan dedı

sanlı sereflı bejıktas takımının kaptanı bu pıslık

aynen izlemedim izleseydim banko 1-3 dü ya :D

bu arada şu toramandan nefret ediyorum. bizim maçtada melonun pozisyonunda nasıl koşup geldi .... herneyse çapları bu kadar şerefli takımın.

Şeref savunucusu şerefsizler.Nefret ediyorum şu eziktaş camiasından.Her boka bahane buluyorlar.Beterin beterini görürler İnşallah.

ersan gulum besiktasin cucugun nasil yuhaladilar tinerciler bu oglani almak icin nasil ugras vermistik allahin sevdi kuluymusuz iyikide almadik

Şeref savunucusu şerefsizler.Nefret ediyorum şu eziktaş camiasından.Her boka bahane buluyorlar.Beterin beterini görürler İnşallah.

ne halleri varsa görsünler. almedia da sakatlanmış zaten niang 1.5 senedir arap liginde ne yapacağı bilinmiyor. ilerde topta tutamazlar artık. samet hocanın her puan kaybedilen maç sonu oyuncularını medyanın önüne atması takımda bi pislik çıkacaktır.

beter olurlar bunlar iyice

Maçın özetini yeni izledim ağladıkları pozisyon gol değil ki dönen topta ceza sahasında ki bütün karabüklüler oyunu bırakmış düdüğü duyunca bjkli de kendi kendine vurmuş gol bu mu verilmeyen gol :D

ne halleri varsa görsünler. almedia da sakatlanmış zaten niang 1.5 senedir arap liginde ne yapacağı bilinmiyor. ilerde topta tutamazlar artık. samet hocanın her puan kaybedilen maç sonu oyuncularını medyanın önüne atması takımda bi pislik çıkacaktır.

beter olurlar bunlar iyice

2-3 maç daha üst üste puan bıraksınlar,ilk 5 ten de düşerler merak etme sen.

734155_4862748380665_1619687411_n.jpg

Bjk bu saatten sonra zor toplanır tabi biz yarın kazanamazsak herşey yine tersine döner.

Geçen hafta oynadığımız Bjk maçından çok daha önemli.

Üst Alt