STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

tamam haklısın ama umut ileride hücum presini iy yapıyor burak defansın arkasına iyi kaçıyor bir ikilinin birleşimi hakan şükür , drogba sneijder ve burak bu üçlünü ilerinde bir pres yapma alışkanlığı kazandılrımalı başka çare yok bence yani
ozaman snejderi 11 de oynatmıyacaksın emreçolağı oyanatacaksın sence neden ilk yarı okadar pozisyon yedik burak umut snejder hepsi yalnış yerde oynuyordu birden drogba amarabat oyuna girdi hucuma çıkmayan takım şaha kalktı neden! burak sağa amrabat sola drogba ileri top daha çok bizde kaldı snejderde forvet arkasına geçti kendine geldi oyuzden tekrar diyorum ileride çift forvet snejder varken olmaz

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Geriye kalan 12 macın 7sini Arena'da oynuyoruz,ama deplasmanlar sert takımlarla...

-------Drogba-----Burak--------

----------Sneijder---------------

------Selcuk---Hamit-----------

------------Melo-----------------

Riera--Dany---Semih---Eboue

------------Nando---------------

yalnız drogba girmeden önceki futbolumuz baya bir düşündürücü.

644749_Galatasaray_SK.jpg

burda hamiti cikartirsin veya bugün oldugu gibi yektayi amrabati koyarsin. amrabat olmadigi zaman bu formationda oldugu gibi olur.

savunmada ise hocanin dedigi gibi eboue dany in yerine oynatirsin sahada sabri oynar. eboue stoper olarak tecrübesi ve soguk kanligi ile cok iyi oynaya bilir bence. sol taraf ama en yumusak tarafimiz malesef. hakan-riera ikiside güven vermiyor acikcasi. kontenjan olayindan dolayi hakan daha agir basiyor bana. sabri solda oynayamazmi düsünmüyor degilim acikcasi :D

Melo Drogba Sneijder Eboue Selçuk aynı anda sahada olunca nasıl bir şey olur çok merak ediyorum :D
bende çok merak ediyorum burarada elmander bu takımda yeri olmaz diyenlere gayet basit sağ tarafta oynata biliriz çok iş yapar maçın gidişatına göre

644749_Galatasaray_SK.jpg

burda hamiti cikartirsin veya bugün oldugu gibi yektayi amrabati koyarsin. amrabat olmadigi zaman bu formationda oldugu gibi olur.

savunmada ise hocanin dedigi gibi eboue dany in yerine oynatirsin sahada sabri oynar. eboue stoper olarak tecrübesi ve soguk kanligi ile cok iyi oynaya bilir bence. sol taraf ama en yumusak tarafimiz malesef. hakan-riera ikiside güven vermiyor acikcasi. kontenjan olayindan dolayi hakan daha agir basiyor bana. sabri solda oynayamazmi düsünmüyor degilim acikcasi :D
valla renktaş 10 numara yazmışın içimden geçeni okumuşun olay budur işte bu sistemde çok etkili oluruz ek olarak elmander sağ tarafta denenebilir maçın gidişatına göre

Geriye kalan 12 macın 7sini Arena'da oynuyoruz,ama deplasmanlar sert takımlarla...

Eskişehir'den sonra karıköy'e kadar Kayseri, Antep, Karabük deplasmanlarımız kalıyo renktaş üçü de şeker gibi bence .

Takım birbirine uyum sağladığında zaten çok zor puan kaybederiz

-------------muslera----------

eboue-----semih---dany----riera

---------melo----selçuk---------

hamit--------sneijder-------burak

-------------drogba------------- KESİNLİKLE TEK FORVET KALABALIK ORTASAHA OYNAMALIYIZ

-------Drogba-----Burak--------

----------Sneijder---------------

------Selcuk---Hamit-----------

------------Melo-----------------

Riera--Dany---Semih---Eboue

------------Nando---------------

bence olmaz gene ortasaha eksik sola amrabat tarzı oyuncu lazım topu taşıyamayız çift forvet olmaz artık bizde bariz belli oldu ileride tek forvet ve kanatlarda hızlı adamlarla çok daha etkiliyiz

melo takıma dönduğunde onamamız gereken tek sistem bence

muslera balta semih dany eboue

selçuk melo

hamit snejder solda amabat(burak)

drogba

bu takım çok can yakar liigte ileride kesinlikle çok top tutarız kanat adamları rahatlar melo snejder aralara dalar!

Amrabat(Burak) nedir ya.

Sneijder-Burak-Drogba-Selcuk 'u yaz gerisini sonra doldur bence

Eskişehir'den sonra karıköy'e kadar Kayseri, Antep, Karabük deplasmanlarımız kalıyo renktaş üçü de şeker gibi bence .

Takım birbirine uyum sağladığında zaten çok zor puan kaybederiz

şeker diil be abi,karabük fena takım,büyük maclarda enteresan oynuyolar,antep te sikeci bülo bize karsı ölümüne oynatır,kayseri de fena takım diil,etkili adamları var ama biz bir hava yakaladık artık,sanmıyorum kolay kolay puan kaybedecegimizi

valla renktaş 10 numara yazmışın içimden geçeni okumuşun olay budur işte bu sistemde çok etkili oluruz ek olarak elmander sağ tarafta denenebilir maçın gidişatına göre

murat hocam haklısınız bence de bu şekil daha iyi olur burağın burda oynama alışkanlığıda var

1. takım iyi değil

2. yekta çok forumsuz

3. sol bek riera eskiyi aratıyor

4. fb eğer önümüzdeki 3 maçta puan kaybetmzse ortak olur

5. hakemler bize vermiyor

Amrabat(Burak) nedir ya.

Sneijder-Burak-Drogba-Selcuk 'u yaz gerisini sonra doldur bence
görduk bugun neyin ne olduğunu! saçama sapan bir ileride çift forvet solda sınejder yemediğimiz kadar pozisyon yedik ilk yarı umut yerinde drogba olsa gene bişey farketmezdi gene o poziysonlar yerdik

şeker diil be abi,karabük fena takım,büyük maclarda enteresan oynuyolar,antep te sikeci bülo bize karsı ölümüne oynatır,kayseri de fena takım diil,etkili adamları var ama biz bir hava yakaladık artık,sanmıyorum kolay kolay puan kaybedecegimizi

karabük tipik deplasman takımı aynı sezon içinde iki kere yenileceğimizi sanmıyorum.kayseri'nin defansı yumuşak ve kafaları rahatlar bizim maça kadar muhtemelen, antep de bence en kötü futbol oynayan takımı ligin şu an.

Bursa, Elazığ, Ordu gibi deplasmanlar cok daha fazla korkuturdu beni

Üst Alt