STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

65-80 arası 15 dk şiir gibi oynadık yahu.

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

hesaplar bboşa tb eoer pazara kaybederse dağılırlar

insan drogba'nin hic yaşlanmamasini ve omur boyu galatasaray'da oynamasini istiyor..

fbli ve bjkliler rieranın kırmızısını ve danynin penaltısını konuşuyor. ama uğur demirokun kırmızısını konuşan yok ve o maçtaki ilk pozisyon o kırmızıyı o bariz kırmızıyı verse maç çok farklı olacaktı.ama o kırmızıyı vermedi . ya gekas o golü atsaydı puan kaybetseydik ne olacaktı. ayrıca maçın sonunda drogba yapılan hareket penaltıdır onu da vermedi.

[video=youtube;U5pe_gQURRA]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U5pe_gQURRA#![/video]

Abi hala izliyorum... ne yapti bu adam 0:18de kafayi bi raket gibi donduruyo naapti harbi orda piskopata bagladim:D

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL DIDIER DROGBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Internet Explorer terk :asd:

Defalarca izleyesim var 30 dk yetmedi bana ya :sad007:

super lig diye bi oyun vardi commodore 64 te oynar miydin?

Muhammed, süper ligi galiba oynamadım. İngiliz ligi menajerlik oyunları oynadığımı hatırlıyorum birde yerli yapım bir oyun vardı onu oynardık. Manejerlik oyunu sayılmaz (gerçi oyuncular yoruluyordu ve ona göre tertip ve değişiklikler yapılabiliyordu) en çok oynadığımız oyun Emlyn Hughes International Soccerdi. :)

Emlyn Hughes Int.Soccer highlights - YouTube

Drogba maci kazandirdi diye cok mutluyuz dogal olarak. Ama ondan önceki oyun "skandal" seviyesindeydi.

Akhisar'a puan kaybedecektik ve bu kabul edilebilecek birsey degildi.

Schalke maci öncesi konsantrasyon eksikligi diyelim bari.

Not: Drogba sen insan degilsin

Drogba maci kazandirdi diye cok mutluyuz dogal olarak. Ama ondan önceki oyun "skandal" seviyesindeydi.

Akhisar'a puan kaybedecektik ve bu kabul edilebilecek birsey degildi.

Schalke maci öncesi konsantrasyon eksikligi diyelim bari.

Not: Drogba sen insan degilsin

bence kötü futbolda ne kadar akıllar şpl maçındada olsa, akhisar can derdinde. ben normal olarak görüyorum. barca bile yenilyorsa sıradan bir takıma, futbol bu sonuçta. önemli olan bu tarz maçlarda öldürücü darbeyi vurup skora gitmek.

ayrıca maç seçme demiyorum ben, karşındaki rakip çok önemli kapanan sadece fizik ile senle uğraşan sert oynayan takımlara kilit açamazsan böyle olur.

önemli maçlara bakın hangisinde rezil oynamışız. futbol oynamaya niyeti olan takımlara her zaman iyi top oynadık skor alamazsak bazen - futbolumuz kötü değildi. şimdi o kaplaı defansı açacak oyuncularımızda mevcut.. her şey zaman meselesi. kazandıkça güven ve birlikte oynama sürekliliği ile futbol seviyemiz standarta gelecekdir elbet..

oynanılan oyun tabi ki çok vasattı dün akşam.burda maçtan önce herkesin hemfikir olduğu konu drogba'nın 11 çıkmasıydı.ki zaten bu açıdan bakıldığında adam girdikten 5 dakika sonra oyunu kopardı aldı tek başına.bu oyunun hiçbir bahanesi olamaz ancak akhisarın düşme durumunda olması ve bizim çarşamba günü hayati bir şampiyonlar ligi maçına çıkacak olmamız ister istemez oyuncularda motivasyon eksiliğine yl açmış.bu net bir şekilde görülüyor.çünkü geçen hafta ki antalya maçını herkes hatırlıyordur.oyunu domine eden,rakibe şut attırmayan,savaşan bir takım.o yüzden önemli olan schalke maçı öncesi 3 puandı.8jk nin antep maçındaki eksiklerini ve eziklerin ts maçını düşünürsek bu hafta kayıpsız atlatmak çok güzel oldu.şimdi sadece schalke maçını düşünmeliyiz.schalkeye karşı alacağımız güzel bir skor hem şl için hemde tsl için seri galibiyetlerin habercisi olabilir.

NOT:dün de yazdığım gibi gerçekten takım olarak çok iyi bir solbeke ve semihin yanına uluslararası tecrübesi olan yabancı bir stopere (popescu,ujfalusi vb tarzda) olan ihtiyacımız maalesef akhisar maçında da net bir şekilde görüldü.

oynanılan oyun tabi ki çok vasattı dün akşam.burda maçtan önce herkesin hemfikir olduğu konu drogba'nın 11 çıkmasıydı.ki zaten bu açıdan bakıldığında adam girdikten 5 dakika sonra oyunu kopardı aldı tek başına.bu oyunun hiçbir bahanesi olamaz ancak akhisarın düşme durumunda olması ve bizim çarşamba günü hayati bir şampiyonlar ligi maçına çıkacak olmamız ister istemez oyuncularda motivasyon eksiliğine yl açmış.bu net bir şekilde görülüyor.çünkü geçen hafta ki antalya maçını herkes hatırlıyordur.oyunu domine eden,rakibe şut attırmayan,savaşan bir takım.o yüzden önemli olan schalke maçı öncesi 3 puandı.8jk nin antep maçındaki eksiklerini ve eziklerin ts maçını düşünürsek bu hafta kayıpsız atlatmak çok güzel oldu.şimdi sadece schalke maçını düşünmeliyiz.schalkeye karşı alacağımız güzel bir skor hem şl için hemde tsl için seri galibiyetlerin habercisi olabilir.

NOT:dün de yazdığım gibi gerçekten takım olarak çok iyi bir solbeke ve semihin yanına uluslararası tecrübesi olan yabancı bir stopere (popescu,ujfalusi vb tarzda) olan ihtiyacımız maalesef akhisar maçında da net bir şekilde görüldü.

danny kızağa çekmek gerekli ama koyacak adam yok..

adam geçti-röveşeta attı-atak kesti. ama riskli oyun yüzünden golü yedirdi yine.

riera-danny ayağında top tutmasa sorun olmayacak ama çok oynuyorlar..

Üst Alt