STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Sivok öyle salakca acıklama yapmaz onu diyen hilbert sivok'un acıklamalarına bayıldım tekrar bi bakarsan hocam görürsün dogrusunu adam resmen Allah belamızı veriyor demiş:asd:

Jimnastik kulubunun 18 oyuncusu yok 13-14 oyuncusu var kalitesizde hocaları olunca öyle anlık basarılar böyle genele yayılınca patlıyor işte Ligin ikinci yarısında benim aklıma gelen bi anda biz karabük ve bu mac rakip 10 kişi 7 puan kaybediyosun 2 si icerde bu macların avrupada falan oynıyacak kalitede degil suan jimnastik kulubu tokatlar gönderirler su feneri icerde yenselerde bi işimize yarasalar tinerciler

Vallahi renktaşım Futbol Ateşi'nde gördüm açıklama metnini.Hatta en başta yazıyordu.Ayrıca geyik Bünyamin de tecrübesiz lafına acayip taktı:asd:Ona göre bir futbolcu süper ligde 30 maç oynarsa tecrübeliymiş.Sivok'un bu açıklamasına tepki olarak bu cümleyi sarfetti.En güzeli de dediğin gibi Allah belamızı veriyor cümlesi.Çok talihsiz bir açıklama.Yazık onlara:asd:

Ben Fenev'in bunları içeride yeneceğini düşünmüyorum.Beraberlik o maçta ağır basıyor...

Şu feneri zaten icerde yenemezlerse bi daha derbiye falan cıkmasınlar gecen sene öyle yada böyle yendilerde işimize geldi yoksa 9 puan fark attııgımız şikecilere sampiyonlugu veriyoduk

Bu sezon puanların bu kadar yakın olmasının bir sebebi de aşırı beraberlikler

Son 2 sezonda toplam 306 maçta 76'şar maç beraberlik ile bitmiş. Ondan bir önceki sezonda da 80 beraberlikle bitmiş

bu sezon ise daha henüz bugün itibariyle 193 maç oynanmış ve 63 maç berabere bitmiş.. Bence 100 maç üzerine çıkacak gibi... Geçen sezon 22. hafta da 54 beraberlik varmış...

Üst Alt