STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat

Bence de penaltı yok ama Webo kendini baya iyi atmış. Yalçın da hatalı olduğundan, Webo'yu tuttuğundan vermiş. Çok ucuz bi penaltı, yani dediğin gibi buna penaltı çalınıyorsa her maç 3 penaltı verilir bi de herkes kendini atsa. Ama işte Fenerbahçe bu... Kenardan demişlerdir "kendinizi atın da penaltı kazanalım" diye... :rolleyes:

Ah babam da takılsaydı foruma da bir anlatsaydı.:D.En baştan beri diyorum hakem 1. dk.daki penaltının karşılığını verecek diye... 1 oldu vermedi , 2 oldu vermedi ne oluyoruz Türkiyede böyle hakem de var mıydı demeye kalmadan penaltı geldi..:) Olsun yukarıda Allah var Drogba sayesinde çok daha etkili oynayamaya başladık bir de şampiyonluk isteği tüm takıma yayılırsa önümüzde duramazlar..

Kasimpasa takimini Abdurrahman Dereli disinda tebrik ediyorum, gayet iyi mücadele ettiler.

Hakem son dakikaya kadar gayet iyi yönetirken son dakikada penaltiyi verdi ve serefini satti ne diyelim. Pozisyonda hicbirsey yok ona penalti veriliyorsa her mac Galatasaray'a 7-8 penalti verilir.

Nefret ediyorum bu tetikci hakemlerden. Kalu Uche orada atsa 2 olacak ve sefiller puan bile alamayacakti.

Bu haram puanlarin nereden cikacagini herkes biliyor zaten, ALLAH'in adaleti sasmaz rahat olun.

Bence penaltı yok, hakem o kararı nasıl verdi, niye verdi bilemeyiz. Günahı boynuna. Bu şikecilerin her maçı ayrı bir sinema biliyoruz zaten.

ahmet çakara göre penaltıymış.ben rakiplerin maçlarını izlemediğimden bilmiyorum pozisyonu.bilhassa fener maçları midemi bulandırıyodu.o yüzden açıp bakmıyorum bile özetlere.

ahmet çakara göre penaltıymış.ben rakiplerin maçlarını izlemediğimden bilmiyorum pozisyonu.bilhassa fener maçları midemi bulandırıyodu.o yüzden açıp bakmıyorum bile özetlere.

Bak sen, penaltı penaltı gibi olmalı diyene bak.

Bizim lehimize olsa bizim futbolcu sahtekarlık yüzünden mahkemeye verlimeli diyerdi bu ezik. Drogba'nın pozisyonuna penaltı yok der zaten şimdi. Güle güle harcasın yönetim onun paralarını ;)

Üst Alt