STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Biraz önce Twitter'da gördüm ki, gayet mantıklı. Bizim kesinlikle profesyonel taktik çalıştırıcı ekiplere ihtiyacımız var. Hem defansif, hem de ofansif olarak. Nasıl Scott Piri'den yararlanıyoruz, aynı onun gibi.

iyi degilmiydi sence dünki dizilis uluarif? o dandirik golü yemeseydik rahat kazanirdik ben sevdim vallah dünki sistemi hamitin yerinde selcuk oynasa daha verimli olurduk tek.

Hemfikiriz ki Drogba VE Burak oynamali. BUraki kesemezsin.

Ama Sistem gereyi BUrak Kanata yakin oynamali.

Iki sistem var. 4231 ve 433

Burak dribling, ve pas alisveris'den ziyada daha cok hizi ve Skorer yetenege ile göze carpiyor.

Bu durumda, daha cok Winger(433) oynamasi AMR (Attacking Right Middlefield) 4231 oynamasinda daha iyidir.

Ayrica Amrabat hollanda'da 433 sistemini benimsemis, ögrenmis... bence oda bu sisteme iyi adapte olur.

Her iki sistemde'de oynar...ama bana kalsa Amrabatini oynaticama Engini oynatrim.

Uzun lafin Kisasi... 433 > 4231

Burda en etkili nokta ise, Burakin bu formasiyonda daha cok verim almakdir.

Yani 433
:yenieek:

Muslera

Eboue Semih Danny Riera

Melo

Selcuk Sneijer

Burak Drogba Amrabat(E)

CL Kadro

Lig'de: Amrabat<=> Engin

Sabri IN​

Maçı bolca fenerlinin içinde izledik 2 Galatasaraylı olarak. İlk yarı oldukça neşeliydiler, espiriler, çak! yapmalar, gülüşmeler vs.. 2. yarı ben oturduğum yerden kalkıp, başka bir koltuğa geçtim. Bunlar aklı sıra dalga geçiyor tabii, bizde bozuntuya vermiyoruz misafir olduğumuz için.

Neyse, 2-0'ken eve bir fenerli daha geldi, işte ne olduysa ondan sonra oldu :eek::D

Adam ne derse tersi çıktı. 2-1'ken, Ordu 3 yapar birazdan dedi, 2-2 oldu, neyse dedi geçiştirmeye çalıştı. Akabinde diğer bir fenerliye, bu maçtan sonra mangal yaparız keyfine dedi, aradan 10 dakika geçmedi, Burak yaslayınca, olsun görürsün bak, Ordu atacak, Galatasaray pas yapmaya başladı, saldırmıyorlar dedi, 4 geldi.

Adamın en son bir çaresizlik hali vardı, çok fena. Galatasaray gelecek hafta kimle oynuyor dedi, diğer bir fenerli eskişehir deyince, Servet satar maçı dedi :eek: Adamla mantık çevresi içerisinde tartışamadık, bizim pozisyonların alayına faul, onlarınkine hiçbir şey yok dedi körü körüne.

Maçın bitmesine yakın, stat ve atmosferi görünce iyice efkarlandı, tuhh, ayağımı ....... dedi :D Tabii biz yine ayıp olmasın dedik, gülmedik ama dışarı çıkınca eve varana kadar baya makarasını yaptık :)

Boşuna söylemiyoruz, bu alemde en büyük eğlence fenerbahçe diye.

Umarim Oyuncuya birsey olmadi 'da... bu ambulans zemine girer girmes, Tekerler'i kaydi ya...tam trajik-komik bi durumdu, fena güldüm :D

Drogba gercekden her topu indirdir...

BU Gözler Drogba ve Sneijderi GS de gördü ya... :ayatollah:

Biraz önce Twitter'da gördüm ki, gayet mantıklı. Bizim kesinlikle profesyonel taktik çalıştırıcı ekiplere ihtiyacımız var. Hem defansif, hem de ofansif olarak. Nasıl Scott Piri'den yararlanıyoruz, aynı onun gibi.

Fatih terim konusuna bunu dun tam detayina girmeden yazmistim Murat.

Seninde gormen beni sevindirdi

Teknik analizcilerden, forvet antrenorlerine ihtiyacimiz var. Umit ve hasan sas ne kadar iyi niyetli olsalarda eksik kaliyorlar.

Fatih Terim'in en buyuk eksigi, ona yardimci olabilecek donanimli teknik heyet

Hesapta olmayan bir gol, bir kişisel hata bazen bütün hesapları, çalışmaları, emeği boşa çıkarabiliyor. Yine böyle bir akıbetle karşı karşıya gelmek üzereyken usta ayaklar sahne alıp durumu düzelttiler.

Şunu yine belirtmek gerekir ki zemin cidden futbol oynamak için büyük engel.

formasyona takılıp saatlerce 4321 411 4857 gibi rakamları konuşan arkadaşlara şaşırıyorum rakamlar sadece tahtada kalır hiç bir futbol takımı sahaya tahtadaki düzeni tam olarak yansıtamaz dün akşamki kadroya bakın umut drogba snejdeir burak amrabat 5 hücüm özellikli adamla oynadı terim kaleye geldimi ordu hayır önemli olan 5 forvetlede oynasan o forvetlerin top rakibe geçince geriye gelip topun arkasına geçmesidir.fazla takılmayın sisteme rakamlar insanı boğar

dün ilk yarı yapılan yorumlara- gol geldikçe dönen yorumlara bakıyordum 1 saattir.

gerçekten yazık. bu foruma-hatta adminlerine ne olmuş anlayamadım.

açık açık bir küfür yazmamışlar. formasını giydiği oyuncuya-teknik ekibe bu kadar sallamanın anlamı ne?

ilk yarı bitmeden bunları benzer şeyleri yazdım.

heycanlıyız-sinirliyiz-iyi top oynamıyoruz.

ama bu kadar eleştiriden çok sırf abu ksabuk yıpratıcı kelimeler kullanmaya gerek varmı?

maç konularında kahveden farksız kusuruma bakmayın burası.. saniye saniye o rezil bu rezil.

dün ilk golü yiyince afalladı oyuncular-hakemde saolsun her şeye düdük oyun oynatmadı. sonrada bir penaltı ilk yarıyı kapattık.

adamların düşme korkusu var, asılmışlar savaşmışlar maça.

ne diyeyim, bundan sonra maç konularına girip gereksiz lafları görmek istemiyorum. maç esnasında kötü futboldan çok bu kadar inançsız-acımasız yorumları okudukça daha sinir oluyorumm...

skora bağlı olup yazanlara kapak olsun ikinci yarı ki oyun..:mad::mad::mad::mad:

Bu maç şampiyonluk maçıydı, hayırlı uğurlu olsun.:b5:

[video=youtube;lUJLcK0m4pg]https://www.youtube.com/watch?v=lUJLcK0m4pg&amp;feature=youtube_gdata_player[/video]

dün ilk yarı yapılan yorumlara- gol geldikçe dönen yorumlara bakıyordum 1 saattir.

gerçekten yazık. bu foruma-hatta adminlerine ne olmuş anlayamadım.

açık açık bir küfür yazmamışlar. formasını giydiği oyuncuya-teknik ekibe bu kadar sallamanın anlamı ne?

ilk yarı bitmeden bunları benzer şeyleri yazdım.

heycanlıyız-sinirliyiz-iyi top oynamıyoruz.

ama bu kadar eleştiriden çok sırf abu ksabuk yıpratıcı kelimeler kullanmaya gerek varmı?

maç konularında kahveden farksız kusuruma bakmayın burası.. saniye saniye o rezil bu rezil.

dün ilk golü yiyince afalladı oyuncular-hakemde saolsun her şeye düdük oyun oynatmadı. sonrada bir penaltı ilk yarıyı kapattık.

adamların düşme korkusu var, asılmışlar savaşmışlar maça.

ne diyeyim, bundan sonra maç konularına girip gereksiz lafları görmek istemiyorum. maç esnasında kötü futboldan çok bu kadar inançsız-acımasız yorumları okudukça daha sinir oluyorumm...

skora bağlı olup yazanlara kapak olsun ikinci yarı ki oyun..:mad::mad::mad::mad:

Hocam çok güzel yazmışsın ama şunu da ben ekleyeyim ilk yarı ki oyunumuz da takımı şimdiden şampiyon ilan edenlere kapak olsun... Tamam tesadüfen saçma sapan 2 gol buldular ama asıl sorun biz de çok vasattık..Doğru dürüst 1-2 atağımız oldu... Benim kızdığım 2.yarı ki istek niye ilk yarıda yoktu ?? Sneijder o süper golü atana kadar yine ahım şahım oynamıyorduk ama o dakikadan sonra kayış koptu zaten...Son yarım saatteki isteğimiz,arzumuz olursa ligde bizi tutmak imkansız ama bu istek olmayınca kadromuza göre çok vasat oynuyoruz...

Bir de ben Orduluyum hala da Orduda yaşıyorum ama yeter artık Orduspor...Küme düşün diyecek seviyeye geldim....Fenere de ,Beşiktaşa da yattılar bize gelince aslan kesiliyorlar ecel terleri döktük resmen... Geçen yıl da bir diğer Karadeniz takımımız Samsun'u 2-0'dan 4-2 yenmiştik hem de bu zamanlardaydı..Acaba şampiyonluğumuza bir işaret mi :)

Üst Alt