STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat

Güntekin o şapşak kulaklarını seveyim senin, bu maç bizim olsa programı hocam sivasın 2 penaltısı verilmedi ne diyeceksin diye açardın sen ne kadar şerefsiz karaktersiz adamsın lan, kepçe, seni bir yerde görsem demirkolun eskisi karından başlayıp, sülalende ne kadar adam varsa saydırmazsam şerefsizim adi eziktaşlı ...

Bu arada şu kadro konusunda falan gene çok abartılıyor.bjk nin kadrosuda öyle bahsedildiği gibi leş bir kadro falan değil.

Defans hatları bizim defans hattından daha iyi gözüküyor.kanatlardaki adamların skora katkısına bak birde bizim Hamit,Emre,Amrabatın skor katkısına.İleride Almeyda,Niang falan öyle milletin bahsettiği gibi fakir edebiyatına uymuyor.

Ayrıca inanılmaz alanı daraltıp,yardımlaşarak iyi basıyorlar.Ağır bir takım değil.

Hilbert ligin en formda sağ beki.(şunu söylerken Eboueye öyle kızıyorum ki).

Birde şu duran toplardaki ve kornerlerdeki adamların topa doğru gidişlerini,o hırslarını bizim defans oyuncuları iyi seyretsin.

Hiç görüyormusunuz Hamit gibi yanlız kalan adam.Adamlar sürekli yardımlaşma halinde ve birbirlerine yakın.

Bizim liderliğimiz o armanın büyüklüğündendir,formanın büyüklüğündendir.Yoksa bizim top oynadığımız falan yok.Heleki Drogba ve Sneijder gelmese bu şerefsiz hakemlerle biz şampiyonluğu falan göremezdik.

Maçı izlemedim ama duran top olayına çok güzel değinmişsin.Adamların organizasyonlarına bak.Bir de bizimkilere bak.Senelerdir kanayan yaramız.Takımda bir tane adam akıllı orta açacak adam yok.Onların en az 10 tane duran top golü vardır bu sene.

Bu arada şu kadro konusunda falan gene çok abartılıyor.bjk nin kadrosuda öyle bahsedildiği gibi leş bir kadro falan değil.

Defans hatları bizim defans hattından daha iyi gözüküyor.kanatlardaki adamların skora katkısına bak birde bizim Hamit,Emre,Amrabatın skor katkısına.İleride Almeyda,Niang falan öyle milletin bahsettiği gibi fakir edebiyatına uymuyor.

Ayrıca inanılmaz alanı daraltıp,yardımlaşarak iyi basıyorlar.Ağır bir takım değil.

Hilbert ligin en formda sağ beki.(şunu söylerken Eboueye öyle kızıyorum ki).

Birde şu duran toplardaki ve kornerlerdeki adamların topa doğru gidişlerini,o hırslarını bizim defans oyuncuları iyi seyretsin.

Hiç görüyormusunuz Hamit gibi yanlız kalan adam.Adamlar sürekli yardımlaşma halinde ve birbirlerine yakın.

Bizim liderliğimiz o armanın büyüklüğündendir,formanın büyüklüğündendir.Yoksa bizim top oynadığımız falan yok.Heleki Drogba ve Sneijder gelmese bu şerefsiz hakemlerle biz şampiyonluğu falan göremezdik.

Hocam o övdüğün takım 1o kişi kalmamıza rağmen posizyona giremedi darmadağın oldular ezildiler güçleri yetmedi neyi övüyorsun Allasen ....

riza gene çikmiş panaltilari yalandan söyleyip geçti geçen sene bizim maçta nasil zehir zemberek konuştugunu gördük. ama şimdi çok rahat rizacim.

Maçı izlemedim ama duran top olayına çok güzel değinmişsin.Adamların organizasyonlarına bak.Bir de bizimkilere bak.Senelerdir kanayan yaramız.Takımda bir tane adam akıllı orta açacak adam yok.Onların en az 10 tane duran top golü vardır bu sene.

Sivok 5 gol 2 asist

Toraman 3 gol 1 asist

Bizim forvetler disinda kimse bukadar golü atamaz, adamlarin stoperleri golcü ve duran toplari iyi kullaniyorlar

Doğru,öne geçtiği maçlarda 10 kişi rakibe maç vermede tam bir usta.Kutlamak lazım. :D

Tabi işin şakası bu.Galatasaray'ı övmemek için bin dereden su getiriyorlar.Hadi bu sene çok iyi değiliz,geçen sene de aynıydı.Fener maçı oldu mu övmek için neler neler arıyor resmen.Bize gelince yok rakip kötüydü vs. diyor.

Ya ben övmesini falan da beklemiyorum ama adam resmen kurcalıyor maçı, en ufak detayı bulup aleyhimize kullanıyor, laf sokmaya falan uğraşıyor..Ama artık önemsemiyorum sonuçta her kuş gibi o da doğası gibi çekememezliğin sınırlarını zorluyor, normal karşılamak lazım

En nefret ettiğim program.Güntekin hırbosu fanatik Bjkli,Rıdvan zaten Fenerli,Galatasaray'ı bu adamlar yorumluyor.Yorumlamasın kardeşim benim maçlarımı.Neyse,körler sağırlar birbirini ağırlar.

Sende yönetim yok yönetim.

Yönetim olsa açar telefonu Galatasarylı yorumcu koymazsanız oraya der Galatasaryı yorumlamanızı istemiyorum der.

Lig tvde cuma maçımız var.Maçtan sonra Yorumlayanlar tümer,meleke,okay karacan.ahlaksız Tümer Sabriye salladı,Burağa salladı,Rierayı kurtlar sofrasına attı. nerede Türkiyenin en büyük takımı taraftarı olan yorumcu Galatasarylı.

Bu arada şu ntvspor ve Ligtvdeki spiker ve yorumcuların tam listesini bulabilecek var mı.Görün o zaman ne kadar şerefsiz olduklarını.

Yönetim olsa açar telefonu Galatasarylı yorumcu koymazsanız oraya der Galatasaryı yorumlamanızı istemiyorum der.

Lig tvde cuma maçımız var.Maçtan sonra Yorumlayanlar tümer,meleke,okay karacan.ahlaksız Tümer Sabriye salladı,Burağa salladı,Rierayı kurtlar sofrasına attı. nerede Türkiyenin en büyük takımı taraftarı olan yorumcu Galatasarylı.

Bu arada şu ntvspor ve Ligtvdeki spiker ve yorumcuların tam listesini bulabilecek var mı.Görün o zaman ne kadar şerefsiz olduklarını.

lig tv de hakan şükür var. ben GSLİ biliyorum kendisini ama nedense bize laf sokma peşinde.

yarısın içinde olsunlar diye yapılmıs bir şey

haftaya eskişehir maçında bizim puan kaybediğceğimizi umup bunları itekliyorlar

haftaya derbi bi berabere bitsinde ikinize birden koyalım farkı

Güntekim maçın hakemi hakkında konuştu mu acaba? Hiç zannetmem.

Bizim maç olsa proğrama girer girmez hemen hakem penaltıyı vermedi es geçti hatta çok netti nasıl vemez tarzında yorum yapardı. Tabi konu bjk veya fb olunca hakemi konuşmuyolar bile...

Biz sizin ne olduğunuzu biliyoruz ama burda yazamam ahlakıma ters çünkü...

Galatasaraylı yorumcularında nolduğunu görüyoruz, bizde oynayıp efsane olmuş adamların bile derdi fener olmuş, varsa yoksa fenerin sorunlarına eğiliyorlar, Galatasaray'a da sallamanın biri bin para...

Hadi Ligtv ve Ntvspor neyse onlar zaten fenerin yan kuruluşları ama bizim kendi GS TV'miz de bile adam gibi yorumcu yok,nerde tırı vırı herif var getirip koyuyorlar oraya, onlarında saçmalıklarına 5 dakikadan fazla katlanamıyorum,değiştiriyorum kanalı..

Keşke efsane denilen kişiler efsane kalmayı başarabilseler.

Sivasspor'a verilen kırmızı kart %100 doğru.

Sivasspor'un ilk yarı penaltı pozisyonu tartışmalı ama bana göre çoğu hakem vermez, vermiyor.

Ama ikinci yarı, penaltı yerine korner verilen pozisyon ise %100 penaltıdır.

Sivasspor'a verilen kırmızı kart %100 doğru.

Sivasspor'un ilk yarı penaltı pozisyonu tartışmalı ama bana göre çoğu hakem vermez, vermiyor.

Ama ikinci yarı, penaltı yerine korner verilen pozisyon ise %100 penaltıdır.

Kesinlikle katılıyorum, ilk pozisyon penaltı değil bence de.

Fakat, ikincisi çok net penaltıydı.

Türkiye'de futbolu mafya yönetiyor ve bu mafya TFF'ye kadar bile devlet eliyle sızmışsa dükkanı kapatalım...Bu kadar da dizayn edilmez ki bir lig...Parayı veren Lig Tv ve mafyöz işadamları ile donatılan bir yönetim anlayışıyla bu lig izlenmez.

Demirören o koltuktan defolup gitmediği sürece bir çok rezalet yaşanmaya devam edecek !

Demirören o koltuktan defolup gitmediği sürece bir çok rezalet yaşanmaya devam edecek !

Keşke bir koltukla halledilebilir olsa her şey. Demirören gider başkası gelir ama gelecek kişiyi getirenler bugün Demirören'i getirenlerden başkası olamaz..

Futbolumuzun her kademesi sorumlu..Başbakan'ı, Spor Bakan'ı bile bir takımı savunma, kollama ötekini ezme, yerme derdindeyse söylenecek fazla söz yok zaten..

Her ülkede rezalet var, birileri kollanıyor, hatta UEFA, FIFA gibi kurumlar bile şüphenin çok ötesinde kirliyken temiz bir lig, temiz futbol istemeye hakkımız yok. Ancak bu kadar aşikare ve durmaksızın böyle şeylerle karşılaşıyor olmamız gerçekten mide bulandırıcı..

BJK'yi Avrupa kotasına sokmak için her türlü FEDAkarlığı yapacaklarını birileri çıkıp söylese de görev adamı hakemler, satılık yorumcular ve hatta bizler de rahat etsek..Şikeyi yuttu bu toplum bunu da kolay kabullenir zaten..

Üst Alt