STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat

TFF başkanı denilen şahsiyet kim? Tff denilen kurumun başkanı kimin başkanıydı? Tff başkanı olan kişiye hangi takımın borcu var? Tff denilen kurum en çok kimlerin lehine iş yapıyor? Tff başkanı denilen kişi hala oradaysa, kimsenin lehte aleyhte kararlar alıyor denmesine gerek yok, lüzumsuz geliyor.

Şunu duymuşum ki mantıklı gelmişti bana; bu Tff'nin başındaki kişi Bjk'yi ligte başarılı kılıp, Bjk'nin alacak olduğu para ile borcunu kapattırmak istiyormuş.

2. cilikte de büyük para var.Şampiyonlar Ligi primi vs. . 2. yapsın Beşiktaş'ı.

Fenerbahçe, önümüzdeki haftaki maçı Trabzon'da kazandığından bile rahat kazanır. Hiç şans tanımıyorum o maçta Beşiktaş'a.

Bence de,yürüyerek 3-0 yenmişlerdi Kadıköy'de.

Bir de Fener defansif oynuyor.Öyle Anadolu takımlarına oynadığı gibi oynayamaz Beşiktaş.

hakem kötüydü akşam ilk bjk penaltısını yedi sonra 2 tanede sivasın yedi.İki taraf içinde kötü yönetti.(2. yarıda izlediğim en sıkıcı bjk maçıydı dk 80'e kadar hareket yoktu.)

fener yine rahat bir galibiyet alır haftaya. Kimin nerede, nasıl oynadığı belli değil. Ucuz, toplama bilgisayar gibi takım.

TFF başkanı denilen şahsiyet kim? Tff denilen kurumun başkanı kimin başkanıydı? Tff başkanı olan kişiye hangi takımın borcu var? Tff denilen kurum en çok kimlerin lehine iş yapıyor? Tff başkanı denilen kişi hala oradaysa, kimsenin lehte aleyhte kararlar alıyor denmesine gerek yok, lüzumsuz geliyor.

Şunu duymuşum ki mantıklı gelmişti bana; bu Tff'nin başındaki kişi Bjk'yi ligte başarılı kılıp, Bjk'nin alacak olduğu para ile borcunu kapattırmak istiyormuş.

Demirkol da aynı şeyi söyledi.

Üst Alt