STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Bir analiz yapalim . 6 puan fark ile 7 puan fark arasinda 1 puan degil 1 mac var. Neden ? Zaten fener sampiyon olmak istiyorsa bizi yenmek zorunda ,aksi durumda onumuze gecmeli cok buyuk surpriz olur. Yendigi durumu dusunursek 6 puan fark ile 7 puan farkin ne kadar farkli oldugu anlasilabilir. fenere kaybedersek 1 maclik maglubiyet kredimiz bile olmayacakti.

Simdi ise temennimiz tabi ki olmamasi ama fenere yenilip bir maglubiyet daha alsak bile garanti olarak bize yetisemiyorlar. Dolayisiyla 10 mac kala minimum 3 mac puan kaybi yasamamiz lazim ki bizi gecebilsinler. Eger fenere yenilmez isek bu kez 1 maglubiyet 2 beraberlik kredimiz var.

Besiktas yaklasti dogrudur ancak simdi trabzona gidiyorlar ve fiksturleri kotu , ayrica bizle maclari yok ve ikili averajda gerideler , yani 5 puani kapatmalari yetmiyor 6 puan fark olusturmalari gerekli ve biz ne kadar kotu de olsak besiktasin 6 puan fark yapmasini beklemiyorum kalan haftalarda bize

Bursa da sinsice geldi bu ikilinin hemen arkasina , onlar icin de fener maci cok onem kazandi ,galibiyet halinde fenerin onune gececekler. Macin berabere bitmesi yerine besiktasin kazanmasi bu yukaridaki sebeplerden oturu hayrimiza olmustur ,demoralizasyon ve benzeri fenerin basina negatif baski olusturacak psikolojik faktorler de cabasi

tum bunlara ek olarak her ne kadar biz olamiyorsak su olsun demesek bile fenerin olmasindansa besiktasin fenerin onunde ligi bitirmesi iyi olur

Dün benim de aklıma geldi 1 puan 1 maç anlamına geliyor...Ama Es esi yenseydik işte o zaman çok büyük avantajımız olacaktı.. Fark 9 puan hele ki Fenere deplasmanda 3-2 , 4-3 gibi skorlarla yenildiğimizi düşünün(2'li averajda önde oluruz)... Resmen 4 maçlık bir avantajımız olacaktı... Neyse dün en çok istediğim sonuç oldu...Beşiktaş bir yerde tökezleyecektir derken ligin son 10 haftasına girdik..Niang da baya uyum sağladı takıma... Beşiktaş'ı da artık ciddi bir rakip olarak görmemiz lazım..

Olcay'dan gönderme var. :asd:

964633-15811511-640-360.jpg

bizim fener maçına kadar 3 deplasmanımız var. kayseri-antep-karabük. kayseri her zaman zor olmuştur antep ve karabükte düşme mücadelesi veriyorlar. bu 3 maçtan en az 2 sinde kesin olarak puan kaybederiz. yani 4-6 puan kaybı demektir bu. içerde hepsini aldık diyelim. fenerinde bu arada antalya, ordu, gb ve ibb deplasmanları var. bana göre onlarda en az 2 maçta puan kaybederler içerde tüm maçlarını alacaklar diyelim. yani kadıköye 5-7 puan bir farkla gideriz, belkide şampiyonluğu garantilemiş olarak gideriz. (BJK yi saymıyorum gerçekten zor maçları var. ts ve bursa deplasnmanı gibi)

İç saha maçlarında kayıp yaşamazsak harika olur 6 maçta gelecek 18 puanla birlikte toplam 65 yaparız.Fenerbahçe'nin yapabileceği maksimum puan zaten 70 :)

İç saha maçlarında kayıp yaşamazsak harika olur 6 maçta gelecek 18 puanla birlikte toplam 65 yaparız.Fenerbahçe'nin yapabileceği maksimum puan zaten 70 :)

bu zemin umarim az cok kendine gelir en kisa zamanda yoksa ic saha maclarimizda pek kolay gecmeye bilir.

Geçenlerde ortasahaya olcay gibi mücadele eden koşan biri lazım demiştin millet gülmüştü..

Alın size olcay... DAKİKA 90+3

kqwlx.jpg

fener yenildi diye seviniyoz ama bu kara tavuklar şampiyon olmaz umarım:)

Fener yine çok üstün oynadığı bir maçı verdi, beni şampiyonluk adına sevindiren de bu. Geçenlerde Sivas maçı da böyleydi, Kasımpaşa maçını da son dk. yalandan penaltıyla aldılar ama bütün bu maçlarda çok üstündüler. Bunda Aykut'un korkaklığı ve oyunu tutmayı hiç becerememeleri etkili. Yürüyerek şampiyon olacağımız bir sezon umarım kaza olmaz.

8tasa karsı ıkılı averajda ondeyız o bakımdan cok avantajlıyız arenadakı macları kazansak rahat sampıyonuz hayırlısı ıle kadıkoye tahmınım sampıyon gıderız:troll:

ayrıca sozlesmesı bıten hılbertı gozu kapalı almak lazım sag beke eboue yerıne

allahtan şu eziklerin başında aykut var. yatıp kalkıp dua etmemiz lazım.hatta heykeli bile dikilebilir bir kaç yıl daha kalırsa başlarında. adam bizim şampiyon olmamız için çırpınıp duruyor.

bence bızım eboueden cok daha dınamk hızlı etklı top tasıyor ve ıstıkrarlı

Aldığımız 1 puan avantaja döndü :D Çok iyi oldu bu sonuç. :troll::troll:

Dün benim de aklıma geldi 1 puan 1 maç anlamına geliyor...Ama Es esi yenseydik işte o zaman çok büyük avantajımız olacaktı.. Fark 9 puan hele ki Fenere deplasmanda 3-2 , 4-3 gibi skorlarla yenildiğimizi düşünün(2'li averajda önde oluruz)... Resmen 4 maçlık bir avantajımız olacaktı... Neyse dün en çok istediğim sonuç oldu...Beşiktaş bir yerde tökezleyecektir derken ligin son 10 haftasına girdik..Niang da baya uyum sağladı takıma... Beşiktaş'ı da artık ciddi bir rakip olarak görmemiz lazım..

ne 3-2 ya da 4-3 yenilirsek uzerlerindeyiz , ne de 1-0 yenilirsek altlarindayiz .. Tum tek farkli fener galibiyetlerinde sezon sonu genel averaj devreye giriyor.

Bu sebeple yenilmedigimiz takdirde ikili averajda ondeyiz , 2 fark yenildigimiz takdirde gerideyiz , her turlu 1 farkli yenilgide ise genel averaj devreye giriyor

ne 3-2 ya da 4-3 yenilirsek uzerlerindeyiz , ne de 1-0 yenilirsek altlarindayiz .. Tum tek farkli fener galibiyetlerinde sezon sonu genel averaj devreye giriyor.

Bu sebeple yenilmedigimiz takdirde ikili averajda ondeyiz , 2 fark yenildigimiz takdirde gerideyiz , her turlu 1 farkli yenilgide ise genel averaj devreye giriyor

Bunu bilmiyordum hocam eyvallah iyi oldu öğrendiğim...

8eşiktaşın kazandığı iyi oldu nasıl olsa sonuna kadar gidemezler ama biz bu futbolla 7 puanıda eritiriz

rezil futbolla feneve 7 puan fark atıyoruz şaka gibi ulan ben 7 puan fark atmamıza rağmen oynadığımız futbolla kanser oldum fenevlilerin halini düşünemiyorum artık berbat GS den 7 puan fark yemek :eek:

8eşiktaşın kazandığı iyi oldu nasıl olsa sonuna kadar gidemezler ama biz bu futbolla 7 puanıda eritiriz

Beşiktaşı küçümseme dönemi geçti bence...10 hafta kaldı adamlar buraya kadar sürdürdü iddasını..Beşiktaş ciddi bir rakiptir bu saatten sonra...Oyun olarak üzülerek söylüüyorum bizden daha iyiler... İleride Niang çok önemli katkı veriyor Almeida'nın yerini doldurdu.. Fernandes zaten maestro , Oğuzhan da yaşında göre çok tecrübeli gibi top saklaması,sakinliği ... Olcay-Holosko zaten sene başından beri çok can yaktı... Rakibimiz bence Fenerden çok Beşiktaş oldu

Beşiktaşı küçümseme dönemi geçti bence...10 hafta kaldı adamlar buraya kadar sürdürdü iddasını..Beşiktaş ciddi bir rakiptir bu saatten sonra...Oyun olarak üzülerek söylüüyorum bizden daha iyiler... İleride Niang çok önemli katkı veriyor Almeida'nın yerini doldurdu.. Fernandes zaten maestro , Oğuzhan da yaşında göre çok tecrübeli gibi top saklaması,sakinliği ... Olcay-Holosko zaten sene başından beri çok can yaktı... Rakibimiz bence Fenerden çok Beşiktaş oldu

Besiktas ligi 3. bitirir

Üst Alt