STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

ilahi adalet diyorum son saniyede olcay yapistirdi golü. eskisehir macinda nuhiu'nun son dakikada iki topu direkten dönmüstü. Kasimpasa ve Trabzon olmak üzere aldiklari haram puanlar bir yerden cikacak elbet.

besiktas cok iyi mücadele etti ve sonuna kadar haketti galibiyeti, samet aybaba'yi tebrik ediyorum. emre özkan'in girmesi maci getirdi bir anlamda. 2-1'in asistini yapan emre'ydi.

313852_546328885400168_1662629890_n.jpg

Bu zat Ankaragücü'nde teknik direktör olarak görev yaparken Sami Yen'de Galatasaray'dan puan almisti galiba bir kez ve macin bitmesine az bir süre kala telefonla konusuyordu.

Tahminim Aziz Yildirim veya baska bir fenerliyle görev tamam falan demisti. Nefret ediyorum bundan.

Bu adam teknik direktör oldu inanılır gibi değil :)

allahtan şu eziklerin başında aykut var. yatıp kalkıp dua etmemiz lazım.hatta heykeli bile dikilebilir bir kaç yıl daha kalırsa başlarında. adam bizim şampiyon olmamız için çırpınıp duruyor.

fatih hocada şampiyonlugu vermeye çalişiyor. niye hep diger taraftan bakiyorsunuz olaya. bizde saçma sapan puanlar kaybettik. bizim rakibimiz şu an kendimiziz. fener degil bunu anlayin.

oyle deme.. fatih hoca hic hata yaparmi :eek: 10 mac kalmis, 6'si kendi evinde, 5 ve 7 puan ondesin. bu saat'ten sonra sampiyonluk giderse, fatih hocada gitsin zaten sene sonu.

Terim'in burada bir cok avukati var Burak Kardes. Her Elestiride hemen damliyorlar.

Allahima sükürler olsun ki, bugüne kadar kimsenin Adami, Savunucusu olmadim...

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 19.00 | 3 Mart

H1 diyorum ben de...

Maçtan önce BJK yatar, evi arabayı sat FB 'ye bas, stad karşılığı 3 puan verildi vs söylemi yapanlar biraz sussunlar istiyorum.

Şike kültürü hepimizi bozdu. Artık herşeye şike gözüyle bakar olduk. Oysa Beşiktaş geçen yıl FB yi Süper Final maçında da yenmişti.

Özeleştiri yapalım lütfen.

Maçtan önce BJK yatar, evi arabayı sat FB 'ye bas, stad karşılığı 3 puan verildi vs söylemi yapanlar biraz sussunlar istiyorum.

Şike kültürü hepimizi bozdu. Artık herşeye şike gözüyle bakar olduk. Oysa Beşiktaş geçen yıl FB yi Süper Final maçında da yenmişti.

Katılıyorum da ben futbol açısından Fb kazanır demiştim.

iyi ki H1 oynamamissin.

3. ayın 3. günü, uzatmanın 3. dakikasında 3. golü yiyen fenerbahce, 3. sıraya geriledi

Onu bunu bilmem Besiktas beni hic ilgilendirmezde ama Fernandes gercekten buyuk futbolcu. Adam Emre'ye bile sari kart yedirti daha ne yapsin. Sene sonu keske gelse be bize..

ne yani haftaya 3.lük 4.lük maçını mı izleyeceğiz ? :)

allah rasizi icin su emrenin mac sonu rapartajini koysun birisi suraya :asd::asd::asd::asd: adam sinirden ne cins hareketler yapti oyle puahahha youtube'a nasil koyulmaz anlamadim gitti.

allah rasizi icin su emrenin mac sonu rapartajini koysun birisi suraya :asd::asd::asd::asd: adam sinirden ne cins hareketler yapti oyle puahahha youtube'a nasil koyulmaz anlamadim gitti.

Suratı şekilden şekile girdi. Soru almıyacağım diyip gitmesi de tam saçmalık. Aykutta aynısını yaptı galiba onu tam takip edemedim gerçi ama adama sorarlar Niye çıkıyorsunuz o zaman?

biz şampiyon olamıycaz.büyük ihtimalle bjk şampiyon olur.fernandes,oğuzhan ve niang götürür bjkyi.

Sv: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

98'de yine bir mac son dakikalarda Beşiktaş gol atıp 3-2 kazandığı bir maç var. Ve o sezon yine boz şampiyon olmuştuk :)

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Cevap: Sv: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

98'de yine bir mac son dakikalarda Beşiktaş gol atıp 3-2 kazandığı bir maç var. Ve o sezon yine boz şampiyon olmuştuk :)

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

nuray sayarı ‏@nuraysayari

Esime söyledim sezonun basında otur arkana huzurla seyret macları bu yılda Galatasaray şampiyon biz fenerliyiz ama hayırlı olsun

en garantisi nuray ablanın söyledikleri. takımların doğum haritasına bakıyo çünkü.ama ben inanmıyorum şampiyon olacağımıza.

Üst Alt