STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 20.00 | 8 Mart

Farketmez. Zaten maçın gidişatına göre oyuna ilk girecek kişi ikisinden biri olacak..

Drogbayı yine şişirmek için kullanacaksak yedekte otursun adam boşuna yorulmasın zaten. Ama mantıklı bir şekilde kullanacaksak Drogbayı İlk 11 çıkması daha iyi olur. Burakta 55-60 gibi girer.

Gençlerbirliğinde 2 cezalı var Zec ve Cem Can. Sakatlarından haberim yok

Valla Fatih Hoca öyle oynatır renktaş,bana bir şey söyleme. :sad007:

Bu hafta zaten takımın antremandan önce yapması gereken tek şey önce Fatih hocanın kendini sorgulaması kafasını toplaması ve futbolcuları sorgulayıp çok ama çok ciddi uyarılar yapması. Gaz mı verecek ateşleyecek mi ne olacaksa olsun bitirelim şu ligi önümüzdeki 4 maçı kazanmamız bize yeterli olacaktır

O kadar verimsiz oynuyoruz ki hiçbir fikrim yok bu maç hakkında. Geçen hafta Ordu maçında da ilk yarı hemen hemen ayni oyun vardı ama futbolcular inanarak çevirmişti maçı. Bu hafta ise ruhsuz, 1 puanı maçtan önce alın da gidin deseler kabul edecek bir topluluk vardı.

Bu hafta zaten takımın antremandan önce yapması gereken tek şey önce Fatih hocanın kendini sorgulaması kafasını toplaması ve futbolcuları sorgulayıp çok ama çok ciddi uyarılar yapması. Gaz mı verecek ateşleyecek mi ne olacaksa olsun bitirelim şu ligi önümüzdeki 4 maçı kazanmamız bize yeterli olacaktır

Antalya,Akhisar,Ordu herkes bu üçünü kazanalım şampiyonuz diyordu ne oldu?Anlayın işte son haftaya kalacak bu iş.

Ya Burak ya da Drogba tek forvet oynamalı, bana kalırsa Drogba yedek olsun bu maç.

3 den ikisi seçilecek yada saçma sapan oynayıp dua edeceğiz

Antalya,Akhisar,Ordu herkes bu üçünü kazanalım şampiyonuz diyordu ne oldu?Anlayın işte son haftaya kalacak bu iş.

Valla ben demedim. Ben bu haftaki maça bile 0 puan demiştim. Yine beklentimin yükseği oldu 1 puan aldık. He bi şekilde kazansak şampiyonduk derdim açıkcası ama Ordu maçından sonra şampiyonluk kutlamadım açıkcası. Bizim dünkü akıbetimiz zor maçtı puan kaybettik dişli bir rakipti bizde kötüydük hepsi bu kadar. Daha bu Es Esle fener oynayacak ve zor bi fikstürü var eziklerin 3 kulvarda varlar yara alacaklar 2-3 maçta mutlaka. Önemli olan bizim önümüzdeki 4 maçı kazanmamız

Muslera

Eboue Semih Gökhan Riera

Burak Yekta Selcuk Amrabat

Sneijder

Drogba

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 20.00 | 8 Mart

bu maçı kendi sahamızda rahat kazanacağımızı düşünüyorum rakipte zaten iki önemli futbolcuları cezalı cem can'la ermin zec.

Önemli olan 3 puan tabi de,vur dedik de öldür demedik.Kötü oynayalım kazanalım umrumda değil ama kötü mücadele ederek gitmez bu iş.Forma terlemeden maç biter mi yahu?

Yanlış anladın renktaş ben seni eleştirmedim benim söylemek istediğim takım önümüzde ki maçlarda böyle oynamaz şöyle söyleyelim Eskişehir maçı bizim için yıllardır potansiyel puan kaybı değil miydi öyleydi maçtan önce biri gelip size bu maç Eskişehir çok iyi oynayacak Galatasaray'ın pozisyonu olmayacak ama puan alacak deseydi eminim hepiniz off vallaha süper olur deyip havalara uçacaktınız yalan mı o yüzden bu maça puan kaybedilmiş bir maç olarak değil puan kazandığımız bir maç olarak bakın rahatlarsınız..

gerçekçi olmam gerekirse takımdan umudum her geçen hafta daha da azalıyor. sistem kargaşası yaşıyoruz haftalardır. kimi nasıl nerde oynatacağımız halen çözüme kavuşmadı. ve bu akşamki maçın sonucuna görede şampiyonluk bile gidebilir. fatih hoca malesef kendi oyun tarzının dışındaki oyuncuları aldırarak kendi sistemini çökertti. sneijder,drogba ve burak ve hatta amrabat fatih hocanın oynattığı sisteme ayak uydurabilecek oyuncular değildi ve bu acı gerçek sezon başından beri suratımıza şamar gibi vurmasına rağmen diğer takımların kötü oluşu bizi hep zirvede tuttu

Böyle birsey yok. Kim o zaman Terim´in sistemine uyan oyuncular? Bu kadar da abartiya karsiyim.

Bir puan kaybiyla bütün kadroyu ve teknik heyeti cöpe attiniz yine.

Bir eksiklik oldugu cok acik, ama bunu yeni oyunculara baglamak, Fenerbahce´nin agzidir. Istedikleri seydir.

Bu hafta bu seneki gidisati belirleyecek. O yüzden moral bozmadan tam destek vermeliyiz.

Gençlerbirliği vasat takım rahat almamız lazım inşallah bir puan kaybı olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt