STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Şampiyonluk giderse bu maça acayip lanet okurum. Şimdilik dursun köşede

Şu maç berabere bile kalsak iyiymiş, nasıl oldu da puan alamadık inanılır gibi değil..İnsan ciddi anlamda arıyor bu puanları..

Hayatta geriye dönüp ah şu olmasaydı, bu yapmasaydı, etmeseydi diyerek daha çok şeyler kaçar gider, olmuş bitmiş şeylerden hayır gelmez, boşverin mâziyi ilerisini düşünün, çok değil sadece 3 maç, 9 puan. Sonrasında şampiyonluk yakın, meşaleyi yakın.

Hayatta geriye dönüp ah şu olmasaydı, bu yapmasaydı, etmeseydi diyerek daha çok şeyler kaçar gider, olmuş bitmiş şeylerden hayır gelmez, boşverin mâziyi ilerisini düşünün, çok değil sadece 3 maç, 9 puan. Sonrasında şampiyonluk yakın, meşaleyi yakın.

ben evi yurdu yakacam :D

Ben, net olarak bir şey kaybetmediğimiz maçlara hiç takılmam. Belki bunu kazansak şimdi 4 maç üst üste kazanamayacaktık.

Maç içinde de böyle, mesela Madrid maçında 2.golden önce Sneijder'in kaçırdığı pozisyon... Onu atsa, ard arda 2 gol atacağımızın garantisi var mı, bağımsız olay değil ki bunlar.

Onun için büyük resme odaklanalım.:)

Herşey bizim elimizde.

Bu konu ruh sağlığı açısından silinmeli .. Bu sezon beni en çok üzen maç çünkü özellikle ilk yarı takım hiç oynamadığı kadar iyi oynamıştı of off

ilk yarıda baya hırpaladıydık da olmadıydı..seneye gençlere iyi bi koymak lazım:yenieek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt