STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

ne yalan söliim,bu mactaan sonra sampiyonluk gidiyo la demistim kendime

21 nisan 2012 deki gibi çok iyi oynayıp, balla fenere yenildiğimiz maç gibiydi:asd:

4-2-3-1 oynamamız gerektiğini gösteren maçlardan biri.Diğerleri 2-0lık Antalya ve 3-2 lik Madrid maçının 15 dakikası.

3 aylık konu hortlayınca Fener'in Gençler'e bu maçta teşvik verdiği ortaya çıktı falan sandım :)

Başlığı görünce moralim bozuldu anasını satayım.

bu 1,bi de iyi bi seri yakalamışken kendi ellerimizle verdiğimiz bu sezonki gençlerbirliği maçı 2.çok yaralıyım ikisinden de.:dispirited:

korkuların üzerine gitmeli.13 mayıs 2001 ankaragücü maçını da hatırlamalı.şampiyonluk havası güzel ama olumsuz şeyleri de düşünmeli.yarın akşamki maç bi nevi şampiyonluğu kazanacağımız maç..

Bu maç arena'ya ilk defa gittiğim maç idi.
Drogba penaltı falan kaçırmıştı gerçekten şok olmuştum.
Sırf ben ilk gittim kaybettik diye bir daha param olmasına rağmen maça gitmedim. En son karabük maçına gitmiştim bu sene onu kazandık ama :)
Ama yine bu maça gitmeyeceğim.

4-2-3-1 ile muhteşem oynamıştık.3-2'lik Real maçının 15 dakikalık bölümünde de Sabri ve Amrabat'ın girişiyle 4-2-3-1'e dönerek maçı çevirmiştik.Keza Emirates Cup'ta 4-2-3-1'e dönerek Arsenal maçını çevirmiştik.Süper Kupa'da Fener'i 4-2-3-1 ile ezmiştik.

Sneijder'in önünde tek forvet Drogba'yı sadece 4-5 maçta gördük.Burak'tan bu yüzden nefret ediyorum.Terim onu kaybetmemek için 4-3-1-2'ye devam etti,Mancini de Burak'ı sağ kanada aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt