STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Fikstürden avantaj olmuyor. Yıllardır fikstür avantajı denen şeyin asla işlemediğini gördüğüm için artık temkinliyim. "Fikstür avantajı yoktur, maçı daha çok istemek vardır" diyorum.

Biz seri galibiyetler alırsak, Fener 'in direnci kırılır diye düşünüyorum. Asıldığımız hiçbir maçı normal koşullar altında kaybetmeyiz ama Kadıköy deplasmanı normal koşulları temsil etmiyor. Üstelik o deplasmanı, bu forma altında yaşamamış 5-6 oyuncumuzla gideceğiz bu kez. Futbolun adaleti olsa, gider 3 koyar gelirsin, ama yok. Bu yüzden işi o deplasmana bırakmamak için evde puan kaybına son vermeli, Fener puan kaybetmedikçe, Karabük ve Antep gibi deplasmanlarda puan kaybetmemeliyiz.

Semih ve Dany ikilisini saymazsak diger 9 oyuncumuz son derece tecrübeli ve iyi adamlar bana göre. Kadiköy'de yine tek kaleye cevirir bizim kadro maci. 2-3 senedir hep öyleydi.

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Hüseyin Göcek görevini layıkıyla yaptı. 33.haftaya puan puan girilmesi için herkes seferber olmuş vaziyette. Adamlar resmen desteklenerek lig yarışında iddaalı konumdalar. Sanırım Abdullah Kiğılıyada 33.hafta puan puana girileceğinin taahhütü verilmişki adam kendinden emin sırıtarak bunu deklare ediyor.

Üst Alt