STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
akhisar.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 12/13 Sezonu 27. Hafta

Fenerbahçe - Akhisar Bld. Spor

Şükrü Saraçoğlu, İstanbul

31 Mart

19.00

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe - Akhisar Bld. Spor | 19.00 | 31 Mart

hakem faktörü olmazsa akhisar'ın bu maçtan 1 puan alabileceğini düşünüyorum

akhisar tarihin en buyuk farkini yer aha buraya yaziyorum

hakem faktörü olmazsa akhisar'ın bu maçtan 1 puan alabileceğini düşünüyorum

öyle bir ihtimal yok renkdaş... normal şartlarda dediğin olabilir ama gram top oynamadan maç kazanmaya devam edecekler veya ettirilecekler ta ki karşıyakadaki maça kadar... he hakeme makeme rağmen sivas gibi karabük gibi elazığ gibi birşeyler yapabileceklerse eyvallah ama akhisarın öyle bir gücü yok bence. sonra efenime söyleyeyim gökhan zana ceza verilmişmiş de ertelenmişmiş yok efenim drogbaya penaltı verilmişmiş G.Saray kayrılıyormuş... yersen... :lol: ee madem öyle meloya fatih hocaya da aynı ertelemeyi yapsaydın. ikisi de suçsuz yere haftalarca cezalı kaldılar. kaç puan kaybettik bu kritik adamlar yok diye gökhan kimmiş allasen... kaç puan gitti hakemlerle bu sene... bunlar kaç puan kazandılar hakemlerle bugün dahil... ne cezalar indirildi veya verilmedi bunlara hey gidi hey... ondan sonra gökhanın cezayı erteledik. tabi tabi... gelecek haftalarda fenerin kritik topçularının olası bir kırmızı kartında cezasında vs... cezayı erteleyebilmek için şimdilik yedek topçumuzu affederek şirinlik yaptılar ki hesapta o zaman geldiğinde sesimizi çıkarmayalım. :b5: tanımıyor muyuz bilmiyor muyuz o tüpçü denen haysiyetsizi... işte sonuç olarak ana tema şu; yersen... :asd:

Bizim maça kadar bu saçma futbollarıyla puan kaybetmezler.. Umarım Kadıköy'e kadar puan farkı 4'te kalır. Adamlar anlamsız oyunlarla 2. durumdalar. Beşiktaş bunlardan çok daha iyi top oynuyor.

akhısara ınanıyorum ama ama ah ıste o sıkebhce

akhisar kesinlikle 3 puan alacak..

alamazsa duser..

Gekas faktörü var bildiğiniz üzere.

fb bu maca cok az yedek agırlıklı bir kadroyla cıkar, orhan sam-bekir-salih falan.. bi tane sow shapkadan tavsan cıkarır bi tane kornerden atarlar, mac uzun sure 2-0 gider 75te falan gekas atar bi tane son 15 dakika fener 9 kisi kapanır mac 2-1 biter.

Bunlar puan kaybederse böyle beklenmedik yerden kaybeder bence. Gekas-Sertan-Kenan bunlar kötü adamlar degil. Akhisar'in yenilmemesi lazim.

sivas macini izledim . akhisar ordaki oyunu oynasin cidi sanslari olur bence. gekas ama biraz toparlanmasi gerekir . cok posisyon harciyor 100de100lük . gercigi gekas fenevi sever bkz. samunsg dönemi :D (hatrick yapmisti)

Kadiköy´de affetmezler. O yüzden kazanmaliyiz biz

bakın şaka yapmıyorum kalan maçlar içinde fenerin puan kaybetme olasılığı en yüksek maç bu maçtır. ama her hafta olduğu gibi yine hakem kıyım yapacak akhisara

Akhisar 'ın deplasman performansı kötü değildir. 3 galibiyet 4 beraberlik. Hakem kıymazsa neden olmasın?

Üst Alt