STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | 2.Y | 31 Mart

bizim takım ciddiyeti bırakmazsa 33.hafta en kötü 4 puan farkla gider tecavüz eder döneriz

Sertan a neler yazdım. Burda yazsam onları senelik ceza alırım forumda.

Bu fener şampiyon olur.

images

işin gerçegi şu ki sow webo uyumu gerçekten iyi ve bizim defansı zorlayabilecek türde adamlar bu 2li yi kitledik mi ibb maçından daha rahat bir maç geçiririz

O ikiliden ziyade onlara gelen pas yollarını 2. bölgeyi kapatmak lazım ki biz zaten bunu iyi yapıyoruz. Fener'in bu oyunla bize karşı şansı olmaz. Kadıköy falan hikaye artık.

STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Akhisar Bld. | 2.Y | 31 Mart

Hahahaa, akhisari zorla yenmisler, odleri koparak mac izlemisler, ondan sonra buraya gelip bir de yorum yapiyorlar ya caktirmamaya calisarak.

33. hafta Sertan olmayacak karsinizda, kacacak delik arayacaksiniz.

Gerci bu oyununuzla oraya kadar da kalmayacak galiba ya, nolur dayanin emi?

işin gerçegi şu ki sow webo uyumu gerçekten iyi ve bizim defansı zorlayabilecek türde adamlar bu 2li yi kitledik mi ibb maçından daha rahat bir maç geçiririz

Biz CR7-Mesut-Xabi-Benzema'yı falan durdurma hesabı yapıyorsak webo ve sow'dan mı korkacağız?

Asıl onlar Drogba-Burak uyumunu ne yapacaklar? Bekir mi durduracak onları? Hadi onları durdurdular Sneijder? Selçuk? Hamit?

lan bi gittim yeni geldim eve nolmus bakiyom fener almis gene

bu Akhisar'da ne kadar çok solak var.Berbat oynadılar,her orta ayıboğana gitti.

şu sertanin attigi paslarin kaçi tutmuş çok merak ediyorum. bu adam 90 dakika oyunda kaldi. bekir ve egmenden daha çok çalişti gol olmamasi için. helal olsun sertancim. birde her topa atliyor. bana at bana at diye:D nasil sivarim diye ugraşiyormuş demekki. bilalde sertanin yan sanayisiydi bugün

evde Akhisar'i (en gücsüz kadro) yenmeleri normal ama iyi oynamadilar, böyle oyunla puan kaybi gelir gelecek haftalarda

fener'in bir halt oynamadigi ortada arkadaslar, biz bunlara puan falan vermeyiz. isim olarak da bakarsak bizim sahadaki aslanlar bunlardan 5 gömlek üstün.

bizim rahat rahat 35 dakikada bitirdigimiz maclardan sonra görmemis gibi seviniyorlar diyenler lig sonuncusu akhisar'i yendi diye sokaklara akacak neredeyse.

şu fenere karşı adam akıllı savunma yapabilecek bir takım yok mu. lan sadece adam gibi savunma yap 1 puan cepte.

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Akhisar Bld. | 2.Y | 31 Mart

[video=youtube;g3hN5JEwgwg]https://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg[/video]

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

meireles ne düz topçudur kardeşim.10 milyon bayıldılar şuna.koy bizim yekta yı buna değişmem.

Zavallı fenerliler bu senaryonun sonu belli. Oynamadan ite kaka al maçları. Sonra ne olacak? Kadıköyde ağlayacaksınız. İlahi Adalet yine tecelli edecek..

Sow'un avrupa liginde golü yok galiba, bizim ligin golcüsü. Hatta Webo tam klasik tabirle belediye golcüsü. Su adamlarla bizimkileri kiyaslayan fenerliler var. Defansinda bir tane güvenilecek adam yok, orta sahada emre yoksa topa basacak adam da yok. hepsi korkak oynuyor orta sahada, defansta bekir-egemen-yobo hepsi birbirinden beter, sol bek desen les, gökhan yorumcu efsanesi, volkan da formsuz.

biz gecen sene bunlara top göstermemistik bu orta sahayla %40 topla oynayabilirlerse tarihi basari olur.

bu akhisar kümeye düser herhalde. hucum anlamda bukadar beceriksiz bir takim görmedim ben. bu fener bir cacik oynamadan kazandi ...neyse. böyle devam oynasinlar en gec haftaya ordu takar bunlara.

yarın bjk mersin i yensin, hiç ümitleri kalmasın.haftaya 3 puanı alalım.karabük deplasmanından da 3 puanla çıkabilirsek eğer, önümüz çok açık.fb nin hiç puan kaybetmediğini düşünsek bile işler çok çok kolaylaşır.

Üst Alt