STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

Puan hesabını siz niye yapıyorsunuz bırakın onlar yapsın kardeşim :)

Biz 4 puan öndeyiz zaten Kadıköy'e firesiz gidelim,kupamızı alıp dönelim.

541238_10151602828287526_676986995_n.jpg

Bizim maçta da biri Lazio atkısı açmış galiba. Bu tür şeyler tek kulüple alakalı değil fazla. İnsan yapısıyla alakalı.

Forumda ciddi ciddi Akhisar'ın puan alabileceğini düşünen arkadaşlar vardı, dedik rüya görmeyin ama nafile.

Ynt: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

Forumda ciddi ciddi Akhisar'ın puan alabileceğini düşünen arkadaşlar vardı, dedik rüya görmeyin ama nafile.

Ben umutluydum.valla son haftalarda iyi oynuyorlardi en azindan ordu macindan daha zor bir mac diyordum :mad:

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Akhisar Ordu'dan daha iyi takım. O maçta da puan kaybetmezler. İşi aslı normal şartlarda geriye kalan maçlarda feneri yenecek tek takım biziz. Bizi yenecek takım ise yok.

akhisarın fenere yenilmesi normal ama o kalecinin yediği 2 golde normal değil.

hele yediği ilk gol top köşeye gitmiyor, çok sert gelmiyor ama nedense! topu elinden kaçırıyor. hatta devamına bakın fenerli gol atsın dercesine ellerini vücudunu aşşağıya doğru yöneltiyor.

ikinci golü konuşmaya gerek yok kalesinden çıkmasa gol şansı çok düşük.

helal olsun oğuz helal olsun aziz.

akhisarın fenere yenilmesi normal ama o kalecinin yediği 2 golde normal değil.

hele yediği ilk gol top köşeye gitmiyor, çok sert gelmiyor ama nedense! topu elinden kaçırıyor. hatta devamına bakın fenerli gol atsın dercesine ellerini vücudunu aşşağıya doğru yöneltiyor.

ikinci golü konuşmaya gerek yok kalesinden çıkmasa gol şansı çok düşük.

helal olsun oğuz helal olsun aziz.

ilk golde yerden seken topu öyle tutması kolay bir şey değil, o konuda bir hatası yok. o golde Akhisar defansının komple hatası var. sağ bek gelip elini kolunu sallaya sallaya, ölçüp biçip orta açıyor, forvet de 1 metrekare yakınında kimse olmadan rahatça vuruyor kafayı. dahası kaleciden seken topa bir Akhisarlı oyuncu hamle yapmıyor, sow veya wevo tamamlasın diye bekliyorlar adeta.

ilk golde yerden seken topu öyle tutması kolay bir şey değil, o konuda bir hatası yok. o golde Akhisar defansının komple hatası var. sağ bek gelip elini kolunu sallaya sallaya, ölçüp biçip orta açıyor, forvet de 1 metrekare yakınında kimse olmadan rahatça vuruyor kafayı. dahası kaleciden seken topa bir Akhisarlı oyuncu hamle yapmıyor, sow veya wevo tamamlasın diye bekliyorlar adeta.

sen ben için o topu tutmak kolay bişey değil doğru.

fakat bir kaleci için zor bir pozisyon değil bence çünkü top tutulmayacak kadar sert gelmiyor.

zaten kaleci topu çelme, uzaklaştırma yerine topu tutmaya çalışıyor. savunmanında hatası olduğu aşikar.

amatör kümede olsa hocası kızar oğlum böyle gol yenirmi diye.

fikrinede saygı duyuyorum ama düşüncem bu yönde.

Fener bundan sonra hep yener, biz kendi maçlarımıza bakalım. Kadıköyde yenilsek bile yine şampiyon oluruz

33. haftaya kadar bütün maçlarını kazansınlar hiç fark etmez biz bunları kadıköyde s.... atarız çok net!!! antu'ya bir girin bakın herifler donlarına pisliyorlar korkudan kendileride farkında aykutun gelişiyle birlikte psikolojik üstünlük filan kalmadı bu sene çok daha güzel olacak fener maçı handikaplı. ;)

sikecileri kimse tutamaz puan muan kaybetmezler bir tek biz onlari sahalarina gomecegiz baska caresi yok

Sevmesek te büyük takım Gs diye yazan fenerli varmıdır?

yok yahu ne yazması siz kimsinizki realle sizin maç yapmanız bile lütuf diyorlar :D 100 senelik tarihine iki şikeci kardeş takım hazırlık maçı bile yapamamış. kaldiki kendi eledikleri takım viktorya pilsen efes pilsen carlsberg, tuborg pilsen falan:lol:

yok yahu ne yazması siz kimsinizki realle sizin maç yapmanız bile lütuf diyorlar :D 100 senelik tarihine iki şikeci kardeş takım hazırlık maçı bile yapamamış. kaldiki kendi eledikleri takım viktorya pilsen efes pilsen carlsberg, tuborg pilsen falan:lol:

Ben,forumda sevmesekte büyük takım Fb diye yazanlar var.Ona istinaden yazdım,yoksa bu eziklerin ben ta.....

Üst Alt