STSL 12/13 H:28 | Akhisar Bld. Spor 1-0 Trabzonspor | M.S | 7 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Akhisar Bld. Spor 1-0 Trabzonspor | M.S | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Akhisar Bld. Spor 1-0 Trabzonspor | M.S | 7 Nisan

akhisarın düşmesini isteyen pek yoktur galiba iyi futbol oynadılar fakat biraz genç ve kaliteli oyuncular bulup süsleseler kadroyu en azından 2 3 maç aldırcak performanslar çıksa düşmezlerdi ...

Akhisar'a helal olsun. Ben Trabzonspor'un kazanacağını düşünüyordum. Umarım ligin 2. yarısında gösterdikleri çabanın karşılığını alırlar.

alt tarafın puanlaması nasıl,akhisar ın kurtarma sansı var mı

Akhisar 15. sırada olan Elazığspor ile olan puan farkını 3'e indirdi ve ligde kalma yolunda çok büyük bir adım attı.Aynı zamanda moral de depoladı.

Bu Trabzon malı böyle giderse küme düşme tehlikesi ile gelecek bizim maça.Kimse küçümsemesin Trabzon'u,malum sene başı transfer olaylarının da etkisiyle deli gibi asılacaklar bizim maça.

Akhisar 15. sırada olan Elazığspor ile olan puan farkını 3'e indirdi ve ligde kalma yolunda çok büyük bir adım attı.Aynı zamanda moral de depoladı.

Bu Trabzon malı böyle giderse küme düşme tehlikesi ile gelecek bizim maça.Kimse küçümsemesin Trabzon'u,malum sene başı transfer olaylarının da etkisiyle deli gibi asılacaklar bizim maça.

55 bin kisiyle kabus gibi cökersin o gün,sampiyonluk macı oldugu icin 60 bine yakın taraftar gelir o maca,kacarı yok gömeriz...

Trabzon son maça kadar puan kaybıyla gelirse küme düşmemek için oynar bize karşı ozaman kadar bizim fişi çekmemiz gerek.

55 bin kisiyle kabus gibi cökersin o gün,sampiyonluk macı oldugu icin 60 bine yakın taraftar gelir o maca,kacarı yok gömeriz...

Öyle bir durum olursa kazanamayacağımızı düşünüyorum.Kadıköy falan hikaye,iş son maça kalırsa bu maçtan korkmak lazım.(İnşallah yanılırım.) ama kazansak dahi 3-0,4-0 rahat kazanacağımız bir maç olmaz.Ecel terleri dökeriz mutlaka.

Merak etmeyin haftaya Trabzon Ordu yu yener, biraz rahatlar.

Öyle bir durum olursa kazanamayacağımızı düşünüyorum.Kadıköy falan hikaye,iş son maça kalırsa bu maçtan korkmak lazım.(İnşallah yanılırım.) ama kazansak dahi 3-0,4-0 rahat kazanacağımız bir maç olmaz.Ecel terleri dökeriz mutlaka.

Zor olur ama kazanırız,ben oraya kadar getirip son macda sampiyonlugu bırakacagımızı sanmıyorum,ekstra oyuncularımız ekstra oynar,ölümüne presle bogarız bogarız,o maca bir gelelim de sag salim,ben endise etmiyorum sahsen.

valla elazıgla da macımız var,o macda zor olacak,akhisar-elazıg-ordu-trabzon hepsi düsebilir su anda,mersin zaten düstü

Bizim icin rakip farketmiyor acikcasi. Tek tek ezip gecmeliyiz. Isimiz bencede hic kolay degil puan farkina ragmen. Rakiplerle alakasi yok ama.

Bizim icin rakip farketmiyor acikcasi. Tek tek ezip gecmeliyiz. Isimiz bencede hic kolay degil puan farkina ragmen. Rakiplerle alakasi yok ama.

Valla abi,kırılma macımız haftaya,o macı alırsak son maca kadar bi tek belki fener macında puan kaybı olur,haftaya cok önemli,herseyimizle o maca cıkmalıyız,melo dünki gibi olmalı,selcuk ve riera da dönüyor,lua lua ve shelton dan tırsıyorum,onlarla bogusabilecek bir dany vardı o da kırmızı yedi dün.

Valla abi,kırılma macımız haftaya,o macı alırsak son maca kadar bi tek belki fener macında puan kaybı olur,haftaya cok önemli,herseyimizle o maca cıkmalıyız,melo dünki gibi olmalı,selcuk ve riera da dönüyor,lua lua ve shelton dan tırsıyorum,onlarla bogusabilecek bir dany vardı o da kırmızı yedi dün.

Evet Karabükspor maci cok zor ve cok önemli. Adamlar büyük maclari seviyor, cogunu da kazandilar.

O maci mutlaka ama mutlaka kazanmaliyiz.

çıkarmazsın stoperlerini beklerini çok fazla ileri olur biter öndeki oyuncularla işi bitirip gelelim

Kadiköy'de 50 bin kişi o kâbusu görecek. Olmadı Arena'da 60 bin kişi göstereceğiz. Ama bence son maça kalmayacak.

ordu şikebahçe ve trabzon maçlarından en kötü 2 puan almassa düşer f5 ten 3 alırlarsa kurtulurlar egeli bir taraftar olarak akisahır ligde kalmasını istiyorum.

Bu sene ligde 4 maç üst üste kazanamamışız.Mersin maçıyla birlikte 3 maçlık galibiyet serimiz var.İstatistikler puan kaybı diyor ama hadi bakalım,umarım bu söylediğimde de yanılırım.Yeter ki Galatasaray kazansın.

Karabük'ü yenmek istiyorsak saldırmamamız lazım. Çünkü çok güçlü ve çabuk adamları var. Onları kendi silahları ile vurmak ve "bulduğumuzu" atmak zorundayız. Bunu yaparsak ilk yarı da bitiririz maçı.

Üst Alt