STSL 12/13 H:28 | Bursaspor 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Bursaspor 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Bursaspor 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Nisan

Bizim maçta da akmıştı...Çok iyi bir kumaşı var ama bizim maçta önerdiğimde birçok kişi leş demişti... Dikkatli izlenmesi gereken bir oyuncu en önemlisi beklerde olması gereken dinamizm var Şener'de...

valla ole adam cok dınamık cagdas bır bek sezon bası 2.b kategorısındeydı bu adam helal olsun bulanada alanada

AW: STSL 12/13 H:28 | Bursaspor 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 8 Nisan

Menemenin yımırtasına para yetmemiş.

Futbolcular proteinsiz kalmış.

Send from my HTC OneX using BlueTapatalk

Her 8taş başlığının altına yazıyorum ilk 4e giremez diye

sag bek sener akıyor resmen yakında a mıllı takımın banko sag bekı olur keske alabılsek

Klüple 750 bin Tl ye, oyuncuyla 350bin tl'ye sene başında anlaşılmıştı. Ama egoist Samet futbolcudan birtek ben anlarım diye reddetti. Devre arası oldu yine Samet veto etti sonuç ortada hem Olcay'ı oyundan sildi hem Gökhan'ı madara etti...

ronaldo 1-0 yapınca kıyamet kopmuştu bunların taraftar sitesinde. Maç sonunda ise Galatasaray'a övgüler övgüle övgüler, bizim taraftar bile bu kadar övmemişti.

Bunlar kadar dönek dansözünü görmedim ben. Dalga geçmeden önce kendileride Real Madrid ile çeyrek final müsabakası yapsınlar. Madem çeyrek finalde elenen takımla dalga geçiliyor e abi malaga ilede dalga geçin psg ya da barçanın mağlubu ilede dalga geçin, bayern-juve mağlubuylada. Ama kendin Bursa'dan 3 yeyince hakemleeeer xd renklileeeeeeeer xd medyalarrr xd çirkefleeer xd kötüleeer, pileeer şerefli ikinciliiik diye ağlak ağlak gezersiniz.

Öyle Real Madrid bizim stadımızda antrenman yaptı diye sevinmeyle olmuyor bu işler. Orda idman yaptı ama Arena'da da çeyrek final maçı yaptı adamlar

Üst Alt