STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

onu bir gececeksin bana göre sneijder da temas daha fazla.sorun sadece sneijderin gol pozisyonuyla alakası olmaması.peki sneijder ile rakip o alanda yalnız olsa faul çalarmıydı hakem diğer mersinli olmasa.

Dany'nin pozisyonun daki net itmeyi görmek lazım.Ben Snijder2in pozisyonunda öyle birşey göremedim.

yahu burhan topu tam kontrol etmiş üstüne önüne atmış gidiyor, dany topla oynama şansı yokken müdahele ediyor, sneijder ani gelen pası tam olarak kontrol edemeden rakip araya girince yere düşüyor bunlar nasıl aynı pozisyon oluyor allasen

zaten araya girişi yanlış. git bir daha izle dirseğiyle vurup yere seriyor adamı

Dün sanırım burada çok mantıklı bir yorum gördüm.Dany-Gökhan-Sabri ve Hakan neredeyse ilk defa oynuyorlar.Defansın uyumu çok önemli.O yüzden FT'nin Semih ve Ebuoe'yi oynatmamasını anlamıyorum ben şahsen.Mersin'in bu derece etkili oynayacağını beklimiyordu sanırım.

dany değil bolt olsa orda kırmızı kart. futbolcunun hızlı olmasıyla ne alakası var.

semih semih dedik oynamasın diyenler oldu gördük gökhan zanı 50 pas attıysa 45i hatalı işi gücü top şişirmek

hakan balta maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar drogbaya top şişirmekten başka bişey yapmadı.

sabrinin rezil pası şans eseri gol oldu.ayrıca takımın maç seçtiği açıkça ortada rakibi küçümsüyolar.

fatih terim madrid maçı içinmi oynatmadı semihi eboueyi bilmiyorum ama rezil bi kadroyla çıktı.

sabri hakan bu adamları görmek istemiyorum ha bide emre çolak çok kötüydü. kısacası terim düzgün kadroyla çıksa maç bu hale gelmezdi.

kimse reali eleyeceğimizi düşünmüyo heralde. herşeyden önemlisi şampiyonluk

mersinede helal olsun! fener maçınıda izledik bizim maçta köpek gibi oynadılar ne paslar yaptılar.

Tüm söylediklerne katılıyorum ama 1'i hariç.Ben Dany Burhan'a göre çok hızlı olduğu için faul yapmaz demedim.Dany Türkiye'nin en hızlısı zaten o yüzden faul yapmaya gerek duymaz dedim.Ki yanyana gidiyorlar Dany geriden gelip Burhan'ı yakalıyor ve Burhan hop atıyor ..

Bu defans tamamen yedeklerle bile değişmeden bize rahat maç izlemek haram

hepsi saatli bomba

dany nin pozisyonu faul olsa bile kırmızı çıkmaz tamamiyle fiyasko bir karar adamlar yan yana gidiyor arkadan çekse neyse

Pozisyon faulse kırmızı çıkmak zorunda başka bir seçenek olamaz ama bence pozisyon faul değil, aynılarını Madrid maçında kaç kere yaptı hiçbirine faul dahi çalınmadı. Penaltımız falan da yanlış denmiş bu kadar da saçmalamayın.

Tüm söylediklerne katılıyorum ama 1'i hariç.Ben Dany Burhan'a göre çok hızlı olduğu için faul yapmaz demedim.Dany Türkiye'nin en hızlısı zaten o yüzden faul yapmaya gerek duymaz dedim.Ki yanyana gidiyorlar Dany geriden gelip Burhan'ı yakalıyor ve Burhan hop atıyor ..

he bende ona şaşırdım dany hiç gerek yoktu zaten geçemezdi burhan.

yoktan yere en az 2 maç alacak

Dany: Ben bir aslanım. Bu kırmızı kart beni daha da hırslandırır. Kartda itiraz etmedim çünkü kırmızı kart vermeyi kafaya koymuş birini asla vazgeçiremezsiniz.

Dany gibi hakeme karşı ağzı olan dili olmayan bir adamın bu söyledikleri umarım aramızdaki objektiflik meraklılarına birşeyler anlatabilir..

Dany'nin pozisyonu net faul ve kırmızı.

Drogba'ya yapılan hareket penaltı değil.

Penaltı pozisyonunda sarı verilebilir,orada haklı olabilirsin.

FT pozisyonunda hakem raporunu da bekleme lazım.Küfür var mı ? Olayın iç yüzü ne,beklemek lazım.

Ama benim hatırladığım.Hamit'in Mersinli oyuncunun ayğına net basması,Amrabat ekstra sert hareketleri,Burak'ın el pozisyonu...Hakem bunları da vermedi.

Drogbaya yapılan hareket nasıl penaltı degıl sol alt baldıra temas var ayaklarının arasına gırme var kontrolsuz gırış var daha ne olacak danny gıbı azıcık ıttırme faulse bu penaltının babasıdır

bu ülkede şikenin üstü örtülmüş şurda 6 hafta kalmış millet yine tarla sürüyor tff mhk medya tökezleyelim diye yırtınıyor hoca haksız yere atılmış kalan haftalarda takımın başında yok bizim taraftar objektif olma peşinde la bi bırakın gidin değil işte Dany in pozisyonu faul

Bu arada hamıtın pozısyonunda kasıt fılan yok ılerı hamle yapmak ıstedı bastıgı yerde admın ayagı vardı eger kasıtlı basma olsa kendısı dusmezdı zaten

FT pozisyonunda hakem raporunu da bekleme lazım.Küfür var mı ? Olayın iç yüzü ne,beklemek lazım.

Ama benim hatırladığım.Hamit'in Mersinli oyuncunun ayğına net basması,Amrabat ekstra sert hareketleri,Burak'ın el pozisyonu...Hakem bunları da vermedi.

çok gomiksin gardaşş:trollface:

Ulan tüm spor kamuoyu galatasaray'ı bitirmek için birlik oluyor siz burada futbolculara, hocaya , birbirinize sallıyorsunuz. Şu sezonu bir şampiyon tamamlayalım sonra değerlendirilir herşey. Akıllı olun azcık

Sabah oldu sinirler yatıştı,nasılsa yendik.Doğruları konuşmak gerekirse hakemin sahadaki kararlarının neredeyse hepsi doğruydu.Hatta Mersin aleyhine daha çok hata yaptı.Antrenörleri neden attığına dair en ufak bir fikrim yok.Hakem raporunu beklemek lazım.

------------:trollface:

:trollface::troll:----:trollface:

--------:troll:

--------------:trollface:

objektif renkdaşımıza bir alkış lütfen

:lol:

Alin bunu disari

Üst Alt