STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Ordu'nun soldaki oyuncuyu bağlamışlar, çok belli etti.

Ferhat'ı diyorsun galiba...Ama asıl rezillik Umbides'i çıkarıp(Ordu'nun en iyi 3 oyuncusundan biridir) Romero denen malı almaktır...İlk 11 başlasa kesin satın alınmış derdim... Soldan topu alıyor ne bindiren adama pas atıyor ne orta açıyor... Ne yapmaya çalıştı amacı neydi Cuper onu niye oyuna aldı hala çözemedim.. Bir de Ordu niye bu kadar eksikti bilen var mı? Atilla Turan , Şamil , Fornezzi falan yoktu..

walla kafasına çuval geçirip izleyenlerin aksine fenerle bizim aramızda büyük tempo farkı var kadıköydeki maçtan galibiyet gelicek buna kesin eminim artık galatasaraya karşı böyle oyna bakalım topu veriyor mu sana ? lazio bile bunlara kadıköyde çakıyordu kırmızı geldi yine de fener gol atamaz gibi duruyordu penaltı yetişti iyi rakiplere karşı sökmez bunlar daumun fenerbahçesini izliyoruz ve hep finallerde kaybeder çünkü kader maçlarında bocalar ...

adamlar oynamadan maç kazanıyor.

şansa bala oynamadan 3 kupa alırlarsa yuh...

Bence rakipleri hiç oynamıyor... Bunların kapasitesi zaten bu. Medya da "cilala, parlat" görevi yerine getiriyor. Ortada oyun bakımından hiç bişey yapmayan ama bulunduğu nokta inanılmaz bir takım ortaya çıkardı.

Bence rakipleri hiç oynamıyor... Bunların kapasitesi zaten bu. Medya da "cilala, parlat" görevi yerine getiriyor. Ortada oyun bakımından hiç bişey yapmayan ama bulunduğu nokta inanılmaz bir takım ortaya çıkardı.

yok ya fener senelerdir böyle .

yani rakipleri oynamamasından ziyade bence fener şanslı yani şöyle bir bakıyorum bi daumun ilk seneleri iyi oynuyorlardı birde ziconun senesi.ama adamlar bir şekilde kazanıyor bence bu rakiplerin oynamaması değilde kendilerinin acayip şanslı olması..

özeti izledim fenerin 2 atagıvar onlarda gol oldu zaten bu kadar ball olmaz

Üst Alt