STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

NECATİ:hocam yukarıda allah var

HAKEM :koridorda aziz yıldırım var

Normalde ligin bugün bitmesi ve şampiyonun belli olması gerekiyordu ama o kadar kaliteli ve heyecan verici, marka değeri üst düzey bir ligimiz varki heyecan son haftaya kadar bitmiyor HER SENE! hem de HER SENE!

Pozisyonu izledim tekrar,tamam el yok ama Alper'in de daha dikkatli davranması gerekirdi.Ne var göğsünle vursan. :sad007:

alper ortanın yerden gelmesini bekliyordu.. top direkt koluna geldi.. kolu vücuduna bitişikti.. kolunu kaçırma şansı SIFIRDI.. zaten o kolu olmasa göğsüne çarpıyordu.. tekrar tekrar izledim..

Fenerin otobüsünün arkasında

Tff Sağolsun yazmalı !

Fener top falan oynamıyor. Bunları yenemezsek yuh olsun bize.

Normalde ligin bugün bitmesi ve şampiyonun belli olması gerekiyordu ama o kadar kaliteli ve heyecan verici, marka değeri üst düzey bir ligimiz varki heyecan son haftaya kadar bitmiyor HER SENE! hem de HER SENE!

aynen bak bayern şampiyon oldu kımse ızlemıyor bundeslıgayı tryı izliyorlar gs-fb kapısıyor diye

alper ortanın yerden gelmesini bekliyordu.. top direkt koluna geldi.. kolu vücuduna bitişikti.. kolunu kaçırma şansı SIFIRDI.. zaten o kolu olmasa göğsüne çarpıyordu.. tekrar tekrar izledim..

O adamda yerden açmamış ortayı.Yerden açsa ayakla goldü kesin.

Pozisyonu izledim tekrar,tamam el yok ama Alper'in de daha dikkatli davranması gerekirdi.Ne var göğsünle vursan. :sad007:

Hakem el veremesin diye daha dikkatli olmali, faul veremesin diye topa girmesin, ofsayt veremesin diye 1 degil 2 metre geriden ciksin, penalti veremesin diye adamin onunden cekilsin.

İstedikleri de bu zaten, SİNDİRMEK.

Boylece isler kendiliginden olsun.

Unutamadigim bir pozisyon var.

Kadikoyde genc bir oyuncu, top taca mi ne cikmis, g.gonul cocugu bir ittiriyor, cocuk yere yuvarlaniyor. Gik bile diyemiyor, garip garip gokhana bakiyor, abi napiyorsun dercesine. Uzerine bir de hakem geliyor, fircayi basiyor, oyunu yavaslatma diye.

Cocuk aptallasiyor, bir hakeme bakiyor, bir gokhana bakiyor, bir kendi arkadaslarina bakiyor.

Alem ... olmus, insanlar da mac izledigini saniyor.

Hakem el veremesin diye daha dikkatli olmali, faul veremesin diye topa girmesin, ofsayt veremesin diye 1 degil 2 metre geriden ciksin, penalti veremesin diye adamin onunden cekilsin.

İstedikleri de bu zaten, SİNDİRMEK.

Boylece isler kendiliginden olsun.

Unutamadigim bir pozisyon var.

Kadikoyde genc bir oyuncu, top taca mi ne cikmis, g.gonul cocugu bir ittiriyor, cocuk yere yuvarlaniyor. Gik bile diyemiyor, garip garip gokhana bakiyor, abi napiyorsun dercesine. Uzerine bir de hakem geliyor, fircayi basiyor, oyunu yavaslatma diye.

Cocuk aptallasiyor, bir hakeme bakiyor, bir gokhana bakiyor, bir kendi arkadaslarina bakiyor.

Alem ... olmus, insanlar da mac izledigini saniyor.

Öyle.Ne zaman teknoloji yönetmeye başlar hakem yerine,haklı olursun.

bunları kadiköye gömmek farz oldu. Hakemlerin insan olduğuna inanmıyorum, resmen rekabet için bu kadar ağlıyorlar ya yazıklar olsun. Yatacak yeriniz yok lan sizin.

Alper'in gönülden futbolunu beğendim, seneye takımımızda onu görmek beni mutlu eder,

Ama Eskişehir de bazı isimler vardı maçı satan (!)

Bugünki mac Esaretin Bedelin'den daha cok oy alir. Süper kurgu muhtesem oyuncular, oyuncu Bülent Yildirim ve Erkan Zengin oscar kazanirlar muhtemelen.

Yönetmen Aziz Yildirim ve yapimci Yildirim Demirören'ede bir oscar gider.

Üst Alt