STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

alperin golü verilse fener hayatta gol atamazdı.

hürriyet ve erkan berbat oynadı özellikle erkan resmen pozisyon olabilecek ataklarda şut çekti.

ersun yanalda en iyi oynayan adamı çıkardı sol kanattaki. kalecide vardı bişey ama anlamadım.

tek galibiyet isteyen alper gibiydi golüde attı ama vermediler

bu igrenc futbol ve sans ile fener bakalim nereye kadar kazanacak hakem pislik yapmazsa bunlari o sahaya gömeriz

bu igrenc futbol ve sans ile fener bakalim nereye kadar kazanacak hakem pislik yapmazsa bunlari o sahaya gömeriz

3 maçtır tek şutla attıkları golle ilerliyorlar elbet takılıcaklar.Gençler deplasmanını bekleyin eğer yine hekem çıkmazsa sahaya işleri zor.

son 3 maçtir 6 tane kaleyi bulan şut atmişlar 4ü gol olmuş:asd: illa gelin siz koyun kupanizi alin diyorsunuz. peki ööyle olsun:D

Adamlar 4 kişi defans 1 ön libero 2 de ortasaha ile toplamda 7 kişi ile defans yapıyor araya bala ota bir gol atıp skora yatıyorlar.

Daha sonra eşofmanlı skoru korumak için sow yada webodan birini çıkaıp selçükü ortaya alarak 3 lü orta sahaya dönüyor ve o orta sahada defansa yardım ederek defansa 8 kişiyi gömüyorlar.

Haliyle fener gol yemiyor ve oyun kilitleniyor. Şikecilerin oyun mantalitesi bundan ibaret. Kazansın kaybetsin ayküt hep bunu yaparak skora yatıyor.

33. Haftada böyle oynayın bakayım. El mi yaman bey mi yaman görecez sizi şikeciler.

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe - Eskişehirspor | 19.00 | 14 Nisan

Feneri bu maçta yenik duruma "Dusurtmezler" , yoksa lig kopar gider.. yani para basicaksaniz fenere basin.

Yukardakiler maçta once soylediklerim.

Ben maçi izlemedim, samimiyim bu konuda, gittim ailemle pikinige, bosuna strese girmedim yani, su anda renktaslarimi okuyorum ve bu olanlar beklenilen seylerdi demekten baska birsey gelmiyor içimden.

Fb - Gs maçina kadar fenere puan K A Y B E T T I R M E Z L E R ! sikeyse sike hakemse hakem bu bilin.

Biz kendi maçlarimiza bakmaliyiz, Kadikoyden once puan kaybetmemeliyiz, bize karsi oynayan takimlar, oralarini yirtiyorlar, dikkatli olmaliyiz.

Tek umudum Gençler FB maçı biz kazanırsak Cuma ya onlar puan kaybedebilir

onun dışında puan kaybı zor onlar için

Cevap: Re: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Adamlar 4 kişi defans 1 ön libero 2 de ortasaha ile toplamda 7 kişi ile defans yapıyor araya bala ota bir gol atıp skora yatıyorlar.

Daha sonra eşofmanlı skoru korumak için sow yada webodan birini çıkaıp selçükü ortaya alarak 3 lü orta sahaya dönüyor ve o orta sahada defansa yardım ederek defansa 8 kişiyi gömüyorlar.

Haliyle fener gol yemiyor ve oyun kilitleniyor. Şikecilerin oyun mantalitesi bundan ibaret. Kazansın kaybetsin ayküt hep bunu yaparak skora yatıyor.

33. Haftada böyle oynayın bakayım. El mi yaman bey mi yaman görecez sizi şikeciler.

fener iyi defans yaptigi için gol yemiyorki abi. rakiplerinde ariza var. biraz akilli takim feneri yener. mesela benfika. duvar paslarini iyi yapiyorlar bizim gibi. zaten az kaldi balonlarin patlamasina.

Maca bakmadim Erkan Zengin denen topcu ne yapti?

FB kaleyi bulan ilk isabetli sutunda golu buldu. bu cumleyi duymakten biktim usandim

Necati Ateş: Yukarıda Allah var

Hakem: Koridorda da Aziz yıldırım var.

:)

FB kaleyi bulan ilk isabetli sutunda golu buldu. bu cumleyi duymakten biktim usandim

Evet, yani misal bizim gibi oynarak kazansalar yüreğim yanmayacak ama hiçbir şey yapmadan, saçma sapan bir pozisyondan gol atıp, üzerine yatarak kazanıncalar içim cız ediyor. Keşke her maçlarını kazanacaklarsa ayni Lazio karşısında oynayarak kazandıkları gibi kazansalar.(2-0'lık)

Evet, yani misal bizim gibi oynarak kazansalar yüreğim yanmayacak ama hiçbir şey yapmadan, saçma sapan bir pozisyondan gol atıp, üzerine yatarak kazanıncalar içim cız ediyor. Keşke her maçlarını kazanacaklarsa ayni Lazio karşısında oynayarak kazandıkları gibi kazansalar.(2-0'lık)

tabi ama rakip 10 kisi kalmadan :D

2003 daum döneminden beri,her maç sonunda önemli olan iyi futbol değil, 3 puandı diyorlar.

İlk yari bitti dedim.. Adamlar bisey oynamadan alir dedim nitekimde oyle oldu.. Bu balon Benfica maci ile patliycak.. İlk hasar Gencler maci..

bu fb ye karşı oynayan rakipler neden hep şut çeker durur, pas yapılması gereken yerlerde halen anlayabilmiş değilim. allah koruyor resmen adamları. bakalım bu futbolla nereye varacaklar bende merak içindeyim

Üst Alt