STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Maca bakmadim Erkan Zengin denen topcu ne yapti?

Kardeşim koca bir hiç yaptı...1 tane uzaktan şut o da direkten dışarı çıktı... Azize galiba yine bir devre arası operasyonu yapmış...O bizi madara eden Erkan gitmiş yerine ayağında top tutmaya çekinen aldığı topları yavaşlatan bir Erkan gelmiş.. Allah biliyor ya günahına girmeyeyim diyorum ama resmen satılmış gibiydi.. Bir de Veysel Sarı var... Antu mod diyenler olabilir ama Veysel ve Erkan'ın satın alındığı fikrindeyim... Alper Potuk'un emeklerine yazık günah diyorum...Çok yırtındı eleman ama destek ola çıkmadı... İnşallah sarı-kırmızı formamız altında izleriz...

Kaya Çilingiroğlu çok cesur adam bravo gerçekten..Fener maçından sonra ''belli ki federasyon ligde kopma olmasını istemiyor hakem kararlarından belli '' dedi...

arkadas tamamda topu es es oynadı fener attı ... alper sankı bıze gelecek super oynadı

ilk yarıdaki eskişehirle 2. yarıdaki eskişehir arasındaki farkı sizde gözlemledinizmi? özellikle de bazı oyunculardaki. bakın görün haşamat edecekler kupada feneri. devre arası neler oldu acaba?

ilk yarıdaki eskişehirle 2. yarıdaki eskişehir arasındaki farkı sizde gözlemledinizmi? özellikle de bazı oyunculardaki. bakın görün haşamat edecekler kupada feneri. devre arası neler oldu acaba?

Veysel Sarı ve Erkan Zengin incelenmeli 2'si de gol atılmasında ne olursa olsun modundaydı..Hürriyetin,Alperin ,Diego'nun emeklerine saygısı da yok bunların...Hürriyet 1-2 pozisyonda çıldıracaktı sanki Es-es Fenerle şampiyonluk yarışındaymış gibi... Keşke tüm futbolcular bu karakterde olsa bizim rakiplerimiz de dahil...

Bu sene sadece cirpiniyorlar. Bos ugraslar bunlar. Bu Galatasaray bu sene cok fena ezecek Fenerbahce´yi.

Aslinda kendileri de biliyor bunu, ama Aziz´in serefsizligine de güveniyorlar caktirmadan.

Bizim takim ezer gecer bunlari. Gercekten hic sans vermiyorum

Fenerin klasik taktiği oldu, ilk şutta gol sonra kapan maç sonuna kadar.Şu an hepsi zafer sarhoşu durumdalar.Üç kupada ilerliyorsam futbolun benim için önemi yok, ben sonuca bakarım diyorlar.

Oynadıkları taktik anadolu takımlarına karşı işliyor, çünkü anadolu takımları iyi hücum edemiyor.Bir de üstüne kapanan fener olunca gol atmaları imkansız hale geliyor.

Benim her fener maçından sonra söylediğim bir şey var; fenere iyi hücum eden her takım feneri yener.Ufukta görünen biz ve benfica maçları var, iyi hücum edebilecek takımlar olarak.O zaman bütün gerçekler ortaya çıkacak.

Bunların kadıköye kadar puan kaybetme ihtimali yok. Ha kaybederlersede oda şöyle olur biz yeniliriz onlarda en fazla beraber kalır ama yenilmez yani kadıköyde kaç puan olur bilemem ama onlara umut verecek bir puan durumuyla gideceğiz bu lig 33. hafta kopacak o haftaya kadar fener maçlarına konu açılmasada olur.

veysel hürriyet erkan bide kalecileri gerçekten anlamak mümkün değil.

özellikle kaleci daha ilk dakikalarda golü hediye etti ama atamadı fb.

öyle kurtardığı önemli bi pozisyonda yok 90 dk izledim

Top bi defa geldi o da gol oldu. Dolayısıyla kurtarıcak bişey yoktu.

Bu sene sadece cirpiniyorlar. Bos ugraslar bunlar. Bu Galatasaray bu sene cok fena ezecek Fenerbahce´yi.

Aslinda kendileri de biliyor bunu, ama Aziz´in serefsizligine de güveniyorlar caktirmadan.

Bizim takim ezer gecer bunlari. Gercekten hic sans vermiyorum

oyun olarak ezizm ezim ezeriz orası zaten garanti., ona %birmilyon eminim. ama futbol dışı şeyler olabilir kadıköyde. hakem faciası mesela, yada 20 tane kaçırıp tek geldikleri akında gol olması gibi bala g.te alınan bir galibiyet. neticede rakip fb olunca insan her türlü olumsuzluğu hesaba katmalı.ben o maçta tek forvet drogbayla çıkıp, orta alanı sağlam tutmalıyız diye düşünüyorum. bu şekilde zaten iyice kitlenir maç ve en kötü berabere bitiririz. ama oraya gidene kadar 1 puan dahi kaybetmemeliyiz

oyun olarak ezizm ezim ezeriz orası zaten garanti., ona %birmilyon eminim. ama futbol dışı şeyler olabilir kadıköyde. hakem faciası mesela, yada 20 tane kaçırıp tek geldikleri akında gol olması gibi bala g.te alınan bir galibiyet. neticede rakip fb olunca insan her türlü olumsuzluğu hesaba katmalı.ben o maçta tek forvet drogbayla çıkıp, orta alanı sağlam tutmalıyız diye düşünüyorum. bu şekilde zaten iyice kitlenir maç ve en kötü berabere bitiririz. ama oraya gidene kadar 1 puan dahi kaybetmemeliyiz

Kadiköy´e rahat gitmek cok büyük avantaj olur. 4 puanlik fark ile gidersek fark bile atabiliriz.

Sampiyonlugumuzu ilan etme korkusu onlari cildirtacaktir. O yüzden 4 puani her yolla indirmeye calisacaklar o maca kadar.

Yani bu 3 mac, Kadiköy´deki mactan cok daha önemli. Biz bu 3 maci kazanalim, Kadiköy´de John Benjamin geceriz onlarla.

Kazanmak zorunda olmadigimiz takdirde, bende tek forvet Drogba ile cikmamiz gerektigini düsünüyorum.

Hürriyet deme hocam ayıp edersin...Adam 90.dk. Topal'la girdiği pozisyonda nerdeyse hakemi dövecekti yanlış karar yüzünden.. Tiyatro yapılır da bu kadar yapabileceğini sanmam... Alperle birlikte en istekli oyuncuydu.. Tabi kapasitesi belli hücumda birşey beklemeyeceksin saçma sapan pas atabilir..

yediği golde nerdeyse üzerine geldi top boş kale olsada skor bundan farklı olmazdı

maçı izledinmi bilmiyorum ama özetten izlediysen yorumun yanlış 90 dk izledim ben

Maçı izledim. 1 Şut bi gol. Onun haricinde necati çıkana cautic mi ne çıkana es es çok iyiydi. Erkan ve hürriyet gibi dingiller maçı satmışcasına oynadı.

Edit: Alper harika oynadı.

suc alper potukta kafayla dokunması gereken pozisyona eliyle dokunuyorr orda kafasını neden sokmaz bir insan anlamıs degilim

Geçen seneki Bursaspor maçı gibi olmuş,umarım sezon sonu da geçen seneki gibi biter.

Üst Alt