STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

Penaltı yok orada top göğüs hizasında el vücuda yapışıkken yakın mesafeden çarpıyor penaltı yok.Orda sahada Birol'un un çok sert faulü ile Melo'nun aşil tendonu kopabilirdi mazallah Allah korudu.Mutlak kırmızıyı yedi hakem..İlk yarıda Selçuk kaleciyle karşı karşıya kaldı ama ofsayt gerekçesiyle oyun durduruldu ama ofsayt yoktu..Gene hakem faciası olabilirdi Sneijder olmasa..

Kesinlikle inat yapmıyorum.Böyle anlaşılmasın.Ama bana göre NET penaltıydı.Bütün dünya birleşse yine de penaltı derim.Çünkü gördüm.Eli ile kesiyor.

Kesinlikle inat yapmıyorum.Böyle anlaşılmasın.Ama bana göre NET penaltıydı.Bütün dünya birleşse yine de penaltı derim.Çünkü gördüm.Eli ile kesiyor.

Yok zaten el ile kestiği apaçık ama top ile el arasında yarım metre var ve zaten top ele çarpmasa göğüse çarpacak çünkü el vücuda yapışık.Neyse yendik konuşmaya gerek bile yok :)

Sneijder:''Teknik direktörsüz oynama k çok zor.Teknik adamlarımızdan 3 ünden de yoksunduk ama onlar için kazandık ve onlara armağan ediyoruz bu galibiyeti.Performansımdan memnunum umarım böyle sürdüreceğim.Attığım gole maçı kazandığımız için sevindim.Önemli olan takım başarısı.Frikik mevzusu önemli değil ama sonunda ben de frikikten gol atacağım''

STSL 12/13 H:29 | Karabükspor - Galatasaray | 19.00 | 13 Nisan

3 puan cok onemliydi ve ona gore oynadik.

Taktik ve degisiklikler yerindeydi.

2-3 pozisyonda rakibe firsat tanidik, bunlara biraz daha dikkat etmeliyiz.

Firsattan kastim belki pozisyon olmadi ama dogru yerde olsalardi atabilirlerdi veya pozisyon olurdu.

Burak disinda herkes iyiydi, Burak'in ise kafa macta degildi, toparlamasi ve takim icin yararli olmaya calismasi lazim.

Emre hizli ve tek pas oynamasi gerektigini ogrenmis ama bu sefer de hizli oynayacagim derken 1-0 giden macta kritik pas hatalari yapti, rakibi kontraya kaldirdi. Cok Dikkat etmesi lazim.

Bugün ne geçti aklımdan. Karabük 90 dakika defans yaptı ve kontratak umuduyla oynadı. Hatta geriye düştükten sonra bile bu oyuna devam ettiler. Klasik bir Anadolu takımı dedim geçtim...

Sonra Fenerbahçe'nin de 1 yıldır birebir aynı taktikle oynadığı geldi aklıma ve heriflere acıdım. :asd::asd::asd:

beyler maçı izleyemedim şükür kazanmışız ama NASIL OYNADIK SAKAT VERMEDIK DİMİ??

beyler maçı izleyemedim şükür kazanmışız ama NASIL OYNADIK SAKAT VERMEDIK DİMİ??

Gerektiği kadar oynadık.Kalitemizle çok öne çıktık.Rakip beraberlik için umutlanacak pozisyon bulamadan maç tamamlandı..

Çok şükür sonradan birşey çıkmassa sakat cezalı sorunumuz olmadı..

Edit Özür:Semih cezalıymış..

eyvallah renktaşlar mersin gibi 10 kişi tempo yaptığımız bı mac ve sonrasında tempolu ve zor madrıd maçından sonra bu mac kritikti ...haftaya dany döner amrabatda döner bir dinlenir takım ben Elazığ maçında fark bekliyorum artık antep kritik maç Türkiyenin en namuslu td si var orda

eyvallah renktaşlar mersin gibi 10 kişi tempo yaptığımız bı mac ve sonrasında tempolu ve zor madrıd maçından sonra bu mac kritikti ...haftaya dany döner amrabatda döner bir dinlenir takım ben Elazığ maçında fark bekliyorum artık antep kritik maç Türkiyenin en namuslu td si var orda

Dany kaç maç ceza aldı?

oynadığımız oyunu hiç beğenmedim, umarım gelecek maçlararda böyle oynamayız, yoksa her maçı elimiz yüreğimizde izleriz alimallah. burak düşüşte ve moralsiz gözüktü, artık kesik yese hiç fena olmaz bence, çünkü formsuz bi burak hiç çekilmiyor gerçekten

Temiz oyun, 3 puan tebrikler.

(Burak kendinde değildi bugün, düzelmesi dileğiyle)

Üst Alt