STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

Alakası bile olmaz bence. Bu seneki fener maçı geçen seneki maç gibi olacak, onlar yine bala göte öne geçecekler ve geriye çekilecekler, biz yine saldıracağız. Yeneriz yeniliriz bilmem ama öyle olacak.

Demek istedigim taktik maçı olacak. Tabiki kapanmasını beklemicez fenerbahçenin ama öyle çok pozisyon bulacakları bir maç olmaz.

Öne geçeriz ve 1-1 yakalarlar ancak. Öylede biter diye düşünüyorum.

Tamam işte o maçta en kötü bir beraberlik alacagımıza eminim ki bu haftalarda puan kaybetsek bile orda alacagımız bir beraberlik. Sezon sonu puan eşitliğinde bile bizim sampiyon yapar :)

Eğer 33.haftaya başa baş girersek gecen senekı final macı gibi oynarız riske girmeden.ama 4 puanla girersek alalalalalalla :D

Bu maçı kazandık ya üstümüzden önemli bir yük kalkmış oldu.Şimdi topu Fenevlilere attık.Yarın Eskişehir birazcık istese bizim maçta ki gibi şanslı olurlarsa puan kaybı neden yaşanmasın.İnşallah Allah gönlümüze göre verir.

Önemli bir 3 puan aldık..

Takım olarak rölantide götürdüğümüz bir maçtı,ikinci yarıya daha da önde başladık ve golü bulup hep kontrollü bir şekilde oyunu sona erdirdik..

Yorgun bir hafta geçirdik,o yüzden bu rölanti futbolu anlayışla karşılıyorum..Takım olarak 4-5-1'i,3-5-2'yi de 4-3-1-2'yi de oynayabiliyor olmamız yani her kalıba giriyor olmamız güzel birşey...Teknik heyetin de maça iyi hazırlandığını görmek sevindirdi beni.

Burak'a çok kızdım bu maçta..Belirtmeden geçemeyeceğim.

Çok önemli bir haftayı kayıpsız atlattık. Orta saha dinamizmini arttıracak transferlerin gelecek sezonda yapılması gerekiyor. Burak'ın aklı maçta değildi. Umarım kendini kısa sürede toparlar ve maçlara odaklanır. Artık kayıplara tahammülümüz yok.

angutlaR gene sacmalamaya basladılar yok kural hatası bilmem ne karabüklü oyuncu 2 defa saı kart görmüşmüşde kırmızı görmemişmiş ee kırmızıyı görmeyince güç ve moral kaybettiler tabi :D

angutlaR gene sacmalamaya basladılar yok kural hatası bilmem ne karabüklü oyuncu 2 defa saı kart görmüşmüşde kırmızı görmemişmiş ee kırmızıyı görmeyince güç ve moral kaybettiler tabi :D

Bizim aleyhimize yapılan bir kural hatası ardından sonuç bizim lehimizeyse o maçın tekrarlanmasının anlamı yok. Saçmalık yani, istedikleri kadar konuşsunlar.

Onlarin lehine bir hata olmus ve maci kaybetmisler.yani sorun yok renkdas

4 wins in a raw :ayatollah:

bundan sonra arena'da puan kaybı olmaz

bi antep deplasmanı var bir de fener. yani ortada kaybetme ihtimalimiz olan maximum 6 puan var, fark ise 4 :ka21:

4 wins in a raw :ayatollah:

bundan sonra arena'da puan kaybı olmaz

bi antep deplasmanı var bir de fener. yani ortada kaybetme ihtimalimiz olan maximum 6 puan var, fark ise 4 :ka21:

Kaybetmeyi falan düşünmeye bile gerek yok kalan 5 maçta 15 puan hedefimiz olmalı.

Hele kuşları , Saraçoğlu'na gömmeliyiz.

3-4 fark atmalıyız , bunlar Lazio'ya , Plzen'e , Bate'ye oynadıkları gibi oynarlarsa bize tarihi bir fark gelebilir diye düşünüyorum.

Tempolu oynayamıyorlar çünkü tempolu oynayacak kadro yapıları , oyuncuları yok , karşılarında en ufak tempo yapan ve hafif seri ataklar yapan takımlara hemen pozisyon veriyorlar , biz ise çok seri paslaşıyoruz özellikle Sneijder geldikten sonra , Drogba olsun , Burak olsun çok iyi duvar oluyorlar , arkadaşlarını rahat pozisyona sokuyorlar. Tarihi fark bekliyorum İnşallah çok büyük fark olur.

Herşey iyi hoşta, şu frikik durumunu çözmemiz gerekiyor.. Bundan bir kaç yıl önce vuracak adam yoktu şimdi kim vuracak kaosu yaşanıyor :)

Sneijder; sayılı serbest vuruş kullanan oyunculardan..

Drogba; Chelsea' de çok dehşet golleri vardı, vurmasın diyemiyorum..

Selçuk; geçen sene şampiyonlukta frikiklerinden çok puan aldık, kesinlikle Selçuk kullanmalı diye düşünüyorum..

Hamit; mesafe uzakken kullanılabilir ama Drogba varken zor gibi gözüküyor..

1. [*]dürüst olmak gerekirse bütün hafta bu maçı beklemiştim. karabükspor‘un puan alması şurada dursun galip bile gelebileceğini düşünüyordum ama beni hayal kırıklığına uğrattılar. futbol adına bir şey koyamayan her iki takımdan da ayakları biraz daha yere basan taraf 3 puanı tek golle aldı ve gitti.

şampiyonluk yolunda oldukça zor bir deplasmandan 1-0 gibi bir skorla ayrılmalarına üzüldüm açıkcası.

neyse, umutlar antep ve sivas maçlarına kaldı artık.

ama sadece 2 pozisyonu olup 1‘ini golle sonuçlandıran, ve bu golle de 3 puana sahip olan taraf galatasaray olunca moralim çok bozuldu sözlük.

[SIZE=1pt](​
    https://www.fenerbahcesozluk.net/sozluk.php?process=getir&q=orion 12, [SIZE=1pt]14/4/2013 06:27 ~ 14/04/2013 15:25)​

[*]galatasaray‘ ın çok kötü bir futbolla galip geldiği müsabaka. gol pozisyonları neredeyse hiç yoktu. sneijder ‘ in golünde de rakip kayarak topu ekarte etti ancak top sneijder‘ e çarpıp şans eseri önüne düştü. tabi galatasaray 1-0 öne geçtikten sonra da oyunu iyice soğuttu ve maç tek golle sona erdi. açıkçası ben bu maçta karabük‘ ün sol açığı ahmet ilhan‘ dan iyi bir performans bekliyordum zira 2 ,3 ay önce kendisi performansıyla milli takıma kadar yükselmişti ancak bu maç cidden çok kötüydü. eboue‘ de o kadar ileri çıkmasına rağmen onun arkasına bir tane bile düzgün bir koşu yapamadı. ayrıca karabük‘ te lua lua‘ nın orta saha oynaması, hakan özmert ‘in yedek başlaması ve sonradan oyuna girmesi gibi saçmalıklar vardı. sonuç olarak galatasaray‘ ın 3 puanı aldığı bir maç oldu. bu maçtan pek bir umudum yoktu açıkçası ama galatasaray‘ ı insan bu kadar kötü oynayıp 3 puan kazandığını görünce üzülmüyor da değil..

Fenerlilerin yorumlara bak sanki kendileri 21312312 atak yapıp 3-4 gol atıyorlar her maç :D

[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[video=youtube;saW5115Tmaw]https://www.youtube.com/watch?v=saW5115Tmaw[/video]

Üst Alt