STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor - Beşiktaş | 20.00 | 20 Nisan

Akhisar ligde kalmayı hak ediyor. Bu sezon ligde kalmayı başarabilirlerse gelecek sezon daha güçlü bir kadro oluşturabilirler. Hamza Hoca'nın emeğine ve başarısına, Akhisar yönetiminin hocanın arkasında durmasına sadece şapka çıkarılır. Başarılar Akhisar.

Bu arada Fernandes haklı baş kaldırmakta. Menemen menemen nereye kadar abi, adama gına gelmiş :asd:

11 geldi

McGregor, Hilbert, Escude, Ersan, Gökhan, Necip, Veli, Holosko, Oğuzhan, Olcay, Mustafa Pektemek

murhan taktiği yazar size

Akhisar alır inş,bjk umrumda deilde adamlar çok uğraştı bu bank asya ayarında kadroyla.

Mustafa Pektemek GOL demek :asd:

Seviyorum bu keratayi, umarim kendine gelir artik büyük sakatliktan sonra :yenieek:

Ynt: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor - Beşiktaş | 20.00 | 20 Nisan

Fernandes ?

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Basarilar Hamza hoca. Hamza hoca icin destekliyorum Akhisar´i. Yoksa böyle takimlarin Süper Lig´de olmasina cok karsiyim.

Ligde kalsalar bile seneye yine ilk düsme adayi olacaklar cünkü. Camia olarak en ufak gücleri yok.

Ama Hamza Hamzaoglu´nun kariyeri acisindan cok sevinirim.

Akhisar yensin diyenleri anlayamıyorum.Gaziantep ve Sivas'ın küme düşme korkusuyla bizim maçlara asılmasını mı istiyorsunuz?

Akhisar yensin diyenleri anlayamıyorum.Gaziantep ve Sivas'ın küme düşme korkusuyla bizim maçlara asılmasını mı istiyorsunuz?

Niye o tarafından bakıyorsun ki Sivas ve Antep biraz daha rahatlar İBB'nin Fenerle oynayacağı maçta da tam tersi İBB bu korkuyu iyice hissedecek.. 4 maç kalmış 3 puan alamayacaklar mı? Kaldı ki Antep bu hafta yenerse Zaten İBB ile farkı 6 puana çıkartacak rahatlayacak yani zaten Hem Antep, hem Sivas küme düşmeselerde bizim maça asılacaklardır malum puan alamazlarsa Babalarının Şampiyonluk Hayalleri Suya Düşüyor..

Karşılıklı Gol oynadım umarım olur :)

Niye o tarafından bakıyorsun ki Sivas ve Antep biraz daha rahatlar İBB'nin Fenerle oynayacağı maçta da tam tersi İBB bu korkuyu iyice hissedecek.. 4 maç kalmış 3 puan alamayacaklar mı? Kaldı ki Antep bu hafta yenerse Zaten İBB ile farkı 6 puana çıkartacak rahatlayacak yani zaten Hem Antep, hem Sivas küme düşmeselerde bizim maça asılacaklardır malum puan alamazlarsa Babalarının Şampiyonluk Hayalleri Suya Düşüyor..

1.Gaziantep'in yarın yeneceğinin garantisi yok.

2.Sivas için önemli olan ligde kalmayı garantileyip kupada Trabzon'u eleyip Uefa'ya kalmak.Lig zora girerse maçımız zor olur.

3.İBB Fener'den biraz zor puan alır.

4.Küme düşmemeyi garantilemiş Bülent Uygun,küme korkusu yaşayan Bülent Uygun'dan daha iyidir.

Valla yayilmisim koltuga, almisim önüme cipsimi, birami, yüzümde bir gülümseme, takiliyorum :)

Besiktas belki kazanir, ama bu hic kolay olmayacak onu söyleyeyim.

1.Gaziantep'in yarın yeneceğinin garantisi yok.

2.Sivas için önemli olan ligde kalmayı garantileyip kupada Trabzon'u eleyip Uefa'ya kalmak.Lig zora girerse maçımız zor olur.

3.İBB Fener'den biraz zor puan alır.

4.Küme düşmemeyi garantilemiş Bülent Uygun,küme korkusu yaşayan Bülent Uygun'dan daha iyidir.

Takma sen onlarin durumunu. Onlar öyle yada böyle yirtinacaklar bize karsi. Antep - Bülent Uygun, Sivas - Mecnun Odyakmaz. Degisen birsey olmaz yani. Rahatlik filan hikaye. Rahat olmasinlar daha iyi. Tedirgin oynasalar daha cok isimize gelir. Rahat takimlar iyi futbol oynar

Valla yayilmisim koltuga, almisim önüme cipsimi, birami, yüzümde bir gülümseme, takiliyorum :)

Besiktas belki kazanir, ama bu hic kolay olmayacak onu söyleyeyim.

Hocam naaptın sen ya eşeğin aklına karpuz kabuğunu yerleştiriverdin ben gidiyorum bakkala :)

Üst Alt