STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan

Sv: STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan

Dünkü maçtaydım. Bir saniye bile sıkıntıya girmedik ve çok rahat kazandık maçı. Eve geldikten sonra tüm televizyonlardaki spor programlarında Galatasaray iyi değildi bilmem ne gibi salak saçma yorumlar vardı. İlk 30 dakikada 3-1 yapmış bir takımdan daha ne bekliyorlar? Kaldı ki hakemler şerefli olsa en az 4-5 olurdu skor. Ne yaparsak iyi olacağız bu medya için onu anlamadım.. Fener gibi kaleye 1 şut atıp 1 gol atarsak mı?

Fener istediği zaman italyanlar gibi defans istediği an premier league deki ekipler gibi hızlı top ve istediği zaman messi gibi tek vuruşu gol yapabilir müdür. Biz Kimiz ki

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan

gencler galatasaray parfümlerinden sarı renkli olan mı yoksa gri renkli olan mı daha güzel kokuyo

4 ay öncesinde kimin haberi vardı Frei'dan... Hoca Aralık ayında mı ne MilliTakıma çağırdı herkes orada tanıdı..

milli takımda oyunda kaldıpı 10 dakikada nasıl futbolcu olduğunu gösterdi,bu adam gerçekten ciddi bir potansıyel var bunu görmek için adamı 4-5 sene izlemene gerek yok,yok ben yetenekten anlamıyorum diyorsan o başka,fatih terimin görüp beğendiği ve istiyoruz dediği bir adam sonuçta

siz nerde izlediniz 4 aydır takımında forma giymemiş

ciddi ciddi baktım üşenmedim ekşisözlükte ilk başlık 2010 da açılmış annesi şuralı babası buralı geyikleri dönmüş

2012'nin 6. ayında türk milli takımına çağrılmış bir kaç ciddi post girilmiş dikine gidiyor iyi oyuncu vs. diye

adam o zamandan beri takımıyla maça çıkmamış

bende ciddi sordum size nerde izlediniz diye

3 kere a milli olmuş izledim o maçları 90 dk oynadımı hatırlamıyorum en az ikisinde 3 dk oynadı ona eminim

premier lige gelince futbol kariyeri boyunca 22 maça çıkmış

bunların hepsi 90 dakika olsun varsayalım hepsinide izlediğiniz kabul edelim golü yok asisti yok 1 tane sarı kart görmüş

ne gördünüz bu çocukta bu kadar merak ettim olay bu

bu sene PL'de 6 maça cıkmış onlardada sonradan girmiş hepsinde gene performans bilgilerinde var bu durumda 16 maç olabilir en fazla 90 dk oynadığı maç

buyrun bunlarda performans bilgileri

Kerim Frei - Performans bilgileri - transfermarkt.tr

özellikle kerimi izlemek için maç seyretmedim geçen sene ingiliz liglerini takip ederken bir çok maçını izledim ve gayet başarılıydı en son milli maçtakı performansı etkiliyiciydi,kerim eğer ustune dusulurse ve sabır gösterilirse gelecek vaad eden biri yetenek anlamında hiç bir eksikliği yok fazlası var,terim istiyorsa bir bildiği vardır,ayrıca bır oyuncunun iyi olduğunu anlamam için senelerce takip etmeme gerek yok sadece bir top stop edişinden iyimi kötümü anlarım renkdaş.

özellikle kerimi izlemek için maç seyretmedim geçen sene ingiliz liglerini takip ederken bir çok maçını izledim ve gayet başarılıydı en son milli maçtakı performansı etkiliyiciydi,kerim eğer ustune dusulurse ve sabır gösterilirse gelecek vaad eden biri yetenek anlamında hiç bir eksikliği yok fazlası var,terim istiyorsa bir bildiği vardır,ayrıca bır oyuncunun iyi olduğunu anlamam için senelerce takip etmeme gerek yok sadece bir top stop edişinden iyimi kötümü anlarım renkdaş.

siz beni ciddiye almıyorsunuz ben ikna oldum

90' N. Şahin --> K. Frei

son milli maçta 90+ da oyuna giren adam çok etkiliyiciydi ne demek yahu top ayağına değmemiş

Türkiye Macaristan arasında oynanan maç sonucu 26.03.2013

siz beni ciddiye almıyorsunuz ben ikna oldum

90' N. Şahin --> K. Frei

son milli maçta 90+ da oyuna giren adam çok etkiliyiciydi ne demek yahu top ayağına değmemiş

Türkiye Macaristan arasında oynanan maç sonucu 26.03.2013

arkadaş son milli maçımıcı sınırımden izlemediğim için oyuna girdiğini görmedim,ama senin anlaman için daha acıklayıca yazmam lazımdı haklısın, fatih terimin onu ilk oynattığı milli maçı kasteddim anlarsın artık ...

arkadaş son milli maçımıcı sınırımden izlemediğim için oyuna girdiğini görmedim,ama senin anlaman için daha acıklayıca yazmam lazımdı haklısın, fatih terimin onu ilk oynattığı milli maçı kasteddim anlarsın artık ...

fatih hoca 2 yıldır bizde diyecem abdullah avcı anla işte diyeceksin heralde :D

Cevap: Sv: STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan

Bu sezon fazla forma şansı bulamadı. Ama geçen sene bir kaç maçını izledim çok beğendim. Bu sene izledim diyenler muhtemelen atıyor.

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Eminim öyledir, gelince anca Amrabat Vol2 olur. Amrabat'da şöyle böyle diye sallıyordu herkes geçen sene, bu sene gördük ne kadarlık futbolcu olduğunu.

fatih hoca 2 yıldır bizde diyecem abdullah avcı anla işte diyeceksin heralde :D

evet karışıklık oldu :) apdullah avcı dıyecektım ama anlaman alzımdı senin anlaman için daha açıklayıcı yazmam lazımdı haklısın :) a.avcının ilk oynattığı milli maç :) anlarsın artık :)

abi adam kafasına göre sölüyor biz anlıyoruz zorla :D

neyse ben zaten kerim kötü demiyoruz o ayrı konuda al kerimi koy 11'e oynasın durumunda olduğuna ben inanmıyorum

Cevap: Sv: STSL 12/13 H:30 | Galatasaray 3-1 Elazığspor | Maç Sonucu | 19 Nisan

Eminim öyledir, gelince anca Amrabat Vol2 olur. Amrabat'da şöyle böyle diye sallıyordu herkes geçen sene, bu sene gördük ne kadarlık futbolcu olduğunu.

amrabat düşmanı geldi,tamam amrabat kayserıdeki futbolun yarısını bizde oynamadı daha hiç,ama bizde iyi oynadığı maç kotu oynadığından daha çok,o varken takım daha hırslı daha arzulu ve daha atak ir oyun sergiliyor,ayrıca drogba ve sneıjder ile sahada en iyi anlaşan futbolcumuz,real maçının ikinci yarısı yaptıkları yeterde artar ama hala amrabata laf atılıyor ya en cok ona ayar oluyorum.

Fenev 33. Hafta Derbideki Koreografi için YurtDışından özel ekip getirecek.

Ulan bunlar kareografi yapmayi bilmiyorlar bide yurtdısından özel bi adamlar cagiriyor...:D

Fenev 33. Hafta Derbideki Koreografi için YurtDışından özel ekip getirecek.

Ulan bunlar kareografi yapmayi bilmiyorlar bide yurtdısından özel bi adamlar cagiriyor...:D

söyle yurt dışından kimi getiriyorlarsa o ekibe ultraslanı sokup korkak tavuk ortega gibi bir olay yapmak lazım aslında:)

19. geliyoooor. Hem de tertemiz geliyor bazı şerefsizler gibi şike yaparak değil.

f98yv.gif

Üst Alt