STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 21 Nisan

Genclerbirligi siir gibi futbol oynadi ama yanliz. Müthis oynadilar gercekten. Helal olsun.

Tomic mi ne, fena akti sol kanattan :) Gercekten beklemiyordum.

Kocaman'dan G.Saray'a gönderme - Ligtv.com.tr abi burda ne demek istemiş bu adam lütfen biri bana izah etsin ya.. britney nin ropörtajındaki gibi kendi kendine konusması vari olmuş. illuminati ye mi bağlasak ne yapsak..

galatasaray ında böyle yaptıgı eeeee o konulara girmeyecegim şimdi ama 2-3 hafta içinde girsek iyi olacak vs.. nedir abi.. adamın psikolojisi bozulmuş iyicene ezikliği kabullenemiyo

bu gencerbirlignde jimmy yilmaz diye biri vardi ikinci yari ortalarinde girdi oyuna ne artist bir oyuncu lem fuat capa'a helal olsun yeni girdi felan gozunun yasina bakmadi direk geri aldi bir dahada forma verecegne sanmam tam dayaklik

Kocaman'dan G.Saray'a gönderme - Ligtv.com.tr abi burda ne demek istemiş bu adam lütfen biri bana izah etsin ya.. britney nin ropörtajındaki gibi kendi kendine konusması vari olmuş. illuminati ye mi bağlasak ne yapsak..

galatasaray ında böyle yaptıgı eeeee o konulara girmeyecegim şimdi ama 2-3 hafta içinde girsek iyi olacak vs.. nedir abi.. adamın psikolojisi bozulmuş iyicene ezikliği kabullenemiyo

Biz şampiyon olduktan hemen sonra gölge düşürmek için açıklamalar yapacak taraftarına şirin gözükmek için . Ama artık o taraftarı bile anladı ne mal olduğunu . 3 kupa dediler , Türkiye kupasını kazanırlarsa ne ala. :)

Biz şampiyon olduktan hemen sonra gölge düşürmek için açıklamalar yapacak taraftarına şirin gözükmek için . Ama artık o taraftarı bile anladı ne mal olduğunu . 3 kupa dediler , Türkiye kupasını kazanırlarsa ne ala. :)

abi cidden bak aslında hemen lekelemeye başlayacaklardı da avrupa kupası maçı var ya onu bekliyorlar.. hatta 2-3 hafta sonra açıklama yapacagız dediler ya, avrupa kupasından eleneceklerini biliyo aykut e o da 2 benfica maçı 2-3 hafta içerisinde oynanıp anasının ligine dönünce başlayacaklar konuşmaya.. her şey planlı.. tanrı fenerlilerden korusun masum insanları hem sporda hem siyasette :D

abi cidden bak aslında hemen lekelemeye başlayacaklardı da avrupa kupası maçı var ya onu bekliyorlar.. hatta 2-3 hafta sonra açıklama yapacagız dediler ya, avrupa kupasından eleneceklerini biliyo aykut e o da 2 benfica maçı 2-3 hafta içerisinde oynanıp anasının ligine dönünce başlayacaklar konuşmaya.. her şey planlı.. tanrı fenerlilerden korusun masum insanları hem sporda hem siyasette :D

Aykut'un konuşması ile bitmeyecek ,üzerine aziz konuşacak sonra kığılı söylediği lafları yemek zorunda kalacağı için oda konuşacak. Biz uzaktan çaresizliklerini izleyeceğiz büyük ihtimal :)

Aykut'un konuşması ile bitmeyecek ,üzerine aziz konuşacak sonra kığılı söylediği lafları yemek zorunda kalacağı için oda konuşacak. Biz uzaktan çaresizliklerini izleyeceğiz büyük ihtimal :)

3 ün 1 ini alınca ya da hiçbirini alamayınca o zaman başarısızlıklarının üstünü örtmek için öyle bir gündem değiştirecekler ki -çalışacaklar yani - :) hollywood da olmayacak öyle oyun senaryo :D

bu arada gençler in 2. golünde atağa çıkarken pes oynarmış gibi ben yönettim sanki takımı.. atağa çıkarken "at sağa topu" dedim, attı, git biraz şimdi orta kes dedim flemiks vur kafayı gol olcak dedim harbiden hepsi oldu :D rıdvan mıyım neyim :D

Ben maça gidiyorum dediğimde bazıları verdiğim parayla dalga geçtiler burada.. Ama helali hoş olsun istanbula fener maçına da gitmiştim kayseriye de gittim ama en güzeli buydu sanırım çok kritik haftada işi bitirdik çok şükür

3 te 3 diye başlarsın, sonunda yine Türkiye Kupası'na kalırsın tabi onuda alabilirsen :)

Ben maça gidiyorum dediğimde bazıları verdiğim parayla dalga geçtiler burada.. Ama helali hoş olsun istanbula fener maçına da gitmiştim kayseriye de gittim ama en güzeli buydu sanırım çok kritik haftada işi bitirdik çok şükür

Toteme saygı renkdaş..

kuşlar akhisar sizlere karşı 5-5-5 diye bağırırken gençler sizlere 3-3-3 diye bağırırkem biz madride 4-4-4 diye bağırıyorduk :D

Bu sefer ben de bi totem yapayım dedim tuttu valla. Fenerin puan kaybettiği maçlara baktım ya başka yerde izlemişim yada hiç izlememişim. Dedim bu sefer izlemeyecem fenerin maçını. Maçkolikten skorları takip ettim sadece. 1-0 oldu 2-0 oldu dayandım. 90+3de açtım sadece hakemin düdüğünü izleyebildim.

Haftaya şampiyonuz benden demesi çünkü artık maçlar aynı saatte istesem de fenerin maçını izleyemicem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt