STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 21 Nisan

Kocaman'dan G.Saray'a gönderme - Ligtv.com.tr abi burda ne demek istemiş bu adam lütfen biri bana izah etsin ya.. britney nin ropörtajındaki gibi kendi kendine konusması vari olmuş. illuminati ye mi bağlasak ne yapsak..

galatasaray ında böyle yaptıgı eeeee o konulara girmeyecegim şimdi ama 2-3 hafta içinde girsek iyi olacak vs.. nedir abi.. adamın psikolojisi bozulmuş iyicene ezikliği kabullenemiyo

gsnin saha dışında gücü var,hak etmeden şike mikeyle alıyorlar filan diyor :asd:

Allah'ım şükürler olsun yaa sonunda hakettikleri sonucu aldılar :ayatollah:

Hepinizden de özür dilerim arkadaşlar Fener'in son 4 maçını ve Avrupa maçlarını hep izledim hepsinde istediklerini aldılar dün totem yapıp izlemedim ve tuttu sanırım buraya kadar gelmeleri benim suçummuş :( :lol:

aykut birkerede kötü oynadık kaybettik delan...

1.08 e dikkat

ibretlik :D

[video=youtube;O1QYidMFEIs]https://www.youtube.com/watch?v=O1QYidMFEIs&feature=youtu.be[/video]

1.08 e dikkat

ibretlik :D

[video=youtube;O1QYidMFEIs]https://www.youtube.com/watch?v=O1QYidMFEIs&feature=youtu.be[/video]

Kontra yemek büyük haksızlık :asd: Ya bunlarda doğuştan gelen bir eziklik var yemin ederim bu kadar salak bir düşünce yapısı olamaz..

siz ercan saatçi malının yazısını okudunuz mu renktaşlar.adam ilhan cavcanın Galatasaraylı olmasından dolayı gençlerin hırslı bir futbol oynadığını yazmış.maın 3 adamınıda ilhanı koymuş:):)cidden ercanda beyin yok artık bu kesin.adama sorarlar gençler bu sene 4 puanı kimden aldı diye.

az önce ntvsporda haberleri dinledim. haber şöyle :

Gençlerbirliğine 2-0 yenilen fenerbahçe lider Galatasarayla arasındaki puan farkını 4e yükseltti :D

Şampiyonluk yarınlara kaldı, gördün mü fener #kupanın sapını# :D

Sabri Reyizz, Mersin maçından sonra üzerimize oynanan oyunlar var dedi ve 1 maç ceza aldı..Aykut Kocaman maç sonrası yaptığı açıklamada Galatasaray'a hem saha içinde hemde saha dışında 7 puan keybettirmezler dedi..bakalım TFF ceza verecekmi?..buradan TFF yetkililerine duyurulur..

bu arada behzat ç.'ye (erdal beşikçioğlu) teşekkürler :tiphat:

maç sonu basın toplantısına girsede aykuta 2 tane yapıştırsaydı :sopa:

buradan fenerbahçe'ye naçizane birkaç rekor dalı önermek boynumuzun borcudur,

*fortis türkiye kupası'nda maçların ilk 37 dakikasında en az sarı kart gören takım,

*turkcell super ligi'nde yenik duruma düşmesine rağmen moralini en çabuk düzelten takım,

*ümit özat'ı kadrosunda en uzun süre barındıran takım,

*soyadı a ile başlayan en çok yabancı oyuncu bulunduran takım,

*şubat 2005 ile aralık 2005 arasında en çok 2-0'la maç kazanan takım

fenerbahcemiz rekorların takımı :ayatollah:

Biz şampiyon olduktan hemen sonra gölge düşürmek için açıklamalar yapacak taraftarına şirin gözükmek için . Ama artık o taraftarı bile anladı ne mal olduğunu . 3 kupa dediler , Türkiye kupasını kazanırlarsa ne ala. :)

Dun aksam telegolu izliyorum erman diyorki "benfica maci sikinti olaki fenev ztkda da eskisehire elendi 3kupa diyorlar ne olacak ozaman " ziya aynen soyle dedi "o zaman 3'un 1'ini alir " dedi.gul gul oldum arkadas gece gece

3 ün 1 gitti kaldı ikisi bakalım onlardan birini alabilecek mi?

adamlar bu taktikle uefa kupası alacak bide utanmadan isyan ediyorlar başkası yapınca :D

Bu büyük haksızlık diyor ahahaha :eek:ks:

Fener yenilmeyi garantileyince dakika 80 85 gibi açıyorum fbtv'yi keyfime bakıyorum .Mesela biraz sonra fb tvyi izleyecem bu maçı yorumlayacaklar . Alaattin Metin , Cengiz Çandar falan tabi o bitince telegol Selim kaçmaz :D

Aziz yalakaları ağlaklar başladı . Fener başarlıymış . Ligde 9. 10. değiller , hala 3 kulvarda gidiyorlarmış. Avrupa ve ligde de devam ediyorlarmış . Geçen sene yarım puanla kaçmış şampiyonluk.Kimse de demiyor ki 9 puan farkı kime attık . Hll spr dvm .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt