STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Gaziantepspor | M.S | 21 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Gaziantepspor | M.S | 21 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Gaziantepspor | M.S | 21 Nisan

bizim acimizdan antep'in yenilmesi cok iyi oldu ama normal sartlar altinda bu belediye ligin mersin'le birlikte en kotu takimi.. fener'i kadikoy'de yenmesi kuslar icin rezil bir sey olur.. his sanmiyorum kadikoy'den puan alacaklarini.. bugun gencler, haftaya kayseri daha zor maclar onlar icin..

gerci ne konussak bos.. elazig da geldi, kadikoy'de nerdeyse yeniyordu..

bizim acimizdan antep'in yenilmesi cok iyi oldu ama normal sartlar altinda bu belediye ligin mersin'le birlikte en kotu takimi.. fener'i kadikoy'de yenmesi kuslar icin rezil bir sey olur.. his sanmiyorum kadikoy'den puan alacaklarini.. bugun gencler, haftaya kayseri daha zor maclar onlar icin..

gerci ne konussak bos.. elazig da geldi, kadikoy'de nerdeyse yeniyordu..

fb ibb ile kadıköyde değil olimpiyatta oynayacak:b5:

Kağıt üzerinde bize çok yarayan bir maç oldu.Ancak bu ligde kimin ne olduğu (?) ya da ne yapacağı belli olmuyor

nasıl bu maç bize yaradı anlamıyorum

antep kazandı rahatladı şimdi bize karsı 1 puan almak için çıkıcaklar

yenilseler idi kazanmak zorunda olucaklardı açık oynucaklardı darma duman edicektik

Haftaya takımımızın Gaziantep ile maçı var, Gaziantep bu maçı kazanarak düşme hattından uzaklaştı. Galatasaray'ımız karşısında daha rahat bir oyun oynayacaklardır. Eğer Gaziantep bugün yenilseydi, düşme hattında kalacaktı ve mutlaka bizden puan almaları gerekecekti...

Fenerbahçe'nin ise bildiğiniz üzere İBB ile maçı var, İBB şuan düşme potasına giirmiş durumda, eğer haftaya Fenerbahçe'den puan yada puanlar alamazlar ise işleri çok zora girecek.

Bu öyle bir maçtı ki tesirleri bir hafta sonra kendini gösterecektir
smile.gif

Şuan Gaziantep "10. sıraya yükseldi"

İBB ise "16. sıraya geriledi"

Düşme hattında ki İBB karşısında da Fener'in işi hiç kolay olmayacak, İBB ise Fener'i yoğun temposunda yorulacağını düşünerek, daha hırslı oynar ise puan yada puanlar alabilir. Kısacası Benfica sonrası Fener'i zorlu bir rakip bekliyor.

bu arada antep berbat takım deplasmanda kayseri-sivas-antalyayı yeniyosan daha rahat yenmelisin bunları ki yenince şampiyon oluyoruz benc

bu arada antep berbat takım deplasmanda kayseri-sivas-antalyayı yeniyosan daha rahat yenmelisin bunları ki yenince şampiyon oluyoruz benc

Alt sıralardaki deplasmanlarımız:

10.Gaziantepspor - Yapılmadı

11.Trabzonspor - 0-0 berabere

12.Karabükspor - 0-1 kazandık

13.Sivasspor - 1-3 kazandık

14.Akhisar - 1-2 kazandık

15.Elazığspor - 0-1 kazandık

16.İbb - 1-3 kazandık

17.Orduspor - 2-0 yenildik

18.Mersin İY - 1-1 berabere

10.sıranın üstündekilere bakalım

2.Fenerbahçe - yapılmadı

3.Beşiktaş - 3-3 berabere

4.Bursaspor - 1-1 berabere

5.Kasımpaşa - 2-1 yenildik

6.Kayserispor - 1-3 kazandık

7.Gençlerbirliği - 3-3 berabere

8.Antalyaspor - 0-4 kazandık

9.Eskişehirspor - 0-0 bitti.

Yorumlar size kalmış.

Bence iyi oldu, B.Uygun sikecisi nekadar gazlarsa gazlasin futbolcular kendi kafasinda su mactan beklentiye girmez fazla. Yenilse mutlaka puan almamiz lazim stresiyle falan 10 adam defans yapabilirdi.

Bu Fener'in aleyhine de oldu, IBB ile maci var daha..

İBB günü gününden kontra oynarsa başarılı oluyor büyüklere karşı.Bu yüzden fener maçında 3 puana ihtiyacı olacağı için saldıracak ilk 20 dakika ve 20 den sonra golü yiyip havlu atacak.O maçtan bir şey beklemiyorum ben.Kayseri maçı da Kadıköy'de olduğundan hakemle falan alırlar.Bu yüzden bugün fener kaybetti kaybetti yoksa bizim maça kadar seriye devam eder.

Cevap: STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 0-1 Gaziantepspor | 1.Y | 21 Nisan

İtalyada ne kaldıki onlarda kalsın ,

interi , milanı , juveyi geçtim 98 Parma takımı bu sene ŞL 'yi alırdı ,

Katılıyorum,Inter ve Milan özellikle,şahane kadroları vardı 10 sene boyunca.Milan'ın 2005 kadrosu özellikle,dünya futbol tarihinin en iyi 2 kadrosu desen biri Barcelona'nın 2009'dan beri olan yapılanması,diğeri de Milan'ın o kadrosudur.Ancak bu kadroya çok güvenip kadroyu gençleştirmediler ve şimdi acısını en ağır şekilde çekiyorlar.Barcelona ve Real Madrid'in de uzay takımı olmasıyla tamamen bitti bu takımlar.

G.antepte cezalı duruma düşen veya sakat var mı ?

Üst Alt