STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 2-0 Orduspor | M.S | 27 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 2-0 Orduspor | M.S | 27 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 0-0 Orduspor | 1.Y | 27 Nisan

Türksat lig tv var ntvspor şifre giriyor maçlarda nasıl kırarım bilmiyorum:SS:

Bende de aynı problem vardı 4 nolu kanalda Moviemax'de vardı orada şifresiz NTVspor vardı ama o kanal sıraları değişti nereye gitti bilmiyorum mesela şuan 15 nolu kanalda MMX Speed'de Elazığ maçı var...

Bende de aynı problem vardı 4 nolu kanalda Moviemax'de vardı orada şifresiz NTVspor vardı ama o kanal sıraları değişti nereye gitti bilmiyorum mesela şuan 15 nolu kanalda MMX Speed'de Elazığ maçı var...

Bende türksat şampiyonlar paketi var sadece gs-fb-bjk-ts-bursa maçlarını izliyorum ligtv 1-2-3 dışında başka ekstra kanal yok.

Koca sezon ispanya ligini izleyemedik :(

Bende türksat şampiyonlar paketi var sadece gs-fb-bjk-ts-bursa maçlarını izliyorum ligtv 1-2-3 dışında başka ekstra kanal yok.

Koca sezon ispanya ligini izleyemedik :(

Bende de aynı ama extra kablo tv var la ligayı oradan izliyorum.. Bu arada benim Şampiyonluk paketi olmasına rağmen Elazığ maçı açık 15 nolu kanalda :)

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 1-0 Orduspor | D.A | 27 Nisan

düşen takımlar büyük oranda belli oldu... İBB'nin son bir umudu var onuda artık haftaya kullanırlar yani Umarım..

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 1-0 Orduspor | 2.Y | 27 Nisan

şu bjk nın maçlarına topic acılmasa iyi olmazmı fuzuli yer kaplıyo dier anadolu takımı maçları topiğinde tartışılsın bjk

Dentinho ilk kez 11 basladi sanirim, 60 dakika oynadi sakatlandi ve yerine Mehmet Akgün girdi

Ordu maca cikmadan düsmüs kafa olarak, su macta son sansin son sansiydi ve kaybettiler. Cok kötü bir takim Ordu, düsmeyi hakettiler.

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Beşiktaş 2-0 Orduspor | 2.Y | 27 Nisan

Ordu'nun yedigi gole bak, kaleci evlere senlik masallah

Üst Alt