STSL 12/13 H:31 | Bursaspor 1-1 Akhisar Bld. Spor | M.S | 27 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Bursaspor 1-1 Akhisar Bld. Spor | M.S | 27 Nisan

stsllogo.png

bursaspor.png
v.png
akhisar.png

20_04_2011_org_tr_stadyum.jpg

Spor Toto Süper Ligi 12/13 Sezonu 28. Hafta

Bursaspor - Akhisar Bld. Spor

Atatürk Stadyumu, Bursa

27 Nisan

20.00

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Bursaspor - Akhisar Bld. Spor | 20.00 | 27 Nisan

Bursaspor bu maçı alırsa Şampiyonlar ligine gidebilir.Çünkü fener bu saatten sonra biraz zor puan toplar.

Ne fikstürü varmis bu Akhisar´in da yahu. Bi bitmedi zor maclari. Antep, Sivas, Fener, Trabzon, Kasimpasa, Besiktas, Bursa. Yuh yani

Kapanması lazım Akhisar'ın yoksa puan hayal olur. Bence yenilse bile kalacaktır ligde. Son 2 maç rakiplerini falan ağırlıyordu sanırım. Bursa içinse topladılar 2.yarı ancak 2. olma ihtimalleri yok.

valla bursayı cok severim ama akhisar ligde kalmayı hak ediyor,akhisar kazanır inş...

Akhisar kaybetse de ligde kalır çünkü Ordu ve İbb bundan sonra max. 1 galibiyet alabilirler kısacası düşenler belli mersin-ordu-ibb.

en çok bu maça üzülüyorum.. akhisar ligde kalsın istiyorum.. bursanın da bjk ve fbyi geçmesini istiyorum..

Akhisar bu ligde kalmayı hakediyo inşallah kazanırlar :yenieek:

Bursa'nın 2 olma şansı ciddi ciddi var. Evinde Akhisar deplasmanda Ordu maçlarını kazanırlarsa işin rengi değişir. Hele Fener havlu atarsa..

Bir yanim Bursanin kazanip tüpcülerle farki acmasi ve Fenere yaklasip pres yapmasini istiyor, bir tarafim da Akhisarin kazanip düsme hattindan daha da uzaklasmasini istiyor. Ama Akhisarin yenmesini isteyen tarafim daha güclü kaliyor :) Haydi Akhisar :b5:

2 saygı duyduğum takımın maçı Bursa bence gerçekten çok iyi kadrosu olan iyi oynayan bir takım bence 2. olmalı ligde Akhisarda düşmesini istemiyorum bu sene kahramanca oynuyorlar son haftalarda maç berabere bitmesin bir takım kazansın ligin sonunda bursa 2. akhisar da ligde kalsın herkes mutlu olsun.

en çok bu maça üzülüyorum.. akhisar ligde kalsın istiyorum.. bursanın da bjk ve fbyi geçmesini istiyorum..

O çok zor bir ihtimal.fener ikili averajda bjk ve bursadan üstün.Yani fenerin kalan 4 maçta 2 mağlubiyet 1 beraberlik alması gerekecek ki bu durum gerçekleşse bile Bursa ve ya Bjk dörte dört yapabilicek mi?

Beşiktaş akhisar maçında şl ihtimalini yaktı artık hedefleri uefa.

Üst Alt