STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
kayseri.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 12/13 Sezonu 31. Hafta

Fenerbahçe - Kayserispor

Şükrü Saraçoğlu, İstanbul

28 Nisan

20.00

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe - Kayserispor | 20.00 | 28 Nisan

Saldir Kayseri ! Amrabattan aldiginiz para ugruna!

saha dışı etkenler devreye girmezse, kayseri alır bu maçı.

umrumda degil acikcasi bu mac. biz antep ve sivas maci kazanlim arenada sampion olalim daha güzel olur.

rotasyon gelebilir bu maç, zaten 7 puan farkının sittin sene inmeyeceğini biliyorlar. benfica rövanşı için sow gg yobo yedek oturtur haşofmanlı

saha dısının en ıyı oyuncusu sıkecıler bı umut bu macıda alır bı sekılde kadıkoyde aldıkları kpasa bursa eskısehır serısı gıbı aykut kocamalın deyımıyle saha dısında bu macı kaybetmezler

Bizi zerre kadar alakadar etmeyen bir maç..İsterse 10-0 yensinler..Biz kendi maçımızı kazanalım yeter..

Biz kendi maçımızı kazanalım yeter, bunların ne yaptığı umrumuzda olmamalı.

bu maçta bence ezikler tarihi fark yapsın.benfica maçı öncesi iyice havaya girerler o zaman.benfica da orada tokatı yapıştırınca kendilerine gelirler.sezon başından beri her fenev maçı beni alakadar etti ve hemen hemen hepsini izledim.ancak bu hafta zerre alakadar etmiyor.antepe vurduğumuz anda bunların alacağı sonuç ne olursa olsun şampiyonuz nasılsa.o yüzden benim için önemli olan antep maçı.

şunu da ifade etmeden geçemeyeceğim.gönül ister ki kayseri bunlara çaksın.ardından zorlu ibb maçı ve 33. hafta bizimle oynayacaklar.bu 3 maçın hiç birinden 3 puan çıkaramazlarsa 2. lik tehlikeye girer.o da şampiyonluğun üzerine kaymak olur. :D:D:D

kayseri feneri sahasına hapseder gol atamaz fener klasik balıyla 60-80 arası atar 1 tane bununda adı kontrol futbolu olur her maç aynı terane birader

Kayseri boş takım değil Riveros-Sefa çok iyi adam eksiltiyor Bobo(7 golü var fener'e) çok formda güzel maç olacak Kayseri ezilmez

Bir kere bu maçta fener yorgun morgun olmaz, cunku masallah benfica adamlar yorulmasin diye her seyi yapti.. Birde rakip Kayseri. Fener 2 - 0 alir.

Büyük ihtimalle böyle cikarlar diye düsünüyorum. Topal Webo Benfica´da oynayamayacaklari icin oynarlar.

Emre´nin durumunu tam bilmiyorum ama iyilestiyse oynar. Digerleri dinlenir.

Ancak As kadrosu degil de, rotasyon kadrosu bizden iyi Fenerbahce´nin.

O kadar oyuncu dinleniyor ama hala gayet de güclü kadrolari var bakinca.

Seneye rotasyon kadromuza da bi ceki düzen vermek lazim

697804_Fenerbahce_SK.jpg

Üst Alt