STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 1-1 Kayserispor | 2.Y | 28 Nisan

maksat belli ilk yari 0-1 yenilgi gosterip galatasarayi daha rahatlatmak ama ikini yarida zaten belliydi macin alinacagi kayserinin pek dis takmiyacagi !! super taktik ama uymadi

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S| 28 Nisan

aykut sana en ağır küfürleri ediyorum.Seni bir yerlerde görüp suratına tükürmezsem adam değilim.

Konuş bakalım ulan her maç şikeci takımın 10 kişi kalır ama bir tane adam atamıyor adi hakemler..

Birde bizim maça bakıyorum hiç görülmemiş faulleri lehimize es geçip alehimize karalar veriyor şerefsizler.

Şampiyon olduğumuzun ertesi günü çok büyük bir tepki verilmeli ve savaş açılmalı bu namuzsuzlara.

aykut denen karaktersizede her türlü laf sokulmalı.

penalti dogru karar

gelecek hafta sampiyon oluruz

Sike yapsana, sike yapsana, Aziz Yildirim sike yapsana. :rolleyes:

Sıkıntı yok arkadaslar,önemli olan bizim kazanmamızdı ve kazandık.

Kendi isini kendin görecen...

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 1-1 Kayserispor | 2.Y | 28 Nisan

maksat belli ilk yari 0-1 yenilgi gosterip galatasarayi daha rahatlatmak ama ikini yarida zaten belliydi macin alinacagi kayserinin pek dis takmiyacagi !! super taktik ama uymadi

Uydu bence,biz çok kötü oynadık,mücadele bile etmedik resmen.Rakibin hatasından gelen tek gol,alınan 3 puan.Bir şey demiyorum tabi ki çok sevindim ama o taktik işe yaradı bizim üzerimizde.

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | 2.Y | 28 Nisan

Abi her maç 45,45+,90,90+ da kesin penaltı kazanıyor adamlar. Kazanmasalar da kesin bu dakikalar da atıyorlar. Ne kadar tesadüf.

Yemin ederim çıldırıyorum.Çünkü hakem verdiği kararlarla itikliyor bunları.

Herkez izliyor yahu.Öyle kanı bozuk futbolculara sahipler ki her türlü çirkefliği yapıyorlar.

Oynadıkları rakiplerin ne saha içi ne saha dışında bunlara ses çıkarmamasını anlayamıyorum.

Ya bukadar bal olamaz arkadas Penalti dogru olsun olmasin yinede sans, son dakikada penalti golüyle kazaniyorsun, yuh yani harbiden yuh

Canere kırmızı yok , Pn. pn. değil yine hediye edilen puanlar şampiyonluk sürsün tabi....

Adamlar hakemle maçı defalarca tartışıyor, caner formasından çekiyor, ısrarla itiraz ediyor, rakipi itip tekmeliyor ama hiç bir şey yok..

Bu nasıl hakemliktir..Sen istediğin kadar iyi ol, rakip seni döve döve bu şekilde yener..

Kayseri geçen sene kupada verdiği maç gibi fırsatları tepti, olmadık pozisyonları kaçırdılar..

Amaçları fenerin ŞL kotasındaki yerini sağlamlaştırmak..

En kötü oynadığımız günde bile galip geldik, Sivas maçı farklı olacaktır. Tribünler futbolcuları ister istemez hareketlendiriri..

Kadiköy'e şampiyon olarak gideriz artık.

işsiz hakem gitti görevini yaptı maçı çevirdi hakem+bobo2-kayseri 1

Maçı izlemedim, bizimkiler o kadar kötüydü ki bizim maçı alabilecekmiyiz telaşına düştük.

bobo nun yaptığı normal deil.hata falan değil o

Üst Alt