STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S| 28 Nisan

Sow ve Kuyt , Kayseri topçularına ''Galatasaray için oynuyorsunuz'' demiş . Ne pislik camiasınız lan.

Maçı izlemedim, bizimkiler o kadar kötüydü ki bizim maçı alabilecekmiyiz telaşına düştük.

vallah son saniyelerde antepin kafa vurusu vardi orda kalpten gidiyordum az kalsin. simdi yeni yeni kendime gele bildim :D

bu sezonun en kötü oyunumuzdu galiba es es maci ile birlikde

kuyt ve sowww kayserili futbolculara Galatasaray ıcın oynuyorsunuz .. demiş way şerefsizlerr

Adamdaki mentaliteye bak , iddaan yoksa fenere yatacaksın yoksa fırça yiyorsun . Salih'e de helal olsun . Hem Caner'e , hem Sow'a hem de Kuyt'a iyi giydirdi.

yemin ediyorum bu karaktersiz bobo bilerek elini uzatıyor topa açın bakın..şike yine devrede tarlalar yemyeşil mayısda geldi oh ne güzel..allah bildiği gibi yapsın sene şikeci bobo

Kayserili Salih röportajında Sow ve Kuyt'ın Galatasaray için oynuyorsunuz diye Kayserili oyuncuları baskı altına aldığını söyledi.Bunlara ne desek boş,böyle pislik olamaz.

yemin ediyorum bu karaktersiz bobo bilerek elini uzatıyor topa açın bakın..şike yine devrede tarlalar yemyeşil mayısda geldi oh ne güzel..allah bildiği gibi yapsın sene şikeci bobo

Es-es macında Erkan,Kayseri macındada Bobo resmen fb'ye calıstılar.

Bobo adam gibi futbol oynasa,Kayseri kuskusuz 2 gol daha bulurdu.

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

pablo oçe atsaydı pası şu anda şampiyonluk turları atıyor olurduk

Üst Alt