STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S | 28 Nisan

Simdi mac özetini gördüm, ulan Bobo allah belani versin, resmen satmissin takimini. Voleybolcu gibi girmis topa.:mad:

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | M.S| 28 Nisan

Kayserili Salih röportajında Sow ve Kuyt'ın Galatasaray için oynuyorsunuz diye Kayserili oyuncuları baskı altına aldığını söyledi.Bunlara ne desek boş,böyle pislik olamaz.

Belese şampiyon olmaya alıstılar ya.Tüm rakipler bize yatacak diye bekliyor şikeciler.

Kaldı ki Bobo bu aksam fb'ye yattı.

Şimdi özeti izleyince penaltı pozisyonunu gördüm. Kimsenin günahını almamak lazım ama bu kadar da göstere göstere elinle oynanmaz yani. İlk pozisyonda hakem vermiyor sonra Bobo ikinci pozisyonda da elinle oynamak için her şeyi yapıyor.

Aziz yildirim'in kizdigi foto vardi ayaga kalkmis birilerine bagriyor galiba. Onu nerede bulabilirim?:asd:

İnşallah kadıköyde resmileştiririz şampiyonluğu.

Hakem kutsi tecer se yapacak bir şey yok.Bir türlü şampiyonu ilan etmemek için direniyorlar.Hala decoder alan geri zekalı fenerliler taraftar topluluğu olan bir ülkede yapacak bir şey yok.Birde caner topunu hakemler nasıl oyunda tutuyorlar,hepsinin.......

buna penaltı diyen futboldan anlamıyordur.. açık ve net.. maçı kahvede izledim.. fb maçı yan odadaydı 2-1 olduğunu ekranda gördüm.. heyecanla bizim salona geldiler.. bakın maçlarını izlemedim ama o an şöyle haykırdım..BU ŞİKECİLER % 99 90. DAKİKADA PENALTI ALMIŞTIR.. bunların hepsi aval aval suratıma bakınca o an doğru tahmin olduğunu anlamıştım. eve geldim penaltı olduğunu öğrendim şaşırmamıştım

fb'nin yenmesi ile beraberligi arasında bir fark yok bence.

Galatasaray Sivas'ı yenecek ve şampiyon olacak,bu kadar basit.fb bugün berabere kalsa,Sivas ile berabere kalsak dahi şampiyon olacaktık ama yenip Şampiyon olalım kardesim.

Büyük konusmak istemem ama Koskoca Galatasaray kendi seyircisi önünde Sivas'ı perisan etmeli,aksi takdirde biz neyin takımıyız diye sorarım...

Dolayısıyla,ipler bizim elimizde iken lütfen bu fb'ye umut bağlamayın.

ligtv'de maratonu izliyorum fb-kayseri macin tartismali pozisiyonlari gosteriyorlar marcus merk hakan sukur ve tumer 1 tane caneri'n soyledikleri veya yaptiklarini gostermediller.

Üst Alt