STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

ziz yildirim'in kizdigi foto vardi ayaga kalkmis birilerine bagriyor galiba. Onu nerede bulabilirim?:asd:

Gencler macında müthis futbol ile 3 puan gitmisti.İlahi Adalet bu olsa gerek ki;

Bugün berbat futbol oynadık ama o macta elimizden alınan 3 puan bize geri verildi.

Sevinin ben de seviniyorum içime sinmese de benimde hafızam sağlam olduğu için bu takım istikrarsızlığını hatırlayabiliyorum bütün sezon ne oynadığımız belli değildi ligin ilk devresinde "iyi" diyorum sadece iyi oynadığımız maç yok ikinci yarı yeni transferler filan biraz gazla sadece tempo yakaladığımız maçlar var maçın geneline hükmedip aldığımız maç sayısı koca sezonda bir elin parmak sayısını geçmez aksini iddia ediyorsanız zaten gözlüklerinizle mutluluklar dilerim benim sıkıntım orda, sizin için burda sıkıntı yoksa artık alıntılamazsanız bende öyle olduğunu idrak etmiş olacağım.

Bu yorumların güzel fakat o ilk yaptığın yorum biraz fazla abartı olmuş.Yok iyi oynasaydıkta yenilseydik falan,gerçekten şu maçtan sonra yapılacak yorumlar değil.Tepkiler her zamanki gibi sinir bozucu ve abartılıda olsa senin o ilk yaptığın yorum şu durumda yapılacak yorum değildi.

Yukarıdaki yorumuna Kesinlikle katılıyorum.Zaten biz bu gerçekleri görsek bu takım tutulmaz.Ama bizim taraftar resmen kör.

Bu maçlarda çok iyi oyun beklemek zordur ,kimsede iyi oyun oynamadık diyede SİTEM etmesin .

Rakibimiz halukarda kötüde olsa maçı bir şekilde alıyorken..

Son maçlarda çok iyi oyun beklemek ,birazda FB lilerin DOLMUŞUNA gelmektir..

3 maçta kötü oynıyalım neticede şampiyon olalım ,sanki bu düzen dogruda ŞİKE cilerin bozdugu düzende ,dolmuşa gelip iyi oynamadık ,falan demiyelim..

Bu maçta futbolcuları tebrik etmek lazım,büyük baskı altındalar ,ve liderler en ufak hatada şampiyonluk gider..

FB lilerin dolduruşuna gelmeyin ,ha sezon biter şu maçta çok iyidik ,ama şu maçtada çok kötüydük diye özeleştiri yapabiliriz,sadece biraz sabır gerek .

Dolduruşa gelmeyin DOLMUŞA binmeyin.

Size agabey tavsiyesi..:asd:

Çok kötü oynadık. Ama kesinlikle kazanmamız gerek maçtı onuda aldık çok şükür.. Haftaya ilan ederiz ALLAHIN izniyle :ayatollah:

Bu arada Hamite uyuz oldum

Eşimle TRT'de maç özetlerini izliyoruz şuan fener maçını veriyor bende yorumları okuyordum forumdaki. Eşim az önce Kuyt'ın golünde dedi ki "bu spiker fenerli mi böyle bağırıyor ne Kayseri'nin ne de Galatasaray'ın golü bağırmadılar bu kadar" :)

Hamit'e sinirleniyorum her hafta , onun yerine reis oynasan daha iyi oynar be !

Gerçekten çok kötü oynadık, sezon sonu olmasa büyük hayal kırıklığı olurdu. Anak Terim'in cezası, 7 puan farkın getirdiği önlenemez rahatlık ve şampiyonluk stresi nedeniyle neyse deyip geçmek lazım.

Yekta gerçekten büyük hayal kırıklığıydı, zaten Terim'in gözündeki kredisi sıfır, bu oyunundan sona Alper ile takas edilmesi işten bile değil. Hayırlısı.

Bana göre Engin-Yekta'dan biri mutlaka kalmalı, Emre gönderilmeli. Burak'a atamadığı pas Galatasaray'ın masörüne bile yakışmaz.

Ynt: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Kötü oynadık evet ama 34 hafta maximum performans beklemek biraz insafsızlık olur.

Kazanmamız gerekiyordu kazandık.

Önemli olan seneye üzerine koyarak oynamak.

Ben uzun zamandır bu kadar net konuşan futbolcu görmedim
Şu kadıköyde oynanan maçlardan sonra o konuşmayan teknik adamlara az sövmedim.Adam her türlü çirkefliği yapıp,seni köpek yerine koyuyor o statda sesleri çıkmaz.Ama bizim maçlardan sonra hiçbirşey olmamasına göre yok hakem şöyle yok böyle diyerek yorum yapıyorlar.

282395_567350833310405_235288696_n.png

https://twitter.com/David_Alaba

Şikecilerin maçını izledim şimdi. Kayseri çok rahat yenermiş. Biz böyle pozisyon(lar) vermedik bugün. İyi oynamasakta rakibe de alan vermedik bunu belirtmek lazım. Atıp tutuyor herkes yok kötü oynadık yok bilmem ne. Rakibimiz daha rezil durumda.

Penaltı falandsa yok bu arada. Hakem resmen şikecilere vermiş maçı. Alakası yok penaltı ile.

Diyor ki 2 senedir yapılanlar ortadaymış.Herşeyi gösteriyormuş,açıklama yapmanın zamanın değilmiş.Sen ne utanmaz insansın ki kendi klübünün tescilli şikesini yok sayarak başkalarının temiz şampiyonluklarına dil uzatıyorsun.Fatih Terim 8 maç ceza alırken Aykut Bey 2 haftadır sallıyor kafasına göre sesini çıkaran yok.Yazıklar olsun!İnşaallah perşembe günü o son kaleniz Avrupa'da biter de o zaman görürüm ben sizin suratınızın alacağı hali...

Galatasaray,ilk yarıda sadece 33 puan toplarken,ikinci yarıda bitime 3 hafta kala 32 puan topladı.

Üst Alt