STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Vay be, Forma kezbani bile güzelleştirmiş

Aynen ya şununla dna'm değişecekse sıkın kafama gideyim . Adı Cassidy değil de Ayşegül , Esra , Merve olsaydı eminim ilgi yarı yarıya düşerdi .

Sokakta bile bunlardan çok var . Görmediyseniz üzgünüm ama asosyalliğin dibine vurmuşsunuz :sad007:

Aynen ya şununla dna'm değişecekse sıkın kafama gideyim . Adı Cassidy değil de Ayşegül , Esra , Merve olsaydı eminim ilgi yarı yarıya düşerdi .

Sokakta bile bunlardan çok var . Görmediyseniz üzgünüm ama asosyalliğin dibine vurmuşsunuz :sad007:

kim bu

bu levent tüzemen a haber de sürekli galatasaray kuzey avrupadan bi türk solbek alacak diyor. kim ki bu bilgisi olan var mı ? düşündüm fakat hiç aklıma gelmedi solbek

aynen bnde onu soracaktım şimdi muslera da giderse gelecek kaleci belli diyor yabancıymış... kim la bu kuzey avrupada ki türk sol bek :D

Muslera'yı satıp yabancı kaleci almazlar, öyle bir hata yapacaklarını düşünmüyorum. Bana kalsa bugünden sonra Muslera'yıda satmam zaten. Onur harika kaleci ama risktir.

98-99 sezonunda itibaren tüm Gaziantep maçlarının kısa özetlerini hafta içi ligtv'den izledim.... Oynamamaız gerektiği gibi oynadık.. Hiç kolay bir rakip değildi....

hayırlı olsun zor deplasmanı garantı oynayarak rakkbın hata yapmasını bekleyerek oynadık kotuyduk kabul ama kazandıkdavalanın dedıgı gıbı oyuncular sampıyon olmus havasındaydı selcuk melo muslera ve semıh kaya cok ıyıydı bugun yekta hamıt sahada yoktu

mac sonu ahberde leven ttuzemen galatasaray turk sol bek aldı avrupadan dedı kım kı hıc aklımda ısım yok ???

hayırlı olsun zor deplasmanı garantı oynayarak rakkbın hata yapmasını bekleyerek oynadık kotuyduk kabul ama kazandıkdavalanın dedıgı gıbı oyuncular sampıyon olmus havasındaydı selcuk melo muslera ve semıh kaya cok ıyıydı bugun yekta hamıt sahada yoktu

mac sonu ahberde leven ttuzemen galatasaray turk sol bek aldı avrupadan dedı kım kı hıc aklımda ısım yok ???

Avrupa' da Türk sol bek mi varmış?

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray | 20.00 | 28 Nisan

Aykuta bak, 2 yildir hersey ortada diyor, imali imali laflar.

Evet aykut hersey ortada canikom, 2 yildir hakemler size o kadar yardim etmesine ragmen sike yapamadiginiz icin sampiyon olamiyorsunuz.

2 yildir eziyoruz sizi.

Alismissiniz hem hakemler yardim edecek, hemsike yapacaksiniz, hem de rakipleri dove dove oynayacaksiniz.

Ee alismis kudurmustan betermis, olmuyor di mi boyle.

utanmadan konustumu dedimi penaltı pozisyonu hakkında bişey insanda yüz olur ya reziller

çok kötü oynadık,bugün şanslıydık umarım sivas maçı farklı olur

Sivasspor maçı topiği açılsın şimdiden .. Yetkililer göreve

Üst Alt