STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

Bu macin gunu ve saati fener macindan once mi sonra mi?

Allah bilir sonraya koymuslardir sirf stres yasayalim diye...

Sent from my iPad using Tapatalk

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

fenerin uefa maçı perşembe olduğu için pazar oynarız artık aynı saatte oynamaya başlarız bence.

Gaziantepspor´un defansi ve orta sahasi cok kötü. Forvette tehlike yaratacak Cenk ve Sernas var sadece.

En cekindigim futbolcu Sernas. Cenk de nedense hep bize karsi atiyor en az 1 tane. Dikkat etmek lazim.

Onun disinda takim halinde bizi zorlayacak, yipratacak bir takim olduklarini düsünmüyorum.

Bizim icin sampiyonluk maci bu mac. Kazanirsak is biter. Cok iddialiyim bu konuda

antep ne durumda olursa olsun, bizim ultra konsantrasyonla çıkmamız gereken bana göre şampiyonluk maçımızdır bu maç. bu maçı alın ve bu işi bitirin çocuklar

erken gol bulursak kolay maç olur

Antalyaspor-Galatasaray = 0-4

Kayserispor - Galatasaray = 0-3

Sivasspor - Galatasaray = 1-3

zaten böyle maçları kazanarak şampiyon olursun

Bu maçı alırsak şampiyon oluruz diye bişey yok. Önümüzde oynanmamış 3 maç daha kalıcak ;)

Şampiyonluk yolunda en kritik maç. Kayıpsız geçersek şampiyon olacağımıza inanıyorum.

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

Ciddiyet ve konsantrasyon.

Kesinlikle almamiz gereken mac. Yoksa pusuda bekleyenler entrika ve arsizligin dozunu daha da arttiracaklardir.

Kazanmali ve heveslerini kursaklarinda birakmaliyiz.

Biz Antep'i yenersek iddaa oynayanlara sesleniyorum İBB-Fener maçına İBB'ye oynasınlar .. nedeni çok basit anlayana..

Üst Alt