STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Varmış moruk kaçıncı ligde oynuyor acaba :D Kesin almanya 2 ci ligi filandır gurbetçi

valla dusun dusun bulamadım ben

Umut Kocin - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Yusuf Akyer - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Ali Demir - - transfermarkt.tr

bu sol bek te oynar diye yazdım :lol:

Koray Kacinoglu - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

hahaha adamsın.. Ben inanmıyorum eğer sol bek alınıcaksa bu Türk statusunde olan Vedersondur... Yabancıdan yana kullanılmamalı sol bek bence kanka

Muhabir : Soyunma odasına inmediniz tebrik için?

Ünal Aysal : Ben hiç soyunma odasına inmem, biliyorsunuz.

Beyaz TV

Amatör kalecilik lisansım vardı moruk .. Ek olarak Grekoremen güreşciydim .. Ama şuan Bilgisayar Mühendisiyim :D

bizim sol taraftar güreşçi var zaten kanka onun kontenjandan faydalanırsın.

memnun oldum bende sağ el ile sol eli birbirini kavrayan adam

Valla Fatih Terim olmadığı için istiyosak kaba etimizle atalım 1-0 olsun bizim olsun.Sivas maçını da şampiyonluk maçı olduğu için ve evimizde olduğu için kazanacağımızı düşünüyorum.

Çok anlamlı bir galibiyet aldık.Haftaya kutlamalara şimdiden başlayabiliriz.Allah'ıma şükürler olsun.

EN BÜYÜK GALATASARAY...

Acikcasi bu sezon ilk defa attigimiz gole tepkisiz kaldim. Deli ettiler beni. Pozisyon bulmadan mac kazandik:)

Yine de helal olsun. Önemliydi

Valla Fatih Terim olmadığı için istiyosak kaba etimizle atalım 1-0 olsun bizim olsun.Sivas maçını da şampiyonluk maçı olduğu için ve evimizde olduğu için kazanacağımızı düşünüyorum.

Sivas kupa macini düsünür büyük ihtimalde. bizden sonra onlar icin cok önemli trabzon kupa maclari var. olmasada yenmemiz gerekir dogal olarak ama her yönde avantajliyiz sivasa karsi.

Bu is bitmisdir benim icin :asd:

"Fenerbahçe karşısındaki Benfica'dan bile kötüydük" ya da "Eskişehir deplasmanından 1 tık iyiydik" demek o maçları izleyip bunu izlemeyenlere söylenecek en açıklayıcı sözdür. Olsun ama iyi oynayıp puan kaybetmektense rezil oynayıp kazanmayı tercih ederim bu haftalarda..

"Fenerbahçe karşısındaki Benfica'dan bile kötüydük" ya da "Eskişehir deplasmanından 1 tık iyiydik" demek o maçları izleyip bunu izlemeyenlere söylenecek en açıklayıcı sözdür. Olsun ama iyi oynayıp puan kaybetmektense rezil oynayıp kazanmayı tercih ederim bu haftalarda..

Hocam Gencler macındada sayısız posizyon ile 3 puan kaybetmistik.O macın Hakca telafisiydi bu..

Puan kaybetme ihtimalinin yüksek olduğu bir maçtı. İçerideki Gençlerbirliği yenilgisini telafi eden bir maç oldu. Çok çok önemli bir galibiyet. Sivas'ta iyi hazırlanıyordur şimdi maça. Tam bir ciddiyetle bu maça hazırlanılmalı artık. Gevşemek yok.

2013-2014 sezonuna bakmak lazım artık , bu yıl da şampiyonuz .. Ünal Başkana güvenimiz sonsuz . Camiamız adına hepimiz çok sevinçliyiz.

Üst Alt