Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY!


Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAYŞampiyon takımın şampiyon taraftarları 19'uncu lig şampiyonluğumuz tüm camiamıza hayırlı olsun.

Bu arada İstanbul kadar olmasa da Ankara Kızılay'da toplanan taraftarlarımızla müthiş bir coşku yaşadım.Biz GALATASARAY'lılar olarak her şeyin en güzeline layığız...ŞAMPİYON GALATASARAY...
 
Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY[video=youtube;dRdgxWcT7q8]https://www.youtube.com/watch?v=dRdgxWcT7q8&feature=player_embedded[/video]ESPN Brezilya spikeri ile maç bayağı keyifli hale geliyor :D!!1.51'de spiker 'ağleaaa' falan diyor haha :asd:
 
Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAYgüzel bi geceydi ama en sakin şampiyonluğumdu :D seneye 4-5 hafta kala ilan edebiliriz.:cool:
 
keşke şurda dursaydı zaman.2 senedir kabus kabus kabus.biri geliyo,düzeleceğini sanıyosun.şu oynar,bu oynar diyoruz yine..ama oynayanlar aynı.hocalar GS yın aleyhine çalışıyor bildiğin.
 
keşke şurda dursaydı zaman.2 senedir kabus kabus kabus.biri geliyo,düzeleceğini sanıyosun.şu oynar,bu oynar diyoruz yine..ama oynayanlar aynı.hocalar GS yın aleyhine çalışıyor bildiğin.
Abdürrahim Albayrak'ı ve Ali Dürüst'ü tasfiye ederek başlayan operasyon Fatih Terim'i tamamen yanlış bir zamanda göndererek tüm işleyen çarkları işlemez hale getirdi. 1 sene içinde de 40M'a yakın bonservis ödemesi var ama onların arasından tutan da yok. Yazık oldu , bu iki sezonu fazla masraf yapmadan şampiyon olarak geçirseydik , Fenerbahçe ile Beşiktaş'a kapanmayacak bir fark yapabilirdik. Fırsatı krize çevirdik , şimdi de Hamza Hoca ile krizi fırsata çevirmeye çalışıyoruz ama işimiz bu sefer daha zor.
 
Mevcut şartlarda böyle bir sabaha uyanabilmemiz artık mümkün değil. Bunun için şartların değişmesi gerekiyor. Değişir mi değişirse nasıl değişir bilemem.
 


Hocamizin gidip tüm tribünleri tek tek selamlamasi unutulmaz idi. Panda Manda elestirmis idi, "hoca bukadar sampiyonluk kazandin, bukadar sevinmeye gerek varmiydi, artik alisik olmalisin" gibisinden. Ama anlayamazlar, bir Fatih Terim kolay yetismiyor.
 
Üst Alt