STSL 12/13 H:32 | İstanbul B.Ş.B 2-0 Fenerbahçe | M.S | 5 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:32 | İstanbul B.Ş.B 2-0 Fenerbahçe | M.S | 5 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:32 | İstanbul B.Ş.B - Fenerbahçe | 20.00 | 5 Mayıs

hakem yine bülent yıldırım :) adam, geçen 2 yılda fenerin ne zaman kritik maçı varsa görev almış.. özellikle trabzon maçlarında.. yönettiği tüm ibb maçlarını da ibb kaybetmiş..

Acikcasi hakem ciddi bir sekilde kollamazsa kuslari IBB'nin zaferi ile biter bu mac. Kuslar resmen morellmen tamamen dibe cöktüler son 9 maca kala bizim sampiyonluk Sivas macinda olur diye yazdim son 4 haftadirda bu kuslar hic bir kupayi alamiyacaklar diye yaziyorum nedeni de kendileri belirttigi ve sacma bir sekilde sapka cikarilmasi lazim dedikleri 3 kulvar. 3 kulvarda 3 kupa almalari icin sadece kadro kaletisi eksikligi degil kadro derinliginde de büyük fark var.

IBB becerisizikligi öne cikmazsa bu maci alirlar ama IBB gibi bir takim ve kulübün profesyonel futbol ligin en üst seviyesinde bir yeri olmamasi gerekir. Hic bir belediye veya "devlet" takimi bu hakki kazanmasina karsiyim.

AW: STSL 12/13 H:32 | İstanbul B.Ş.B - Fenerbahçe | 20.00 | 5 Mayıs

Bu maçı bırakın da, biz Sivas'a koysak, Es Es de haftaya bunlara. 3 kupa gittiğinde. Bir de Kadıköy'de koyduğumuz taktirde yine stadı yakacaklar. Hahaha

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

ilginçtir 2 senedir bülentin yönettiği bütün maçları kazanıyor fb 2 senede 8 de 7 yapmış bir tek bizimle berabere kalmıslar tüpçü totem yapıyo galiba :D

Aynen biz yenelim de gerisi sorun değil. Bu arada ben Beşiktaş'ın yerinde olsam şu zor dönemde , düşerse İBB'den zaten Holmen ile imzaladılar , Doka'yı ve Eduardo'yu da alırdım.

Doka boş adam. Eduardo ise iyi kaleci.

Holmen'ı zaten BJk ve Trabzon'un çoktan alması lazımdı. Trabzon ve BJK'den biri ne yapıp edip Bobo'yu almalı. Zaten BJK bu adamı nasıl gönderdi bilemiyorum.

Doka boş adam. Eduardo ise iyi kaleci.

Holmen'ı zaten BJk ve Trabzon'un çoktan alması lazımdı. Trabzon ve BJK'den biri ne yapıp edip Bobo'yu almalı. Zaten BJK bu adamı nasıl gönderdi bilemiyorum.

Doka , Beşiktaş'a şu durumunda çok yararlı olur , doğru düzgün kanat oyuncusu yok adamlarda , az buçuk oynayan Olcay'dan başka.

İBB de çok eksik var. doka da cezalıymış. herşeye rağmen fener alır ama çokta tınn

Fener bu hafta yenilirse es kaza haftaya bize de kaybederse CL ye gidememe durumları ortaya çıkabilir.

Açıkçası ben fener in avrupa da bizi temsil etmesini bjk den daha çok isterim.

Bir kaç sene daha bu şekil başarılı sonuçlar alırsak 2 takım ön eleme oynamadan CL ye gidebilir.

BJK ile böyle bir olasılık göremiyorum.

Üst Alt